Jump to content
Dogomania

Zlikwidowana pseudo z Podlaskiego. Wychudzone psy - potrzebne DT i wsparcie finansowe


longue

Recommended Posts

[quote name='Kuna']Cywil bardzo jest kochany, naszczał mi w domu na ścianę [/QUOTE]

Hmm... no nie wiem nie wiem czy my z dziewczynami sprostamy takim wymaganiom. A głupio by było gdybyś o nas nie mogła powiedzieć, że jesteśmy kochane. No trzeba będzie trenować w domu :D

Jaanna mnie prosze przydzielić do Kami i do Buziaka ( bo to mój ulubieniec ) i godzina na przerwę kawową? Oj nie nie! ja już nie palę mnie wystarczy kwadrans na kawę!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja też sie zapisuję moje doswiadczenie z psami może sie przyda a i jabola tez sie mogę napić tylko mi to nocleg potrzebny [quote name='jaanna019']No to musimy zmontować jakiś wesoły autobus z jednym trzeźwym kierowcą i pojechać do Kuny na te alkohole. Nawet juz plan wycieczki ułożyłam: wyjazd 5.00 rano, 6.00-9.00 sprzątanie kojców, 9.00-10.00 przerwa kawowa, 10.00-15.00 spacery z psami, 15.00-15.03 przerwa na oddech, 15.03-18.00 spacery z psami, 18.00- do końca przerwa alkoholowao-ogniskowa i zacieśnianie więzów (z ewentualnym mordobiciem) :evil_lol:

Ja od razu wiedziałam, że Cywil jest super:multi:[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kuna']ale chrzanicie:evil_lol:, na jabola albo wisniaka na pewno wystarczy:eviltong: - Chandra, przyjeżdżaj do mnie bedzie impreza ;)
[/QUOTE]
Niedajcie się nabrać na ta imprezę u Kuny. Jak ostatnio byłam to przywiozłam dwa wina. Grzańca musiałam podgrazć sama, a drugiego nawet nie otworzyli. Tylko herbatki owocowe im w głowach...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='longue']A znajdzie się coś dla mnie do roboty ? [/QUOTE]

Ty longue u Kuny będziesz leżała plackiem, przywiązana do łóżka :evil_lol: przez całą imprezę to może w końcu nieco odpoczniesz. Jak tak dalej pójdzie przy tej ilości pracy jaka robisz dla psiaków padniesz na pysk i tyle Cię zobaczymy na imprezie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chandra']Ty longue u Kuny będziesz leżała plackiem, przywiązana do łóżka :evil_lol: przez całą imprezę to może w końcu nieco odpoczniesz. Jak tak dalej pójdzie przy tej ilości pracy jaka robisz dla psiaków padniesz na pysk i tyle Cię zobaczymy na imprezie.[/QUOTE] Mi wszyscy jesteśmy padnięci ale jeszcze zawsze damy radę coś z siebie wycisnąć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kuna']No niezłą impreze uszykowałyście - najbardziej podoba mi się ten plan jaanny019 ;)
OK, to poczekajmy az troszkę ziemia obeschnie i czekam, [U][B]Wojtek zrobił miejsce parkingowe, to i autobus sie zmieści :)[/B][/U]
i:[/QUOTE]

a ja przecież już autobusem u Ciebie byłam ;) i nawet dałam radę wykrecić. Dawno nie byłam u Cywilka, ale wrzuciłam chłopaczka w sygnature i bedę częściej pamiętać :) Super że juz bezpieczny - po tym zdjeciu od Ciebie chciałam napisać - ze na takiego starego to on nie wygląda - a tu zagadaka sama się rozwiązała. Super - a jak tam prasa z porannego - zainteresowana opisaniem akcji z tej pseudo?

Link to comment
Share on other sites

I wieści z DT Cywilka :multi:

[QUOTE][COLOR=#000000]Jest kompletnym wariatem - łazi za nami krok w krok,
zawsze wpatrzony w człowieka jak w obrazek. Dużo spi - właściwie całymi dniami, ale
na spacerze jest aktywny - wącha wszystko co jest na jego drodze. Reaguje na każdy
nowy - jak dla niego dźwięk - stukot obcasów, płacz dziecka, samochód który rusza
czy nawet szelest papierka od cukierka. Robi przy tym słodkie minki. Jeśli chodzi o
inne psy to na nie nie reaguje, nawet jeśli inny pies jest w stosunku do niego
agresywny. Zawsze merda ogonem na mniejsze psy. Kocha ludzi, łasi się do nas
okropnie. W nocy śpi, jest spokojny. Zachowuje wielką czystość, w pierwszy dzień
chciał tylko obsiusiać róg ściany, ale nakrzyczeliśmy na niego i już tego nie robi.
Nie robi też kupki. Na spacerze za to robi nawet dwie kupki dziennie i siusia
przynajmniej 3 razy na jeden spacer. Nie szczeka i nie bawi się żadnymi zabawkami -
domyślam się, że po prostu nie wie do czego służą. Ma wielki apetyt, ale dawkujemy
mu porcje.Póki co widać, że jeszcze nie czuje się u nas pewnie - wynika to głównie z
tego, że jak tylko usłyszy najmniejszy dźwięk od razu staje na równe nogi. Jest
kochany, słodki, uwielbia się przytulać ale przede wszystkim jest baaaaaardzo
ciekawski - wynika to zapewne z tego, że całe życie spędził na łańcuchu w jednym
miejscu. Chłonie jak gąbka wszystkie nowości. Póki co to tyle newsów. Wieczorem
kilka zdjęć ze spaceru[/COLOR][/QUOTE][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/4184/20120305084453.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Psy wzięte pod opiekę SOS Husky sa na hotelu, a Cywil na DT - przy czym koszty utrzymania i opieki weterynaryjnej sa po stronie SOS-u. Z tego co się orientujemy inne psiaki sa na DT, ale nie wiem jak z kosztami utrzymania i leczenia.

Link to comment
Share on other sites

"800,00 zł

Ogłoszenia z dnia: 28.02.2012

Region: podlaskie

UWAGA- zgodnie z nową ustawą o zakazie handlu psami informuje, iż piesek jest wydawany za darmo, a nowy właściciel PONOSI KOSZTA odchowu szczeniaczka w KWOCIE 800 zł tj.poród,odrobaczenia,szczepienia,opieka weterynaryjna, utrzymanie,wyżywienie.Witam mam do zaoferowania szczenięta rasy Yorkshire Terrier urodzone 17 stycznia.Szczenięta dwa razy odrobaczone i zaszczepione wraz z książeczkami zdrowia będą do odbioru 18 marca. Pieski są po małych rodzicach ojciec 1,5kg matka 1,8 kg więc w przyszłości osiągną wagę ok 1,6kg. Zdjęcia które dołączam zrobione są w dniu 24.02.2012r. (pieski w wieku 5 tygodni) Nie odpowiadam na SMS" - CZEGO TO LUDZIE NIE WYMYŚLĄ!!!!!!:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...