Jump to content
Dogomania

Akity Baby:)


Matagi

Recommended Posts

[quote name='Matagi'][quote name='Darius']

Ein kleiner Tipp meinreseits - übersetze lieber die 220 Seiten als Lilka die Unterschiede zu erklären:loveu::loveu::loveu:

O żesz Tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad::obrazic::obrazic::obrazic::x:x:x[/quote]

Lilka, a tutaj to Ci sie troszkę pochrzaniło....to miała byc bajka o ORZESZKU, CZY TAK ????
Pamietasz, jak ona leci?????

O żesz kuuuuuuu..........!!!!!!!!!!!!!!

:buzi::buzi::buzi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='slator63']Ja to sie obawiam, że jak Ty kiedys nas Frankiem i ta całą resztą ferajny poszczujesz to nam nie tylko ręce "hoch" pójdą, a z wrażenia, to i wszystko inne sie uniesie!!!!:evil_lol:
A swoją drogą ucz go ucz, niedługo przyjadę to egzamin strzelimy;)[/quote]

Noooooooo.....ja wolę wszystko uniesione :evil_lol:niż by miało być ...upadłe!:evil_lol:Nastroje też lubię podniosłe;):eviltong::diabloti:

Wyszkolę paputa,hoho:diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='slator63'][quote name='Matagi']

Lilka, a tutaj to Ci sie troszkę pochrzaniło....to miała byc bajka o ORZESZKU, CZY TAK ????
Pamietasz, jak ona leci?????

O żesz kuuuuuuu..........!!!!!!!!!!!!!!

:buzi::buzi::buzi:[/quote]

Nie,nie,nie:shake::shake:;);)
Orzeszki.....hihihi:evil_lol:z orzeszkami to pamiętam babcię jak częstowała nimi w autobusie....:diabloti::diabloti::diabloti:
A tak w ogóle to może napiszesz tutaj o babci i jej orzeszkach:evil_lol:?Apetyczne to wielce...:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi'][quote name='slator63']

Nie,nie,nie:shake::shake:;);)
Orzeszki.....hihihi:evil_lol:z orzeszkami to pamiętam babcię jak częstowała nimi w autobusie....:diabloti::diabloti::diabloti:
A tak w ogóle to może napiszesz tutaj o babci i jej orzeszkach:evil_lol:?Apetyczne to wielce...:diabloti:[/quote]

No słodkości Ty moje, mówisz i masz!!!!:buzi:

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=deepskyblue]Babcia siedząca w autobusie pyta kierowcę:"chce Pan może orzeszka???" [/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=deepskyblue]Kierowca grzecznie odpowiada - poproszę! [/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=deepskyblue]Babcia pyta kolejny i kolejny raz. Kierowca grzecznie za każdym razem nie odmawia i bierze kolejnego orzeszka. Jednak za którymś razem mówi do babci: "a Pani nie je orzeszków, to nie wypada, abym ja tak sam jadł". [/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=deepskyblue]Babcia na to: "no nie, ja nie mogę, bo nie mam zębów". [/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=deepskyblue]Kierowca więc na to: "to po co Pani te orzeszki, skąd Pani je ma??? [/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=deepskyblue]Babci na to: "Z Toffefee!!!"[/COLOR][/FONT]

A skoro przy kawałach jesteśmy to jeszcze jeden proszę:

[COLOR=#3399ff][FONT=Comic Sans MS][COLOR=deepskyblue]W łóżku leży małżeńska para. Żona mówi do męża: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=deepskyblue]- Dawniej przed snem delikatnie ściskałeś mnie za rączkę... [/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=deepskyblue]On postękując ściska ją za rękę. [/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=deepskyblue]- Dawniej przed snem całowałeś mnie w główkę... [/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=deepskyblue]On jęcząc podnosi się i całuje ją w głowę. [/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=deepskyblue]- Dawniej gryzłeś mnie w szyjkę... [/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=deepskyblue]On chrząka, wstaje i rozgląda się za kapciami. [/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=deepskyblue]-A Ty gdzie? - pyta żona. [/COLOR][/FONT]
[/COLOR][FONT=Comic Sans MS][COLOR=deepskyblue]- Idę po zęby..[/COLOR][/FONT]

[COLOR=#3399ff][FONT=Comic Sans MS][COLOR=black]No i jeszcze coś:[/COLOR][/FONT][/COLOR]

[COLOR=#3399ff][FONT=Comic Sans MS][COLOR=deepskyblue]Mężczyzna w wieku 20 lat kocha wszystkie kobiety, w wieku 30 lat już tylko jedną, zaś gdy ma 40 lat znowu kocha wszystkie, ale oprócz tej jednej!!!!!![/COLOR][/FONT][/COLOR]

