Jump to content
Dogomania

3 maluńkie sunieczki już u siebie :) Szczęścia maleńkie :) Dziękuję wszystkim :)


Rudzia-Bianca

Recommended Posts

[LEFT][CENTER][COLOR=green][B]Ogłaszam
wszem i wobec
że mikrobki cudowne już nie są numerami
mają
swoją własną matkę chrzestną
[SIZE=4][COLOR=purple]karolkamadry [/COLOR][/SIZE]
oraz piękne imiona
[SIZE=4][COLOR=purple]Lulu ( ciemniejsza)
Lili ( jaśniejsza )

[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-qJSCxKbDE50/T0vdOomQ1tI/AAAAAAAAHs8/SnHMqsLzLH0/s640/DSC05281.JPG[/IMG]
[COLOR=green][B][SIZE=4][COLOR=purple]
Lola

[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-KvIQN6TtKmY/T0vdNyWW3qI/AAAAAAAAHs0/ktftoB-UFpI/s640/DSC05273.JPG[/IMG]
[COLOR=green][B] i
[SIZE=4][COLOR=purple]100 zł [/COLOR][/SIZE]
w prezencie na nową drogę życia
Ślicznie dziękuję w imieniu maleństw
:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:[/B][/COLOR]
[B]



Kolejna smutna ludzko - psia historia .
Kolejne 3 psie życia których nikt nie chce . [/B]

[/CENTER]
W wielkim skrócie bo cóż tu więcej opisywać , w jednym domu żyła sobie pani i jej 3 maleńkie sunie . Jak żyły tak żyły , ale były razem i kochały swoją panią . Niestety pani umarła a ciąg dalszy łatwo sobie dopisać . Dogo zna wiele takich historii :(
Po sunie jechał już transport z Nowego Targu ( nie miały by tam pewnie żadnych szans takie mikroby , zżyte ze sobą , przerażone całą sytuacją ) , ale w ostatniej chwili zdarzył się cud -trafiły pod opiekę Fundacji Zwierzę nie jest rzeczą ( Biafra wielkie dzięki :loveu:) , przyjechała po nie w nocy prawie o północy Ciocia Marta z hoteliku :loveu:, gdzie sunie do dziś przebywają . Wszystko rozegrało się w listopadzie, sunie były przerażone, zdezorientowane . Dwie z nich miały szczeniaki - kilkudniowe ślepe maluszki . Podjęliśmy tą straszna decyzję i maleństwa zostały uśpione :( Obecnie sunieczki doszły już po tym wszystkim do siebie, Tworzą niesamowicie zgrany tercet, nie są już najmłodsze , największym moim marzeniem jest żeby znalazły wspólnie dom , ale wiadomo że to pewnie mało realne :(
Sunie są bezpieczne w hoteliku , ale nie mogą tam zostać zawsze . Bardzo proszę o pomoc w szukaniu im domów , wkrótce powstaną też bazarki na pomoc w ich utrzymaniu oraz na sterylizację trójeczki , więc będziemy prosić o wsparcie .

[CENTER]A to nasze bohaterki cudowne :)

[CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Wm6A0AkHIsQ/T0vdPRB1fWI/AAAAAAAAHtA/VQBzIZW3WdA/s640/DSC05288.JPG[/IMG]

[CENTER]

[CENTER]
[/CENTER]

Sunie znajdują się pod opieką
[B]Fundacji Zwierzę nie jest rzeczą [/B]
[B]gdyby ktoś chciał wspomóc utrzymanie trójeczki można przekazywać na nie 1% swojego podatku :) [/B]

wystarczy w PIT wpisać
[B]Fundacja Zwierzę nie jest rzeczą
dla mikrobów
KRS 0000169668[/B]




[/CENTER]

[SIZE=3][COLOR=red][B]wydarzenie na fb [/B][/COLOR][/SIZE]
[URL]http://www.facebook.com/events/286133721454833/?context=create[/URL]

link do wątku gdyby ktoś miał miejsce w sygnaturze ;)

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/223806-3-malu%C5%84kie-sunieczki-zosta%C5%82y-same-po-%C5%9Bmierci-w%C5%82a%C5%9Bcicielki-.-okolice-My%C5%9Blenic#post18731186"][SIZE=4][COLOR=green][B]3 MIKRO SUNIE SZUKAJĄ DOMU-KLIK [/B][/COLOR][/SIZE][/URL]



