Jump to content
Dogomania

kolejny wyżeł-taka chudzina- JUŻ w DOMU!!


tanitka

Recommended Posts

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo się cieszę, baaaaaaaaaaaaaaaaardzo mocno!!!!!:laola: :laola: :laola:

Ze swojej strony bardzo dziękuję całej rodzince [B][SIZE=4][COLOR=green]Gemsi[/COLOR][/SIZE][/B] i [SIZE=4][COLOR=green][B]Jayo[/B][/COLOR][/SIZE], mieli dużo problemów z Melonem, a mimo wszystko dali radę i uratowali chłopaka. Dziękuję Wam kochani.
:Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose:

[SIZE=4][COLOR=green][B]tanitka[/B][/COLOR][/SIZE]:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

do was na tymczas?:razz:

a może suczka SARA z sochaczewa?:lol:

cyt:
[I]W Sochaczewie jest schronisko prowadzone przez TOZ, od lat.

Nie chodzi o pomoc dla schroniska ale chodzi o pomoc dla pani Aldony a własciwie jej podopiecznych psiakow schroniskowych.
Pani Aldona poprostu powaznie zachorowala a psiakow jest 80 w schronisku, prosi o pomoc w znalezieniu domow dla chociaz polowy podopiecznych. Moze komus spodoba sie ktorys z psiakow?
Wiem jest tyle potrzebujacych ale wierzcie mi sytuacja jest ciezka i powazna:-(


Wszystkie psiaki maja aktualne szczepinia p/wirusowkom, suczki sa wysterylizowane.[/I]
[I]SARA - sunia w typie wyżła szostkowłosego, ok 4-5 lat, bardzo grzeczna, do każdego domu.[/I]
[IMG]http://img254.imageshack.us/img254/7550/9aol1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img403.imageshack.us/img403/5000/47035683ys9.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Kochani serdecznie Wam dziekuje za to Podle Psisko!!!
Melon jest cudny! do tego baaaardzo madry i grzeczny!

Mysle, ze juz sie troche zadomowil bo bardzo pilnuje domu - reaguje na kazdy ruch na naszej ulicy (np. w sobote obszczekal ogrodnika sasiadow). Chodzi za mna krok w krok i domaga się pieszczot. I ma bardzo duzo energii do zabawy. Zaczal juz nas nawet podgryzac a w przyplywie euforii proboje wlazic na "sofe" (taki diabel z niego wylazi). Ale nic to - radzimy sobie.
Jako ze juz zaczal probowac na ile moze sobie pozwolic musimy byc w stosunku do niego bardzo konsekwentni. W najgorszym wypadku powtarzamy komende do skutku az zrozumie.
Kiedy juz zalapie, ze nie ma wyjscia wydaje z siebie "mruk" niezadowolenia i robi to co mu sie kaze.
Na spacerach jest super grzeczny. Na razie chodzi na smyczy bo boje sie go puscic luzem ze wzgledu na liczne walesajace sie po okolicy psy i ... dzikie zwierzeta - Melon to PRAWDZIWY mysliwy! Wczoraj rano w lesie zobaczyl dwie sarny - a ze nie pozwolilam mu za nimi biec, wiec szukal namietnie tropu i usilowal wciagnac mnie w krzaczory (w dodatku w jerzyny!) W okolicy mamy zatrzesienie bazantow - koguty skrzecza a Melon tylko naslu****e i niucha - a jak moze biega po tropach.
W ciagu dnia spi wszedzie tam gdzie jestesmy my. W nocy spi na swoim poslaniu na korytarzu. Pomimo, ze drzwi do naszej sypialni sa otwarte - nie wchodzi!
Co do jedzenia - uwielba ryz z dodatkami (np. mieso z puszki). Chrupki - niechetnie. No chyba ze rozmoczone woda - czy tak mozna / a moze trzeba? (bo nasz Bokser wciagal na sucho).

Dzis niestety powazna "proba" cierpliwości dla Melona - zostal sam w domu. Ale zrozumial ze musi zostac i nie "awanturowal" sie. Dla bezpieczenstwa zamknelismy go w sionce. Byl rano na spacerze 45 min. Zalatwil wszystkie potrzeby wiec mam nadzieje ze nie cierpi zbytnio...

Scian nie olewa. I zaczyna sygnalizowac gdy chce wyjsc (przychodzi i piszczy).

Mam nadzieje, ze niedlugo calkiem juz przywyknie do nowego miejsca.

PS. okrutnie gania koty.

Pozdrawiam serdecznie
WK

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tanitka']co Gemsi zrobił z tym psem, że taki łobuziak z niego?;)

poczekajcie,aż wam te bażanty zacznie znosić do domu:lol:[/quote]
to już lepiej tego ogrodnika od sąsiadów, przytnie żywopłot i skosi trawę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja nic, ależ... ależ :) , ja go przywiozłem i karmiłem troszke, a jayo upieszczała go, o !!, A co do rozmaczania chrupasków, to Meonik u nas wciągał na sucho, ale widać wybrednik sie zrobił jak konkurencji nie ma, możecie mu spokojnie rozmaczać wodą lub dolewać oliwy, a jak zrezygnuje z jednego czy dwoch posilków to mu sie nic złego nie stanie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...