Jump to content
Dogomania

Akity Baby:)


Matagi

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jak Wam zdjecia na polski prztlumaczyc???

A mojej glownej strony nie bede tlumaczyl. Ludzie, to praca na pare lat!!!!

Ja tez lubie ponarzekac, mozemy zrobic zawody:diabloti:

Pare zdjec ze spaceru, dzis
Moj rudzielec, jak pruje przez chaszcze
[IMG]http://www.foto.akita-welt.de/4images/data/media/1/skok.jpg[/IMG]

Mielismy dzis slonce i chmury. Dobry dzien na fotografowanie z duzymi kontrastami

[IMG]http://www.foto.akita-welt.de/4images/data/media/1/rudzielec.jpg[/IMG]

Aaaaa... A to moj ulubiony jastrzab myszolow.
Chyba wszyscy znamy ten film "Ghost" z Patrickiem Swayze. Tak jat den Ghost, ten jastrzab wlasciwie jest, tylko zobaczyc go mozna rzadko. Wiec ochrzcilem drania "Patrick".

Dzis dorwalem go i "ustrzelilem".
[IMG]http://www.foto.akita-welt.de/4images/data/media/1/Patrick3.jpg[/IMG]

To by bylo na tyle,
zycze wszystkim przyjemnego tygodnia i cudownego adwentu

Darius

PS. Wlasnie moje zdjecia poszly sie gdzies pasc:-o
Przez swieta musze sie zajac troche blizej wprowadzaniem zdjec tutaj. Cos tu nie klapuje u mnie:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Jak dla mnie to guten morgen może być i rano i wieczorem,taka moja znajomość tegoż języka:roll:;):evil_lol:[/quote]
Kochanie!!!! bo to również bardzo zależy od tego, o której kto wstaje, stosownie do tego mówi albo Guten Morgen, albo guten Abend:cool3::cool3::cool3:
A co do znajomości języka, to ja bardzo chętnie pobawię się w tłumacza, tylko......co ja z tego będę miał???:crazyeye:
Czekam na propozycję, na bank się dogadamy:multi:

Link to comment
Share on other sites

Czesc Slawek,

[quote name='slator63']
A co do znajomości języka, to ja bardzo chętnie pobawię się w tłumacza, tylko......co ja z tego będę miał???:crazyeye:
[/quote]

Z mojej strony gwarantuje Ci mnostwo osobistej satysfakcji:loveu:

[quote name='slator63']
Czekam na propozycję, na bank się dogadamy:multi:[/quote]

Aktualnie jest na mojej Website ca. 220 stron do tlumaczenia. A ze strona jest zupelnie niekomercyjna (jestem jednych z przez akita opetanych wariatow), jest mnostwo honoru do zdobycia. Tlumaczyc moglbym sam, czasu nie ma:shake:

Serwus
Darius


PS: LILKA!!! Melduj sie u mnie per Mail!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='slator63']Kochanie!!!! bo to również bardzo zależy od tego, o której kto wstaje, stosownie do tego mówi albo Guten Morgen, albo guten Abend:cool3::cool3::cool3:
A co do znajomości języka, to ja bardzo chętnie pobawię się w tłumacza, tylko......co ja z tego będę miał???:crazyeye:
Czekam na propozycję, na bank się dogadamy:multi:[/quote]

Czyżby to była jakaś aluzja do czyjegoś wstawania?:roll::razz:
Guten morgen jest dla mnie zawsze,bez różnicy która godzina:evil_lol:
Noooo a co z tego Sławusiu miał będziesz,to pogadamy już niedługo...18.12:eviltong:;) Propozycja będzie nie do odrzucenia:diabloti:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darius']Czesc Slawek,



Z mojej strony gwarantuje Ci mnostwo osobistej satysfakcji:loveu:

Darku drogi!:lol:Sławek mnie osobiście chce tłumaczyć:evil_lol:



Aktualnie jest na mojej Website ca. 220 stron do tlumaczenia. A ze strona jest zupelnie niekomercyjna (jestem jednych z przez akita opetanych wariatow), jest mnostwo honoru do zdobycia. Tlumaczyc moglbym sam, czasu nie ma:shake:

Serwus
Darius


PS: LILKA!!! Melduj sie u mnie per Mail![/quote]