[COLOR=#3399ff][FONT=Comic Sans MS][COLOR=black]No i to koniec na dzisiaj!!!! Pozdrawiam:multi::multi::multi:[/COLOR][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial]Historia sprzed paru tygodni. Kari musiala jechac ze mna na szychte du biura, zdarza sie czasem, ona to zresza lubi. Odmiana dla niej. Ale ze mam do roboty 150km w jedna strone, pobudka 4:45 dla nas obojga, psa „nie ogolonego” wcisnac do auta i wio! Tlok byl na autostradach nie do opisania, jeden korek za drugim, czas mi uciekal miedzy palcami. Cholernie dlugo trwalo, zamin przepchnalem sie wreszcie przez Ring kolonski. [/FONT]
[FONT=Arial]Zaraz za Kolonia zrobil sie normalny ruch, jeszcze 17km do stacji benzynowej, gdzie Kari moze z majteczek wyskoczyc. Czas, czas, no wiec dalem troche wiecej czadu. Wskazowka predkosciomierza petala sie kolo 200, bylo jeszcze troche aut, wiec sie szybciej nie dalo. [/FONT]
[FONT=Arial] [/FONT]
[FONT=Arial]Grzecznie przed stacja benzynowa zwolnilem, grzecznie zjechalem na parking, Kari raus z auta, zapialem ja na line i maszerujemy na trawniczek. W tym momencie hamuje brutalnie 2 metry ode mnie auto, katem oka widze farby – srebrny i zielony. Scheisse, “twoj przyjaciel i obronca”, krotko mowiac policja. Niech to schlag trafi – albo bylo jakies tymczasowe ograniczenie predkosci, ktorego przy tym tempie nie zauwazylem albo oni zauwazyli, ze “towar”, czyli pies, nie byl przepisowo na tylnym siedzeniu zapiety. Na mur beton wiem, ze ich wyprzedzalem. [/FONT]
[FONT=Arial] [/FONT]
[FONT=Arial]Z auta wyskakuje policjant w moim wieku, spluwa, bransoletki i reszta wyposazenia przy pasie, rzuca sie na mnie, lapie za reke, trzesie mna jak lobuz porecza i wrzeszczy do mnie: “Jest to Chow Chow???” Ja zdebialy stoje, szczeka mi opadla do kolan, Kari do niego, spiewa mu swoje piosenki, tanczy miedzy nogami, dziob mu wylizuje… Wiec tlumacze, ze Akita.[/FONT]
[FONT=Arial] [/FONT]
[FONT=Arial]Mloda policjantka za kierownica szczerzy do mnie zeby, dobrze, ze uszy miala na miejscu, bo usmiech miala by na okolo glowy. Oj, ladne toto bylo, ladne, palce lizac. Ten policjant sam ma malamuty, wiec go interesowalo.[/FONT]
[FONT=Arial] [/FONT]
[FONT=Arial]Do roboty spoznilem sie, za to geba mi sie smiala. Jedno spieprzylem – moglem ich na kawe zaprosic. Nie szkodzi, nastepnym razem. [/FONT]
[FONT=Arial] [/FONT]
[FONT=Arial]Serwus[/FONT]
[FONT=Arial]Darius[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Hahaha:lol: Akita do chowa to baaaardzo podobna:roll::evil_lol:
Ja dawno temu przerabiałam troszkę podobną sytuację;),mniej co prawda stresującą,bo nie goniła mnie policja tylko ....cudzy chłop:p.Szłam z Sake i Akirą skądś tam,kiedy usłyszałam jakieś okrzyki.Po drugiej stronie jezdni,na wprost naszego domu stał facet,wywijał ręką w moją stronę,podrygiwał i cos tam pokrzykiwał.Na Wiejskiej ruch jest duży,więc gośc miał problem z przeleceniem na moją stronę,ale po wyrazie jego facjaty poznałam,że mu zależy.Mogłam stać na chodniku i czekać,ale jakoś mnie się nie chciało,chyba tego dnia byłam mało towarzyska;),poszłam więc prosto do furtki.Za moment usłyszałam wizg hamulców,jakieś bluzgi ,obróciłam się i zobaczyłam jak facet z drugiej strony pomyka zygzakiem pomiędzy samochodami ,pamiętam do dziś wyraz jego twarzy:evil_lol:-całkowity desperat.Wleciał za mną przez furtkę,przegalopował przez pół podwórka ciotki i zadychany z dzikim wyrazem w oku wycharczał:"JA WIEM JAKIE PANI MA PSY!!!! TO MAKITY!!!!!"
Nie pamiętam,abym z gościem gadała więcej,ale pamiętam,że szłam do domu i zastanawiałam się co to za cholera ta makita:roll:.Wyrecytowałam własnemu chłopu zdarzenie,a ten mnie oświecił :evil_lol::multi:.Do dziś wiem,że Makita,to konkurencja takiego Boscha na ten sam przykład,czyli różne to ustrojstwa:lol:.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dostałam zdjęcia mojej wyjechanej piękności:loveu:

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/2981/minane0.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/2686/mina2vu9.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/7263/mina3yc0.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florka_xyz']Lilka czy to Twoje zwierzatko przyszłe....:cool3:[/quote]

Niestety nieeee:shake: I bardzo tego żałuję:-(Kiedyś hodowałam bassety,ostatnia odeszła za TM 4 lata temu,miała 14 lat i nazywała się Balbina:lol:.Na zdjęciu jest ....Balbina Dudi`Dog`s,urodziła się u moich znajomych,którym pomagałam przy porodzie i nasza umowa brzmiała:jak sie urodzi pierwsza suczka tricolor,to ma się nazywać Balbina!No i jest!
Balbinka ,jak napisałam jest wyjechana-mieszka w Norwegii i tam zaczyna podbijać ichniejsze ringi:lol:.
Nie mogę mieć balerona,mam 9 psów w domu,a basset to ma charakterek zaczepno-rozrywkowy,wojna by była z shibami a o akitach to nawet nie wspomnę....:roll::roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Melduję się po ...-dniowej nieobecności. Widze, że "konserwacja" kwietnie, i to chyba dzięki Dariusowi.:lol:
Dowcip z orzeszkami zamawiam do sprzedania.:lol:

Pzdr.[/quote]

O jesteś zgubo!:multi::lol: Zaglądałam wczoraj i dzisiaj do Ciebie,a tam Cię ne ni:shake:Napisali,że telefon też głuchy,tu Cię ni widu ni słychu,zaczynałam się niepokoić:roll:Proszę tak nie znikać,tyś solidna firma,nie to co ja;):eviltong:O ile mnie pamięć nie myli,to wybierasz się do Austrii....jeżeli tak,to spotkasz tam mego znajomego:eviltong:również będzie reprezentował V grupę,mam nadzieję,że coś ugra;)Zapewne go poznasz;):lol:
Ja,jak się spotkamy "sprzedam" Ci kawał o dziadku w parku.....,ale to tylko osobiście,napisac się nie da:shake:;):evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']O jesteś zgubo!:multi::lol: Zaglądałam wczoraj i dzisiaj do Ciebie,a tam Cię ne ni:shake:Napisali,że telefon też głuchy,tu Cię ni widu ni słychu,zaczynałam się niepokoić:roll:Proszę tak nie znikać,tyś solidna firma,nie to co ja;):eviltong:O ile mnie pamięć nie myli,to wybierasz się do Austrii....jeżeli tak,to spotkasz tam mego znajomego:eviltong:również będzie reprezentował V grupę,mam nadzieję,że coś ugra;)Zapewne go poznasz;):lol:
Ja,jak się spotkamy "sprzedam" Ci kawał o dziadku w parku.....,ale to tylko osobiście,napisac się nie da:shake:;):evil_lol:.[/quote]
Mam już dosyć starą komórkę i ona traci moc w najmniej odpowiednim momencie. Stąd to moje dzisiejsze milczenie.

A ten znajomy to w AJ będzie? Czy w innej rasie? O, a może w shibach?:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Mam już dosyć starą komórkę i ona traci moc w najmniej odpowiednim momencie. Stąd to moje dzisiejsze milczenie.

A ten znajomy to w AJ będzie? Czy w innej rasie? O, a może w shibach?:lol:

Pzdr.[/quote]
Trzeba komórkę wymienić na nowszy model....;)
W Austrii będzie przedstawiciel Matagiinu PL;),AJ:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Trzeba komórkę wymienić na nowszy model....;)
W Austrii będzie przedstawiciel Matagiinu PL;),AJ:lol:[/quote]
Ja komórkę wymieniłam w lutym br., ale... ta nowa była tak smaczna, że Wahzirek ją dokładnie zgryzł... Jedynie kartę udało mi się uratowac...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Czesc i chwala:p
Cisza tu taka... Za oknem nedzna pogoda, nawet moj Rudzielec nie ma ochoty wylazic z domu. Ciezkie chmury wisza, nastroj taki sam:placz:
Wiec zaczalem przegladac stare zdjecia. Znalazlem Rudzielca na urlopie:grins:
Kari uwielbia sie taplac w blocie ale wiekszych ilosci wody unika konsekwentnie. Jesli jednak ktos z nas idzie poplywac, malej odbija - szaleje, probuje nas z wody wyciagnac, efekty sa czasem przesmieszne. Popatrzcie sami:

[IMG]http://www.akita-welt.de/dodatki/dogomania/mokro.JPG[/IMG]

[IMG]http://www.akita-welt.de/dodatki/dogomania/ratunkuuu.JPG[/IMG]


A tu byczy sie po skonczonej "robocie":megagrin:
[IMG]http://www.akita-welt.de/dodatki/dogomania/lenistwo.jpg[/IMG]

Serwus
Darius

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.akita-welt.de/dodatki/dogomania/mokro.JPG[/URL]

Jak ona tutaj śmieszna:lol: Taka zmartwiona,aż rączki złożyła na podołku:evil_lol: Wzieli i do wody wleźli,a cóż ona biedna ma czynić?Pewnie najchętniej złapałaby za pantalony i na suche wywlokła-to mówi jej mina:evil_lol:

Fajne ,takie ciepłe zdjęcia:lol:Też lubie różne takie słoneczne oglądać w te szarobure,mokre dni-troszke się cieplej robi;)Ehhhh....jak jutro o 6.30 zadzwoni budzik,to nie otworzę oczu,będe sobie wyobrażać,że za oknem jest piekny, słoneczny poranek,poleże sobie 5 minut i pomarzę,a później ...wstanę:placz::angryy:i pogonię zaspane psy na podwórku-taka jestem!:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Hey, ludkowie mili,

dzis MIKOLAJ!
Co dostaly wasze dzeici? Jasne, nie tylko te dwunozne ale i czterolapy??

Karilein dostala dzis skrzydelka z kurczaczka i 350Gramm serduszek, ugotowanych z warzywami. Wyzerka jak sie patrzy - najpierw rosolek z tego, potem miecho.

Wlasnie slysze, jak sie tlucze na pierwsze pietro i dyszy z przemeczenia - taka przezarta:diabloti:

Cholera, chyba przesadzilem z ta psia wyzerka - piec mi wlasnie szlag trafil:angryy: Musze cos na szybko skombinowac, w restauracjach ciagle sie stolowac troche drogo. A oni sie i tak na psiej diecie nie znaja....

Serwus
Darius

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darius']Kasia,

to nie byl Mikolaj, bo wczoraj! Na Mikolaja wylizala Cie na pewno Ambra:lol:

Serwus
Darius[/QUOTE]

Właśnie moje stworki potworki mnie unikają, bo mam przyklejony do piżamy taki plaster z olejkami aromatycznymi, który im chyba śmierdzi. :p Tzn. kot się przemógł jak chciał, żeby go wygłaskać i ewentualnie śpi w nogach łóżka. Ambra śpi bezpiecznie nieopodal łóżka. :lol:

Link to comment
Share on other sites

A ja dostałam cudowny prezent od Mikołaja:multi::loveu:-sms-a ;),w nim napisano,że..
[SIZE=6][COLOR=red]MŁ.CH.CH.PL.MŁ.ZW.EUROPY ŚR.i WSCH.ZW.PL.YORITOMO Matagiinu PL dzisiaj na wystawie w austriackim Wells -[COLOR=#0000ff]CACIB [/COLOR][COLOR=red]!!!:loveu::multi::loveu:[/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black]LEPSZEGO PREZENTU NIE MOGŁAM SOBIE WYMARZYĆ!!!!:lol::lol::lol:[/COLOR]
Jutro drugi dzień.....może drugi Cacib?;)apetyt rośnie w miarę jedzenia...;)
[COLOR=black][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']A ja dostałam cudowny prezent od Mikołaja:multi::loveu:-sms-a ;),w nim napisano,że..
[SIZE=6][COLOR=red]MŁ.CH.CH.PL.MŁ.ZW.EUROPY ŚR.i WSCH.ZW.PL.YORITOMO Matagiinu PL dzisiaj na wystawie w austriackim Wells -[COLOR=#0000ff]CACIB [/COLOR][COLOR=red]!!!:loveu::multi::loveu:[/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black]LEPSZEGO PREZENTU NIE MOGŁAM SOBIE WYMARZYĆ!!!!:lol::lol::lol:[/COLOR]
Jutro drugi dzień.....może drugi Cacib?;)apetyt rośnie w miarę jedzenia...;)
[COLOR=black][/COLOR][/QUOTE]

Cieszę się razem z Tobą!!! :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...