Jump to content
Dogomania

3 maluńkie sunieczki już u siebie :) Szczęścia maleńkie :) Dziękuję wszystkim :)


Rudzia-Bianca

Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='emdziolek']Jakby co moge dorzucić kilka rzeczy na bazarek albo np zrobimy licytacje portretu bo maluje portrety farbami, zawsze jakies by było 100-200zł dodatkowe :)[/QUOTE]


Wielkie dzięki :)
Za każdą pomoc będę bardzo wdzięczna. Nie wiem ile wyjdzie za sterylki .
Sunie są zaszczepione tylko przeciwko wściekliźnie, czekają je jeszcze wirusówki .
Ale myślę że z bazarkami wstrzymaj się do czasu kiedy będę wiedziała ile za sterylizacje, czyli do poniedziałku :)

Link to comment
Share on other sites

Miałam dziś telefon o sunię tą długowłosą , pani bardzo rozsądna , ma już dwa swoje psy ale zakochała się w suni :)
Jesteśmy umówione na telefon po sterylce, zapisałam sobie w pracy w notesie skąd Pani jest i zapomniałam notesu , chyba Piekary Śląskie - czy mamy tam kogoś na wizytę pa , w razie czego ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozolina']Nikt nie dzwoni po nie??? głupole albo ślepi...ech...zobacze wieczorkiem do was dziewczynki ide popraowac na chlebek i karme hi hi !!![/QUOTE]

Popracuj, popracuj, też masz 2 dodatkowe gęby do wyżywienia ;) tj. gębulki, bo te Twoje chiłki to takie qurdupelki, że łyżkę do zupy dziennie jedzą :roflt:


[quote name='Rudzia-Bianca']Miałam dziś telefon o sunię tą długowłosą , pani bardzo rozsądna , ma już dwa swoje psy ale zakochała się w suni :)
Jesteśmy umówione na telefon po sterylce, zapisałam sobie w pracy w notesie skąd Pani jest i zapomniałam notesu , chyba Piekary Śląskie - czy mamy tam kogoś na wizytę pa , w razie czego ?[/QUOTE]

Najładniejszą wypatrzyła :) A skąd się dowiedziała o mikruskach?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']
Najładniejszą wypatrzyła :) A skąd się dowiedziała o mikruskach?[/QUOTE]
Ha no i tu jest właśnie tajemnica ;)
Pani miała mój numer od Izy G. której ja nie znam z imienia i nazwiska ;) przypuszczam, że od kogoś na dogo - jutro będę ustalać ;)

Dla mnie najładniejsza jest ta najjaśniejsza , ma taki pyszczek cudny :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka Co.']Z Piekar jest zozolina wypowiadająca się trzy posty wyżej :)[/QUOTE]


Dzięki :) Mnie dogo szaleje i nie widzę połowy zdjęcia oraz żadnych danych użytkowników prócz nicku :(
A po prawej stronie mam na mniej więcej 1/3 ekranu może więcej pasek reklam :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Dzięki :) Mnie dogo szaleje i nie widzę połowy zdjęcia oraz żadnych danych użytkowników prócz nicku :(
A po prawej stronie mam na mniej więcej 1/3 ekranu może więcej pasek reklam :([/QUOTE]
chyba wszystkim tak szaleje... ale ja dane użytkownika mam po prawej, pod numerem postu

Link to comment
Share on other sites

Emdziolek zaooferowała dla jednej suni DT Bardzo pięknie dziękuję za pomoc :) :Rose::modla::Rose::modla::Rose::modla:
Wstępnie sunia mogłaby jechać w sobotę 10 marca , jeśli po sterylce wszystko będzie ok :)
Czy znacie kogoś kto jeździ na trasie Kraków - Wrocław lub Kraków Poznań lub na jakimś etapie tej trasy ?
Gdyby udało się do tego czasu zrobić wizytę pa u pani z Piekar Śląskich to może udało by się jakoś połączyć transport :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Rewelka, masz pomysła jakiegoś? ..........[/QUOTE]

hmm, skoro psy były od listopada za 300 zł miesięcznie czyli 900 zł x 5 miesięcy czyli 4500 zł (!!!) zarobił na nich cżłowiek (!!!) - to się w głowie nie mieści! to nie wykombinuje NIC w ciągu dwóch dni....

Dlaczego psy nie zostały zgłoszone na wątek mikropsów w listopadzie? Czy zostały zgłoszone do [url]www.mikropsy.pl[/url] i na fb?

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=green]Nie będę się wdawać w dyskusje co do ceny hoteliku i bardzo proszę żeby nie rozpętywać tu z tego powodu wojny .
[COLOR=red]Dzięki temu hotelikowi te psy żyją i to jest najważniejsze.[/COLOR] Ich sytuacja w chwili otrzymania o nich informacji była taka jaka była i tylko pomoc Dziewczyn uratowała im życie i zapewniam że nikt inny nie pomógłby mi niemal w sekundzie ( przypominam ze został w ostatniej chwili odwołany transport ze schroniska z NT )
Ci którzy mnie znają , doskonale wiedzą że daleka jestem od bezsensownego wydawania pieniędzy- zwłaszcza nie swoich , a to była specyficzna sytuacja .
[COLOR=red]Bardzo proszę zostawcie ten temat , dla dobra tych psiaków- a o to nam tu wszystkim chodzi [/COLOR].
Na razie są to 3 miesiące nie 5 i był to czas który sunie musiały spędzić w hoteliku .
A ja jestem ogromnie wdzięczna Marcie i Izie że w tamtej sytuacji bez żadnego wahania w nocy zdecydowały się mi pomóc uratować te sunie .
Była to cena za uratowanie tych psów i jaka by nie była to dzięki niej te psy żyją i temat ceny hoteliku bardzo Was proszę uznać za zamknięty ...
[/COLOR][/B]

Edited by Rudzia-Bianca
Link to comment
Share on other sites

Iza G z Piekar Śląskich to zozolina, która adoptowała ode mnie 2 chi. Zozolina co to za znajoma?
i jeszcze: miałyśmy dużo chętnych na naszą chi Tequilę,także domy z dogomanii, postaram się odświeżyć wieczorem te zapytania i skierować zainteresowanych tutaj.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...