A co ja mam Ci napisać czy też wysłać?Hmmm...czyżbym o czymś zapomniała?:roll::oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darius']Czesc Slawek,



Z mojej strony gwarantuje Ci mnostwo osobistej satysfakcji:loveu:



Aktualnie jest na mojej Website ca. 220 stron do tlumaczenia. A ze strona jest zupelnie niekomercyjna (jestem jednych z przez akita opetanych wariatow), jest mnostwo honoru do zdobycia. Tlumaczyc moglbym sam, czasu nie ma:shake:

Serwus
Darius


PS: LILKA!!! Melduj sie u mnie per Mail![/quote]

Hej, hej!! Witaj!!
Ja widzę, że tu człowiek nic a nic sobie pożartować nie może. Napisałem, że chętnie pobawię się w tłumacza, to mi zaraz 220 stron wcisnąć chcą. Darius zlituj się chłopie, kto by to dał radę????
Ja wolę Lilce tę dyskretną rónice między Guten Morgen, a Guten Abend tłumaczyć.
A tak na serio to masz sliczną tę twoją stronkę, bardzo mi sie podoba.
Również pozdrawiam Ciebie, Twoich bliskich i cały Deutschland.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='slator63']Hej, hej!! Witaj!!
Ja widzę, że tu człowiek nic a nic sobie pożartować nie może. Napisałem, że chętnie pobawię się w tłumacza, to mi zaraz 220 stron wcisnąć chcą. Darius zlituj się chłopie, kto by to dał radę????
Ja wolę Lilce tę dyskretną rónice między Guten Morgen, a Guten Abend tłumaczyć.
A tak na serio to masz sliczną tę twoją stronkę, bardzo mi sie podoba.
Również pozdrawiam Ciebie, Twoich bliskich i cały Deutschland.:loveu:[/quote]

Nie przejmuj sie Slawek, ja mam dziwne poczucie humoru:loveu:

Ein kleiner Tipp meinreseits - übersetze lieber die 220 Seiten als Lilka die Unterschiede zu erklären:loveu::loveu::loveu:

Nieee, no, u mnie nazbieralo sie istotnych informacji i duzo opowiesci o JTC (Japanischer Teufels Canid), po polsku - "Japonski Psi Czort".

Acha, ale teraz - o jakiej stronie mowisz o tej foto-stronie, czy tez o glownej?

Bylem na Twoim "terzecie" - Shar Pei jest najslodszy:p

Serwus
Darius

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Czyżby to była jakaś aluzja do czyjegoś wstawania?:roll::razz:
Guten morgen jest dla mnie zawsze,bez różnicy która godzina:evil_lol:[/quote]

Liluś Ty śpij sobie Kobicino, zawsze tak długo, jak tylko masz zyczenie, ale myślę, że w Twoim przypadku lepiej będzie, jak zawsze będziesz mówiła Guten Abend.....to chyba będzie bliższe prawdy, czyż nie????:loveu::multi:

[quote name='Matagi']Noooo a co z tego Sławusiu miał będziesz,to pogadamy już niedługo...18.12:eviltong:;) Propozycja będzie nie do odrzucenia:diabloti:;)[/quote]
Ty mnie takich rzeczy nie opowiadaj, ja Ci dobrze radzę, bo jak dobrze pójdzie to jutro otworzysz ślepka i mnie tam zobaczysz, nie wytrzymam do tego 18 i się dopiero zdziwisz:evil_lol:
A swoją drogą to rzeczywiście ciekawe, co Ty mi za niespodziankę tam zgotować chcesz???:cool1:
Mam nadzieję, że nie będziesz mnie moczyć w przeręblu, jak Iza swojego basseta i kota??? A i losu tej drogocennej papuzi, to ja też dzielił nie będę, obiecaj!!!!:crazyeye:
Bo jak szykujesz mi coś niemiłego, to obiecuję, że nauczę twojego Franka mówić.............., OK, dopiszę na PW, tu się wstydzę:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darius']Nie przejmuj sie Slawek, ja mam dziwne poczucie humoru:loveu:[/quote]
Spoko, spoko, jeszcze troszke to i ja sie rozwinę, chociaż może lepiej nie????;) Wtedy przekonasz się, że i mnie nic nie brakuje;)

[quote name='Darius'] Ein kleiner Tipp meinreseits - übersetze lieber die 220 Seiten als Lilka die Unterschiede zu erklären:loveu::loveu::loveu:[/quote]
Und hier muss ich Dir absolute Recht geben!!!:eviltong:
Lilka ich hab Dich lieb:loveu:

[quote name='Darius']
Acha, ale teraz - o jakiej stronie mowisz o tej foto-stronie, czy tez o glownej?

