Jump to content
Dogomania

Figa znalazła dom! :)


Eurasierka

Recommended Posts

  • Replies 529
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzwoniła do mnie pani 'Filowa' :) a ja myślałam, że ktoś z ogłoszenia i już chciałam powiedzieć, że nieaktualne...
Figa- Fila już się zadomowiła, ma duży apetyt. Jest kochana, ociera się jak kot, ciągle domaga głasków. Mają tylko problem ze spacerami, bo zmienili jej kolczatkę na zwykłą obrożę i straszliwie się mała ciągnie. Pomyślą o szelkach. Nie mają niestety dostępu do internetu, ale my przy okazji odwiedzin na pewno zrobimy zdjęcia. Powiedziałam też, że pieniążki czekają na sterylizację, pani się ucieszyła.

Wszystko jest dobrze:multi:

Link to comment
Share on other sites

No! Filka dumna z ciebie jestem :megagrin:
Tak, ciągnie jak parowóz. Szelki byłyby wskazane, tylko ciągnąć będzie nadal. Nawet bardziej :roll: Szkoda, że nie ma zimy (tfu tfu), możnaby ją do sanek zaprząc. Chociaż nie ma tego złego, jak Zuzia ma rower, albo rolki czy deske, można Filkę wkorzystać jako zwierzę pociągowe :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

ja już chcę by minęły co najmniej 3 miesiące, żeby Figa poczuła,że to jej dom na zawsze. Ona przy tych zmianach miejsca była coraz smutniejsza.
Mam nadzieję, że czuje się jak u siebie.

a dzwonił dziś jakiś mlody chlopak, ale niemiły od pierwszych slów, w sprawie 'owczarka niemieckiego':evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie, na skarpetce Figi jest 150 zł + u mnie 50 z hotelu. Figowej pani powiedziałam, że do sterylki dołożymy ok 130 zł.
Asiuniap bardzo pomogła w tej adopcji, transport, dołożyła też sporo do figowego hotelu a sama ma w hotelach kilka psów- zgadzacie się by pozostałe 70 zł trafiło do skarpetki wybranego przez nią psa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pidzej']słuchajcie, na skarpetce Figi jest 150 zł + u mnie 50 z hotelu. Figowej pani powiedziałam, że do sterylki dołożymy ok 130 zł.
Asiuniap bardzo pomogła w tej adopcji, transport, dołożyła też sporo do figowego hotelu a sama ma w hotelach kilka psów- zgadzacie się by pozostałe 70 zł trafiło do skarpetki wybranego przez nią psa?[/quote]

Łoł ciotka :mdleje: :mdleje: :mdleje: Byłoby super! Jakbyście się zgodziły to czy możnaby przelać te pieniądze na ratowanie jamnikowatego Kuby Guzika?

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=36620[/URL]

Psiak został skrzywdzony przez ludzi, najprawdopodobniej by maltretowany prze dzieci dlatego nie lubi brania na ręce pod brzuch, głaskania, potrafi dotkliwie pogryźć. Teraz jest w hotelu i dodatkowo pod opieką behawiorysty. Jeśli to nie pomoże będzie uśpiony :-(
Wątek jest mało odwiedzany, brakuje pieniedzy.

PS. Ciotka kiedy kontrola poadopcyjna? :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

W czasie świąt dostałam smsa od pani Figi. Forwardnęłam go do Ciebie, pidzej, ale jak nie masz komórki to nie możesz odebrać :cool3:
Pani napisała, że Figunia już się bardzo zżyła z nimi, że teraz cierpi, bo ma ostatni tydzień cieczki i nie jest wypuszczana na brykanie do ogrodu (z wiadomych względów). Napisałam pani, że za jakiś miesiąc, półtorej trzeba będzie zrobić sterylkę i że się dokładamy. Aha, pani jeszcze napisała, że nie wyobrażają sobie, żeby Figi, w zasadzie Fili z nimi nie było :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Odkopałam nr. do figowej pani, ale komórki nadal nie mam. Zadzwoniłam dziś, wszystko ok, cieczka minęła. Figa jest b. żywa, problemów z nią nie ma prócz:evil_lol: ciągnięcia na smyczy, podsikiwania i kopania POWAŻNYCH dołów w ogródku ;) Pani chciałaby sterylkę zrobić w czerwcu, jeszcze przed upałami, a akurat by trochę czasu od cieczki minęło.
Asiuniap- jak będziesz miała dłuższą wolną chwilę, to może byśmy kontrolę poadopcyjną przeprowadziły?:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...