[/CENTER]

[/CENTER]

[B]AKTUALNOŚCI [/B]
- potwierdziłam , dobrze pamiętałam sunie [B]są zaszczepione przeciwko wściekliźnie [/B]- serdecznie dziękujemy Dobremu Weterynarzowi za sfinansowanie szczepionek :loveu::loveu::loveu:
- na poniedziałek 5 marca jesteśmy umówieni na sterylizację suń więc wkrótce pojawi się bazarek na ten cel ;)
- sunie nie mają imion - co to oznacza -[B][COLOR=green]szykuje się impreza chrzcielna na która za chwilę zaproszę ;) [/COLOR][/B]


- sunie nie potrafią chodzić na smyczy
- nie potrafią sygnalizować potrzeb
- są ze sobą bardzo zżyte, każda próba ich rozdzielenia wywołuje u nich panikę - ale będziemy nad tym pracować




[/LEFT]

Edited by Rudzia-Bianca
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]rozliczenia [/B]

[COLOR=red][B]wydatki [/B][/COLOR]
240 zł sterylizacja terceciku zapłacony dług w lecznicy

[COLOR=green][B]wpływy [/B][/COLOR]
100 zł prezent chrzcielny od [B][COLOR=purple]karolkamadry:loveu::loveu::loveu:
[/COLOR][/B][COLOR=purple][/COLOR]140 zł z bazarku[COLOR=purple] [/COLOR]http://www.dogomania.pl/forum/threads/224703-Wielkanocny-sklepik-Rudzi-rozliczamy[B][COLOR=purple]
saldo
[/COLOR][/B][COLOR=black][B]0 zł

Ślicznie dziękuję za pomoc :)
[/B][/COLOR][B][COLOR=purple]
[/COLOR][/B]

Edited by Rudzia-Bianca
Link to comment
Share on other sites

O witamy Ciotki :)
Sunie są ogłaszane już od jakiegoś czasu , ale potrzebują zmasowanego ataku ogłoszeniowego :)
Sklecę jakiś tekst do ogłoszeń jak mnie głowa przestanie boleć ...
Sunie mają na pewno kilka lat , trudno określić dokładnie . Są zdrowe nic im nie dolega. Będą wysterylizowane. O ile pamiętam są już zaszczepione przeciwko wściekliźnie , ale to jeszcze ustalę ;) .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']dużo za takie malizny...[/QUOTE]

Nikaragua dużo nie dużo, alternatywą było wywiezienie ich do Nowego Targu . W hoteliku gdzie są mają super opiekę . Od listopada zmieniły się bardzo , uspokoiły , doszły do siebie . Ich stan nie był najlepszy po zabraniu ich . Nie było innego wyjścia a ja jestem ogromnie wdzięczna Marcie i Izie że w nocy o północy zorganizowały wszystko i że sunie nie trafiły do Nowego Targu choć transport już jechał .



[quote name='marmosia']Zaznaczę ....[/QUOTE]
Witam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ang']Gosia, a kto płaci za hotelik?[/QUOTE]

Fundacja . Ale że ja narobiłam zamieszania z suniami , to chciałabym choć trochę wspomóc ich utrzymanie . Myślę nad bazarkiem ...
Jutro będzie podane konto fundacji gdyby ktoś chciał jakimś groszem wspomóc utrzymanie mikrobków :)
Sunie w hoteliku są już od listopada ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca'] Myślę nad bazarkiem ...
[/QUOTE]
dawaj wszystkie fluidy i majtaski, jakie masz:diabloti:
o jaaaa.... właśnie sobie wyobraziłam minę kogoś, kto czyta i nie jest zorientowany:evil_lol:
z góry przepraszam:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ang']dawaj wszystkie fluidy i majtaski, jakie masz:diabloti:
o jaaaa.... właśnie sobie wyobraziłam minę kogoś, kto czyta i nie jest zorientowany:evil_lol:
z góry przepraszam:oops:[/QUOTE]

W sprawie barchanowych vel majtasowych waszych bazarków to chyba całe dogo jest zorientowane :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...