Bylem na Twoim "terzecie" - Shar Pei jest najslodszy:p[/quote]

Zaglądałem na obie i obie są fajne, a moje shar-peiowe dziadostwo istotnie jest słodkie, choć pozory mylą, oj mylą!!!!;)

Pozdrawiam:lol: Sławek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='slator63']Liluś Ty śpij sobie Kobicino, zawsze tak długo, jak tylko masz zyczenie, ale myślę, że w Twoim przypadku lepiej będzie, jak zawsze będziesz mówiła Guten Abend.....to chyba będzie bliższe prawdy, czyż nie????:loveu::multi:

Może i taaak,ale ja się przyzwyczaiłam gutenmorgenić;):evil_lol:

Ty mnie takich rzeczy nie opowiadaj, ja Ci dobrze radzę, bo jak dobrze pójdzie to jutro otworzysz ślepka i mnie tam zobaczysz, nie wytrzymam do tego 18 i się dopiero zdziwisz:evil_lol:

Hahahihihi-makity moje stróżują dobrze,mogę Cię zobaczyć ale pod domem;)wcale bym sie nie gniewała:eviltong:hihihi.....przypomniał mi sie jakiś pan,który gadał do mojej skrzynki na listy,hihihiiiii:evil_lol::evil_lol::evil_lol:


A swoją drogą to rzeczywiście ciekawe, co Ty mi za niespodziankę tam zgotować chcesz???:cool1:
:roll:
Mam nadzieję, że nie będziesz mnie moczyć w przeręblu, jak Iza swojego basseta i kota???
Nieeeeeeee,mrozu nie ma i nie zapowiadają,to i przerębla niet:evil_lol:-masz farta:eviltong:
A i losu tej drogocennej papuzi, to ja też dzielił nie będę, obiecaj!!!!:crazyeye:

Mogę obiecać!:evil_lol::diabloti: Gosia od dzisiejszego dnia ma znowu co gotować:evil_lol:
Dzisiaj wsadziła do woliery dwie nimfy,nazywają sie nawet jakoś koktajlowo,całkiem apetycznie:roll::eviltong:Więc Mój Drogi-upiecze Ci się :lol:.

Bo jak szykujesz mi coś niemiłego, to obiecuję, że nauczę twojego Franka mówić.............., OK, dopiszę na PW, tu się wstydzę:roll:[/quote]

Już tam ..niemiłego:eviltong::roll::lol:
Ty już Franka może nie ucz,on już i tak za dużo umie:shake::evil_lol:,niedługo będe mu dziób czyścić pastą do zębów,albo innych butów.Niedawno znowu mnie zaskoczył.....:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='slator63']Spoko, spoko, jeszcze troszke to i ja sie rozwinę, chociaż może lepiej nie????;) Wtedy przekonasz się, że i mnie nic nie brakuje;)


Und hier muss ich Dir absolute Recht geben!!!:eviltong:
Lilka ich hab Dich lieb:loveu:



Zaglądałem na obie i obie są fajne, a moje shar-peiowe dziadostwo istotnie jest słodkie, choć pozory mylą, oj mylą!!!!;)

Pozdrawiam:lol: Sławek[/QUOTE]
Und hier muss ich Dir absolute Recht geben!!!:eviltong:
Lilka ich hab Dich lieb:loveu:

Zapomniałam tu odpisać:[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/obrazic.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/obrazic.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/obrazic.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

A Ty Darek to uważaj!;):diabloti:Ta mała moja ....prawnuczka mieszka niedaleko Hamburga,może Ci kiedyś portki poceruje:roll::evil_lol:

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/4230/dsc0038arj9.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img360.imageshack.us/img360/9586/dsc0041atd9.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/4261/dsc0084atv0.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Slodka baba:p

A Ty sie na mnie nie rzucaj - sama mi dziesiec razy mowilas, ze chocby Cie kijami gonili, po "szwabsku" nie powiesz ani slowa. A teraz mnie biednego psem szczujesz, ze Slawkowi proznego trudu chce oszczedzic:placz:

Zobaczysz, kiedys naucze Franka paru slow niemieckich, bedzie zabawa:diabloti:

Wnusia naprawde ladna. Zobaczymy, jak sie rozwinie, musze miec na nia oko. Daj mi znac, u kogo ona jest, OK? Jest ten ktos w Akita Club albo w Japan Akita Verein? Ma ten ktos strone internetowa?

