Jump to content
Dogomania

Pusia w DS :). Pusia umarła w nocy na moich rękach :(((((((((


toyota

Recommended Posts

Tak naprawdę to ciężko określić ile ona może mieć lat. Nie ma zębów na przodzie, reszta bardzo zniszczona, ma lekką zaćmę, ale kondycję ma bardzo dobrą. Myślę, że jeśli wyniki byby w normie, to chyba sterylka nie zaszkodzi ?


Moim zdaniem ten guz się jednak wchłonął, ja już tam niczego nie widzę ani nie wyczuwam, ale pojadę jeszcze do weta, żeby obejrzał. Pusia się dosyć mocno wierci i wyrywa, to taka iskierka, więc nie mogę dokładnie się przyjrzeć.

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

Było wydarzenie, właśnie z fb zgłosił się ten DT, który się rozmyślił jak przyniosłam Pusię ze schronu.

Ja daję radę z Pusią bez problemu, teraz mi na sercu leży ta sunieczka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226407-Mała-młoda-sunia-do-uśpienia[/URL]-(

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Otóż Pusia już od jakiegos czasu porusza się normalnie po całym mieszkaniu w towarzystwie pozostałych psów :). Nadal jednak lubi udać się do łazienki, gdzie stoi jej ulubiony wózek dla lalek. Wózek stoi w łazience, ponieważ mam takiego szkodnika Franię, która mogłaby go zjeść.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']A do mnie przyplątał sie taki pies:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227114-BRUNET-wiejski-przystojny-młodzieniaszek-szuka-domu!-Proszę-o-pomoc?p=19099605#post19099605[/URL][/QUOTE]

Jesteś jak magnes dla tych biedaków

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Otóż Pusia już od jakiegos czasu porusza się normalnie po całym mieszkaniu w towarzystwie pozostałych psów :). Nadal jednak lubi udać się do łazienki, gdzie stoi jej ulubiony wózek dla lalek. Wózek stoi w łazience, ponieważ mam takiego szkodnika Franię, która mogłaby go zjeść.[/QUOTE]

Wchodzi do tego wózka? :)

Link to comment
Share on other sites

Niestety znalazłam w schronie jeszcze mniejszego cudaka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227157-Dorosłe-maleństwo-4-kg-w-schronie[/URL]-(

Kurcze, mam doła, dzisiaj kolejny dramat, zagryziona suczka, jeszcze była w agonii jak przyjechałam :(.

Link to comment
Share on other sites

Schron jest przepełniony, są ludzie, którym zależy, żeby nie było tragedii, ale naprawdę nie ma gdzie upychać już tych psiaków.
W trakcie realizacj są nowe boksy, ale jak ktoś powiedział, jeśli będzie więcej miejsc, to nic się nie zmieni, bo bardzo szybko się zapełnią i znów będzie to samo :shake:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']Dzieki uprzejmosci Miropsiakow Pusia na plakacie [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=382619805108399&set=a.234473906589657.49973.167056143331434&type=1[/URL][/QUOTE]


Bardzo dziękuję :loveu:. Tyle, że Pusia waży 5 kg, a nie 7- 8 :cool1:.

Link to comment
Share on other sites

Boże ta mała to cudo.

Bardzo żal mi tej zagryzionej suni, tak skończyła w strachu i bólu życie:-(
Jak można być osobą decyzyjną i podejmować decyzje po których przychodzi śmierć na niewinną istotę....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']Boże ta mała to cudo.

Bardzo żal mi tej zagryzionej suni, tak skończyła w strachu i bólu życie:-(
Jak można być osobą decyzyjną i podejmować decyzje po których przychodzi śmierć na niewinną istotę....[/QUOTE]


Pracownik zwrócił uwagę, żeby do boksu nie dokładać już więcej psów, bo jest tam mix amstaffka, która już niejednego zagryzła. No ale kierownik wie lepiej. A może myślał, że się uda :shake:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Pracownik zwrócił uwagę, żeby do boksu nie dokładać już więcej psów, bo jest tam mix amstaffka, która już niejednego zagryzła. No ale kierownik wie lepiej. A może myślał, że się uda :shake:.[/QUOTE]


Chciałabym, aby temu "kierownikowi" tak samo się w życiu "powiodło" jak tej suni. Jak ktoś ma mózg wielkości "TIK-TAKA" to nie powinien podejmować decyzji i być kierownikiem. Jest to tym bardziej wstrzasające, że, jak piszesz, suka mix asta już ma kilka zagryzień na sumieniu i powinna być odizolowana. Wsadzanie do nie bezbronnej, chorej suczki nie dawało powodu sądzić, że tym razem będzie inaczej. Ten kierownik to niereformowalny DUREŃ, głupszy niż ustawa przewiduje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']To jak te psiaki są agresywne w stosunku do innych to czy nadają się do adopcji?

[/QUOTE]

Tej mix astki to nie znam, ale rottweilerka w stosunku do ludzi jest przesłodka i miziasta.

Z resztą jak się wrzuci 7 przypadkowych psów do jednego boksu i nigdy z niego nie wychodzą, nie są sterylizowane, a w powietrzu unosi się zapach cieczek, to chyba trudno oczekiwać, że nie będzie konfliktów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...