Jump to content
Dogomania

3 ONki - matka + 2 kilkumiesięczne podrostki w cudownych domach !!!!!!:))))


anett

Recommended Posts

[quote name='Silvana']O rany jaki on jest PIĘKNY!! Nieprawdopodobnie!

No i klops- [B]mój dog wabi się Axel[/B] ;)[/QUOTE]

Ale czarnuszek otrzymał imię ALEX :)
Axel to ten podpalany :)

Oba są przepiękne :loveu: :loveu: :loveu:

[B]Lu_[/B], Negra i Alex dalej są w przechowalni ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pan z Brzyścia koło Mielca nie miał czasu się dzisiaj ze mną spotkać w celu wizytacji przed adopcyjnej:( Dla czarnego szczeniaka. Ma dzwonić, kiedy jemu pasuje! Z tym że ja na tygodniu nie bardzo mam czas na wyjazd. Ale czekam, czy zadzwoni, bo twierdzi, że z adopcji się nie rozmyślił!

Link to comment
Share on other sites

kazdy Kto je widzi sie zakochuje:):)
co dopiero na zywo
szczeniaki maja ok. 6 miesiecy, Negra - mama - ma ok. 3 lata

Cantadora niestety poki co nie widac tej ostatniej suczki...dałam znac koledze, który obok ma warszatat, ze jak sie pojawi i mi ja zlapie do hali do ma piwo;)..pojade tam znowu w jkakis dzien na wywiad

dzis przyjechala po czarnego Alexa Silvana - ale nie bierze Go na DT tylko na DS:lol::lol:
stwierdzili, ze i tak nie mogli by Go oddac wiec od razu Go adoptuja:)
bylismy w lesie na spacerku - juz chodzi normalnie - nawet biegał, machal ogonem :multi:

czyli jeszcze tylko Negra została...i tu czas nas goni

wczoraj dzwonili Panstwo od podpalanego - AXel - w domku super - ma swoj pokoik, gdzie nosi zabawki, swoje i skradzione kotom:evil_lol: został wsadzony do wanny, wiec najpier siedzial, potem sie polozyl az w koncu zasnal w wannie a Pani Go szorowała z piasku i zapachów:) potem poszedl spac i ładnie przespal cala noc - nic nie narobil w domu - taka mądralina:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja mam słabość do wszelkich dużych, czarnych psów. Ten ma dodatkowo zabójcze oczy :).
Ehhh...trza mieć jakiegoś męża milionera coby odpowiednią chałupe z odpowiednim wybiegiem ufundował... :). Silvana - gratuluję nowego nabytku!

Mamusia jest równie śliczna

Link to comment
Share on other sites

Wyjątkowe duże te psiaki, takie szczeniaki giganty. Trzymam kciuki za szybki domek dla mamy i za złapanie tej nieszczęsnej, która może się już lub niedługo oszczenić. Zrobiłyście błyskawiczną akcję szukania domów. Niesamowite.
Super, że czarnuszek ma dom u Silvany. A to szczęściarz mały :)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie.

No tak, miał być DT, ale moja rodzina zgłupiała kompletnie i został nasz ;)

Dojechaliśmy wczoraj bez większych problemów (nie licząc 2 wymiotnych niespodzianek, ale mamy nadzieję, że to bardziej stres niż choroba lokomocyjna, bo chcemy żeby z nami wszędzie jeździł). Całą drogę trzymał mi głowę na kolanach i zaczął już na nas fajnie reagować :)

W domu także wszystko dobrze, z sukami jest już zaprzyjaźniony, koty na początku chciał ganiać, ale jak się Maine Coony postawiły i powiedziały, że nie ma takiej opcji to przestał na nie reagować. Rano obudził nas żeby wyjść na siku, był na krótkim spacerku w lesie i chyba bardzo mu się podoba :)