Acha, dostalas maila z adresem? Widzialas chlopaka? Ostatnio babka, ktora tym psem wlasna suke kryla, nie mogla wyjsc z podziwu nad psem. Nie dosc, ze Adonis, to jeszcze ma super charakter.

Serwus
Darek

Link to comment
Share on other sites

Aj, w calym tym slodkim ping-pongu zapomnialem w jednej rzeczy: o kalendarzu adwentowym!!

Nasza niemiecka lista stawia znow kalendarz online. Czesc jest rzeczy odgrzewanych z poprzednich lat, czesc nowych. Jak ktos chce poczytac / poogladac, zapraszam serdecznie:

[URL="http://www.akita-mailingliste.de/advent/index.html"]Akita-Adventskalender der Akita-Mailingliste[/URL]

Acha! Nie radze otierac drzwiczek "do przodu", bo zezloszczony akita ugryzie:eviltong:

Serwus
Darius

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darius']Aj, w calym tym slodkim ping-pongu zapomnialem w jednej rzeczy: o kalendarzu adwentowym!!

Nasza niemiecka lista stawia znow kalendarz online. Czesc jest rzeczy odgrzewanych z poprzednich lat, czesc nowych. Jak ktos chce poczytac / poogladac, zapraszam serdecznie:

[URL="http://www.akita-mailingliste.de/advent/index.html"]Akita-Adventskalender der Akita-Mailingliste[/URL]

Acha! Nie radze otierac drzwiczek "do przodu", bo zezloszczony akita ugryzie:eviltong:

Serwus
Darius[/quote]
a ja musialam zobaczyc jak gryzie akitek:eviltong:
slicznie gryzie:loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darius']Slodka baba:p

A Ty sie na mnie nie rzucaj - sama mi dziesiec razy mowilas, ze chocby Cie kijami gonili, po "szwabsku" nie powiesz ani slowa. A teraz mnie biednego psem szczujesz, ze Slawkowi proznego trudu chce oszczedzic:placz:

[COLOR=blue][/COLOR]

Zobaczysz, kiedys naucze Franka paru slow niemieckich, bedzie zabawa:diabloti:
[COLOR=blue][/COLOR]

Wnusia naprawde ladna. Zobaczymy, jak sie rozwinie, musze miec na nia oko. Daj mi znac, u kogo ona jest, OK? Jest ten ktos w Akita Club albo w Japan Akita Verein? Ma ten ktos strone internetowa?


Acha, dostalas maila z adresem? Widzialas chlopaka? Ostatnio babka, ktora tym psem wlasna suke kryla, nie mogla wyjsc z podziwu nad psem. Nie dosc, ze Adonis, to jeszcze ma super charakter.

[COLOR=blue][/COLOR]

Serwus
Darek[/quote]

[COLOR=blue]Ojjjj,nie rzucam się,oj nie,jakżebym mogła;):eviltong:A słowa nie powiem w tamtejszym języku,bo....nieeee:shake::evil_lol:A pies jeszcze mały,cienko gryzie,wiec nie bój się:diabloti::lol:[/COLOR]
[COLOR=#0000ff][/COLOR]
[COLOR=blue]I to byłoby Twoje ostatnie nauczanie:diabloti::mad::diabloti: A potem będzie zabawa...:mad::mad::mad:[/COLOR]


