Jump to content
Dogomania

Zlikwidowana pseudo z Podlaskiego. Wychudzone psy - potrzebne DT i wsparcie finansowe


longue

Recommended Posts

[COLOR=black][B][COLOR=royalblue]Ogło na bialystokonline, jak obiecałam (tekst wykorzystałam z FB;)):[/COLOR][/B][/COLOR]
[COLOR=black][B]Cywil, pies z podlaskiej pseudohodowli błaga o pomoc...[/B][/COLOR]
[IMG]http://www.bialystokonline.pl/oglosz_gfx/2183374[/IMG]
[B][COLOR=black]Mam ok.10 lat. W swoim życiu wiele przeszedłem. Przywiązany do łańcucha, głodny, trzęsący się z zimna. Nie wiem dlaczego nasza Pani tak potraktowała mnie i mych psich kompanów. Przecież darzyliśmy ją ogromną psią miłością. Dzień za dniem mijał na łańcuchu. W głębi psiej duszy marzyłem, że nadejdzie taka chwila, w której dobrzy ludzie pomogą mi i psim przyjaciołom. Udało się! Moi koledzy są już bezpieczni. [/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]Ja sam zostałem przeniesiony do ciepłego kojca i nakarmiony. Tak bardzo chciało mi się jeść... Gdy dostawałem miskę ciepły głos szepnął mi do uszka: "Cywilku nie martw się, nie zostawimy cię. Na pewno znajdziemy też dla ciebie dom". [/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]Bardzo proszę chociaż o dom tymczasowy, żeby też do mnie kolejny raz uśmiechnęło się szczęście. Tel: 797 507 715 lub 511 067 351 [/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]Kto może pomóc??? [/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]Link: [URL="http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/...ON99/117479518"]www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/...ON99/117479518[/URL][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kaszanka']Cywil jest codziennie odwiedzany?[/QUOTE]

Niestety dziewczyny nie są w stanie codziennie jeździć do Cywila i sprawdzać jak sytuacja wygląda :( Dlatego tak bardzo potrzeby jest mu dom tymczasowy aby zabrać go z tamtego miejsca.

Natomiast doraźnie w środę do Cywila pojedzie transport karmy oraz zostanie on wtedy odrobaczony i zabezpieczony przeciwko pchłom.

Link to comment
Share on other sites

Trzymamy mocno kciuki!
Jamajce należą się szczególne podziękowania, że pomimo trudności zgodziła się nam pomóc i poświęć tak dużo czasu. O 12 robi wizytę dla innej suni będącej pod naszą opieką a o 14 dla Cywila. :loveu::loveu::loveu:
O Boże, żeby się udało!

Link to comment
Share on other sites

Jestem nieziemsko zmęczona, ale bardzo szczęśliwa - po tygodniu od interwencji nareszcie wszystkie psy są bezpieczne:multi: - pierwszy etap mamy juz za sobą.
Cywil jest już u mnie - bezpieczny. Jeszcze czeka go droga do DT. ale, ale... nie spoczywamy na laurach - wszystkie psy potrzebują domów - takich najprawdziwszych, stałych domów - Cywil też, więc jeżeli myslicie, ze można juz sobie odpoczać - to wyprowadzam Was z błędu:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kuna']Jestem nieziemsko zmęczona, ale bardzo szczęśliwa - po tygodniu od interwencji nareszcie wszystkie psy są bezpieczne:multi: - pierwszy etap mamy juz za sobą.
Cywil jest już u mnie - bezpieczny. Jeszcze czeka go droga do DT. ale, ale... nie spoczywamy na laurach - wszystkie psy potrzebują domów - takich najprawdziwszych, stałych domów - Cywil też, więc jeżeli myslicie, ze można juz sobie odpoczać - to wyprowadzam Was z błędu:eviltong:[/QUOTE]
No tak najważniejsze teraz DS. Ale dobrze,ze już bezpieczne.I koniec ich koszmaru.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...