Z charakteru jest super. Zaktywizował się bardzo. Przy przewodniku jest otwartym, czujnym, radosnym psem. Wszystko go cieszy i zaczyna reagować na nasze polecenia.
Wydaje mi się, że praca z nim będzie samą przyjemnością, ale jeszcze nie chcę zapeszać ;)

Z zaobserwowanych problemów najmniejszym jest bardzo sfilcowana sierść- wczoraj już częściowo dał się wyczesać, ale to będzie długi proces, aby doprowadzić go do normalnej okrywy. Bardzo szybko się też męczy, ale myślę, że to przez deficyt ruchu, powoli będziemy wydłużać spacery... Najbardziej martwi mnie "zaciąganie" tyłem. Tylne nóżki chodzą dość nieskładnie, przypuszczam, że stawy mogły mieć problem z prawidłowym rozwojem przy tak szybkim wzroście bez odpowiedniej suplementacji.
Z tym problemem przeniesiemy się na owczarkowe forum, może ktoś nam coś mądrego podpowie, a tu wrzucimy po południu fotki z nowego domu.

Ps. Co okazało się największym problemem "psa z lasu"? Schody! ;) Bariera początkowo nie do pokonania, płacz i zgrzytanie zębów, ale po 2 wyjściach trzeci raz pokonał już strasznego przeciwnika sam! Bardzo dobry przykład bierze z naszej suni ON- Mii, która cierpliwie pokazuje mu, wchodzenie i schodzenie w kółko na okrągło :)

Link to comment
Share on other sites

Jak ja lubię czytać takie posty ! :)

Moja wiejska sunia też na początku bała się schodów, klatka schodowa to była totalna panika. Przez kilka dni musiałam ją wnosić na trzecie piętro.A teraz śmiga aż muszę ją hamować aby się nie zabiła w tym pędzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Silvana'] Najbardziej martwi mnie "zaciąganie" tyłem. Tylne nóżki chodzą dość nieskładnie, przypuszczam, że stawy mogły mieć problem z prawidłowym rozwojem przy tak szybkim wzroście bez odpowiedniej suplementacji.
[/QUOTE]

Silvana wg mojej wetki, (nie raz już sprawdzone) karma w jego przypadku powinna byc dość przecietna - zadem royal dla szczeniat dużych ras. Bo on musi rosnąć wolno, a jak dostanie taaka super karme to wyrośnie migiem i stawy nie dogonią.
tabletki z glukozaminą, wyciąg z kości cielecych, gotowane galaretki, tez pomoga.

Link to comment
Share on other sites

O dziękuję za podpowiedź.
No właśnie moja mama która wyprowadzała naszego doga też tak mówi. Że normalna karma dobrej firmy, ale bez fajerwerków i suplementy.
Będziemy wieczorem gotować wywar z kurzych łapek- fuj ;)

Czy ten preparat- Dolfos Arthrofos byłby dobry? Bo taki zamówiliśmy na próbę.

Link to comment
Share on other sites

A więc jednak :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
Od soboty siedziałam jak na szpilkach ;)
Wiedziałam, że coś się dla czarnuszka szykuje ;)
Jak to dobrze, że założyłam ten watek na owczarku :multi:
[B]Silvano[/B], jestem pewna, że nie będziesz żałować :):):)
Dziękuję :loveu:

Czekam niecierpliwie na zdjęcia Twojego już ;) czarnego cudeńka :):):)

[B]Lu_[/B], to naprawdę cud, że udało sie tak szybko wyadoptować oba szczeniolki :):):)
Żeby jeszcze Negrusia znalazła swoją przystań :modla:
Na fb dostałam zapytanie o Jej stosunek do innych psów
Czy coś już więcej wiadomo na ten temat ???