[COLOR=blue]To prawnusia ...zdaje się:roll::evil_lol:Jej mamusia jest córką Sake I Okiiego,a Okii to mój synuś pierworodny:lol:.Dowiem się u kogo ona jest,ale z tego co pamiętam,pańciowie to Polacy:lol:Najlepiej jakby się tutaj odezwał dziadek suczki:evil_lol:,on wsio wie,chyba go tu przygonię:roll::lol:[/COLOR]
[COLOR=#0000ff][/COLOR]
[COLOR=blue]Maila dostałam/nawet dwa:lol:/.BARDZO,BARDZO DZIĘKUJĘ!!!!:loveu:Fajny pies,bardzo mi sie podoba,sa już dzieci po nim w Europie,ale "na żywo"sie jeszcze z nimi nie spotkałam.A charakter rzecz ważna,niektórzy niedługo to w Polsce zauważą....[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='slator63']A swoją drogą to skoro ani Lilka ani Franio, nawet słowa po szwabsku nie znają, to możemy im wspólny kursik zafundować...ciekawe, kto pierwszy złapie tych parę nowych słów???
Darek, kogo obstawiasz??????
Pozdro, Sławek:loveu:
Liluś,..... ja Ciebie też;)[/quote]

My szprechać nie będziemy!!!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Germanizowac nas tu będą!:evil_lol: Oooo jakie!:evil_lol: My będziemy walczyć!:mad:;)
Czytali "Placówkę",albo inne "Przedwiośnie" [SIZE=1][COLOR=wheat]-[COLOR=silver]-bo ja nie,ale może być,że tam ktoś walczył z germanizacją:evil_lol:[/COLOR][SIZE=2][COLOR=black],oglądali "Czterech Pancernych i Psa"?:evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
Franek już uczy się mówić "hande hoch/jakby to się kuźwa nie pisało/"!:diabloti:

Sławuś!:lol::buzi::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darius']Aj, w calym tym slodkim ping-pongu zapomnialem w jednej rzeczy: o kalendarzu adwentowym!!

Nasza niemiecka lista stawia znow kalendarz online. Czesc jest rzeczy odgrzewanych z poprzednich lat, czesc nowych. Jak ktos chce poczytac / poogladac, zapraszam serdecznie:

[URL="http://www.akita-mailingliste.de/advent/index.html"]Akita-Adventskalender der Akita-Mailingliste[/URL]

Acha! Nie radze otierac drzwiczek "do przodu", bo zezloszczony akita ugryzie:eviltong:

Serwus
Darius[/quote]

A u mnie się gdzieś poniewiera świąteczny wygaszacz z akitami-fajna rzecz:lol::multi:-muszę go odgrzebać!:lol:

[B]Dareczku!:lol:[/B] bardzo Ci dziękuję za zaproszenie do poczytania :diabloti:-na pewno skorzystam:bigcool::bigcool::bigcool::czytaj::czytaj::czytaj:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']My szprechać nie będziemy!!!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Germanizowac nas tu będą!:evil_lol: Oooo jakie!:evil_lol: My będziemy walczyć!:mad:;)
Czytali "Placówkę",albo inne "Przedwiośnie" [SIZE=1][COLOR=wheat]-[COLOR=silver]-bo ja nie,ale może być,że tam ktoś walczył z germanizacją:evil_lol:[/COLOR][SIZE=2][COLOR=black],oglądali "Czterech Pancernych i Psa"?:evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
Franek już uczy się mówić "hande hoch/jakby to się kuźwa nie pisało/"!:diabloti:

Sławuś!:lol::buzi::lol:[/quote]
Ja to sie obawiam, że jak Ty kiedys nas Frankiem i ta całą resztą ferajny poszczujesz to nam nie tylko ręce "hoch" pójdą, a z wrażenia, to i wszystko inne sie uniesie!!!!:evil_lol:
A swoją drogą ucz go ucz, niedługo przyjadę to egzamin strzelimy;)

Link to comment
Share on other sites

No ja to teraz z gratulacjami wystartuję!!!!:multi: Oczywiście dla tego, kto zrobił ten Adventskalendar:loveu:Rewelacja!!! Najbardziej podobał mi sie psi słownik, no i rozzłoszczona akita, jak wlazłem, tam gdzie niedozwolone.

Jednak tenże cytat mówi całą prawdę:
"Egal wie wenig Geld und Besitz du hast, einen Hund zu haben, macht dich reich!" (Louis Sabin)
"Obojętnie, jak mało pieniędzy i majątku posiadasz, posiadając jednego psa, i tak stajesz się bogaty"
Piękne słowa!!!!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...