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']A więc jednak :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
Od soboty siedziałam jak na szpilkach ;)
Wiedziałam, że coś się dla czarnuszka szykuje ;)
Jak to dobrze, że założyłam ten watek na owczarku :multi:
[B]Silvano[/B], jestem pewna, że nie będziesz żałować :):):)
Dziękuję :loveu:

Czekam niecierpliwie na zdjęcia Twojego już ;) czarnego cudeńka :):):)[/QUOTE]

dokladnie DOnka - ogromne dzieki za watek na owczarkach:loveu::loveu::loveu::multi:
ja tez czekam na zdjecia Misiaka - On jest taki kochany

a zeby jeszcze było weselej to wczoraj anett byla na wizycie PA dla Negry - mieszkanie w bloku - bardzo fajni ludzie i wszytsko wskazuje na to, ze Negra w czwartek pojedzie do domku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']dokladnie DOnka - ogromne dzieki za watek na owczarkach:loveu::loveu::loveu::multi:
ja tez czekam na zdjecia Misiaka - On jest taki kochany

[B]a zeby jeszcze było weselej to wczoraj anett byla na wizycie PA dla Negry - mieszkanie w bloku - bardzo fajni ludzie i wszytsko wskazuje na to, ze Negra w czwartek pojedzie do domku[/B][/QUOTE]

Naprawdę ??? :crazyeye:
I nic mi nie napisała :mad:
Super wieści :multi: :multi: :multi:
A ten domek to z ogłoszeń ???

Link to comment
Share on other sites

tak z ogoszen:):)
Pan przegladal ogloszenia - wcale psa nie szukali bo maja jeszcze żałobę po poprzedniej suce, która w grudniu musieli uśpić w wieku 12 lat bo bardzo chorowała...i mówil, ze jakos tak non stop wracał do ogłoszenia Negry, porozmawiał z zona i sie zdecydowali

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']tak z ogoszen:):)
Pan przegladal ogloszenia - wcale psa nie szukali bo maja jeszcze żałobę po poprzedniej suce, która w grudniu musieli uśpić w wieku 12 lat bo bardzo chorowała...i mówil, ze jakos tak non stop wracał do ogłoszenia Negry, porozmawiał z zona i sie zdecydowali[/QUOTE]

No to tym bardziej się cieszę, że będę miała swój skromny udział (tffu, tffu żeby nie zapeszyć ;)) w znalezieniu domku dla Negry :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']No to tym bardziej się cieszę, że będę miała swój skromny udział (tffu, tffu żeby nie zapeszyć ;)) w znalezieniu domku dla Negry :multi: :multi: :multi:[/QUOTE]

oj Donka Donka jak juz za 100 lat za tenczowy most przejdziemy to ty piechta chodzic nie bedziesz musiala-wszystkie pieski, w podziekowniu, kwadryge ci zrobia i bedziesz jezdzic jak krolowa!!! ale wiesz co-nalezy ci sie!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Hej,

Dziś padamy po długim dniu ( zaczęliśmy do o 5.10) więc szybka relacja i 2 fotki dla niecierpliwych na zachętę, a reszta jutro :D

Byliśmy u weta, wszystko raczej ok, ważymy 27 kg! Wetka kazała na razie odkarmić i poczekać, a jak nie będzie lepiej zrobimy prześwietlenie stawów. Generalnie nie martwić się na zapas. :)

Dostał advocata i bardzo był grzeczny. Cały czas jest super grzeczny, radosny, kochany i zrównoważony. Przesłodki!

Zająłem oba posłania! ;)

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/818/dsc0060ts.jpg/"][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/5455/dsc0060ts.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]

I ogródkowo:
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/837/dsc0946l.jpg/"][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/1981/dsc0946l.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]

Więcej info jutro :)
Ps. Imie domowe - Bras :) Zaczyna reagować!

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img837.imageshack.us/img837/1981/dsc0946l.jpg[/IMG]

Miodzio :loveu: :loveu: :loveu:
[B]Silvana[/B], trochę Ci zazdroszczę, że będziesz mogła codziennie patrzeć na to cudo, obserwować jak rośnie, uczy się ...
Mały jest w najfajniejszym wieku :):):)
Normalnie do schrupania :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...