Jump to content
Dogomania

Akity Baby:)


Matagi

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Hahaha, rzeczywiście, w takiej sytuacji nie masz czasu dla nas...

Może warto pofatygowac się na Policję...?

Pzdr.[/quote]

Ja ostatnio to i bez baby telefonicznej jakoś czasu mało mam:roll:

Na Policję to już dzwoniłam w poniedziałek.Jak mnie baba wkurzy,to mam się zgłosić osobiście na swój komisariat i stosowne tam załatwić.

A ja już myślałam,że durnej babie rozum wrócił na miejsce:evil_lol:Wczoraj zadzwoniła około 20.00 i nastąpiła cisza:-o Dopiero dziś ok.16.00 zadzwoniła i zjechała Darka,że dzwoni w nocy na jej numer.Żadne tłumaczenia nie skutkują,ona po prostu nie słucha co się do niej gada,nastawiona jest tylko na nadawanie:evil_lol:A to,że zaprzestała chwilowo dzwonienia,to chyba znaczy ,że się ...albo musiała wyspać albo sie ...chwilowo zepsuła:diabloti: Wiadomo to?:shake:Ciekawe czy będzie dzwoniła z życzeniami noworocznymi???:roll::razz::diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Jak zadzwoni z bluzgami, to złóż jej życzenia... wszystkiego najlepszego i ode mnie!:evil_lol:

Pzdr.[/quote]

Hahaha...to nie takie proste,ona nie dopuszcza do głosu:shake:sadzi joby i się wyłącza:mad::diabloti: noooooooooo,mogę jej wysłać esemesa,ale wtedy to już nigdy mi nie odpuści:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale odpukać;) :na razie cisza:multi:może chłop się nawrócił,a może poszła gdzies się bawić-moje towarzystwo jej nie bawi widać:evil_lol::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

:laola::BIG: No właśnie,czas na życzenia:lol: Życzę Wam wszystkim:

[FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=darkgreen]Aby w nadchodzącym roku udało się zrealizować[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=#006400]to,co przyniesie profity,przewidzieć to,co przeszkodzi w ich osiągnięciu i zapobiec temu,co wydarzyć się nie musi.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=#006400]Życzę dużo radości i sukcesów[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=#006400]Mądrego lenistwa w sprawach nieistotnych [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=#006400]I zdrowego zatroskania w tych najistotniejszych.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=#006400]SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!![/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

No to odpuść tez sobie babinkę...
Baw się dobrze przed kompem lub gdzies tam i do zobaczenia w przyszłym Roku!!![URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNfox000%282%29"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_45.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNfox000%282%29"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_46.gif[/IMG][/URL]

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']:laola::BIG: No właśnie,czas na życzenia:lol: Życzę Wam wszystkim:

[FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=darkgreen]Aby w nadchodzącym roku udało się zrealizować[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=#006400]to,co przyniesie profity,przewidzieć to,co przeszkodzi w ich osiągnięciu i zapobiec temu,co wydarzyć się nie musi.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=#006400]Życzę dużo radości i sukcesów[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=#006400]Mądrego lenistwa w sprawach nieistotnych [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=#006400]I zdrowego zatroskania w tych najistotniejszych.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=#006400]SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

I wzajemnie Lilka, i obyśmy się częściej spotykali na wesołych pogaduszkach a nie tak od czasu do czasu :lol::lol::lol:

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

W tym niezwykle świątecznym dniu pragnę złożyć Wam Wszystkim życzenia zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń i siły do pokonywania przeciwności losu. Życzę Wam zadowolenia, wielu sukcesów, jak też wielu, wielu serdecznych przyjaciół.
Wszystkich tych, których miałem okazję poznać, jak również tych, których poznać mam nadzieję serdecznie pozdrawiam i życzę
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU.:lol:
[IMG]http://img135.imageshack.us/img135/2097/2009qj1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Czesc,

po 9-ciu dniach lezenia w lozku witam Was w Necie. Rany, ale mi grypa przylozyla! Rodzina musiala mi przysiegac, ze mnie na gorce an nie na dole pochowaja, zebym mokro nie mial...:shiny:

Dzis pierwszy raz wylazlem z moja ukochana na spacer. Moja ulubiona pogoda: mgla, mgla i mgla, bezwietrznie, -2°C. Zyc, nie umierac, uwielbiam! Wiec ten grob na gorce odwolalem, na wszelki wypadek. :eviltong:

A Rudzielec tez sie cieszyl. Sami zobaczcie:
[IMG]http://www.akita-welt.de/dodatki/dogomania/rudzielec.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.akita-welt.de/dodatki/dogomania/slodka.jpg[/IMG]

Jakby mi kto nie powiedzial, ze Akity ponoc powazne psy, nie uwiezyl bym!:vamp:

Do siego...
Darius

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darius']Czesc,

po 9-ciu dniach lezenia w lozku witam Was w Necie. Rany, ale mi grypa przylozyla! Rodzina musiala mi przysiegac, ze mnie na gorce an nie na dole pochowaja, zebym mokro nie mial...:shiny:

Dzis pierwszy raz wylazlem z moja ukochana na spacer. Moja ulubiona pogoda: mgla, mgla i mgla, bezwietrznie, -2°C. Zyc, nie umierac, uwielbiam! Wiec ten grob na gorce odwolalem, na wszelki wypadek. :eviltong:

A Rudzielec tez sie cieszyl. Sami zobaczcie:
[IMG]http://www.akita-welt.de/dodatki/dogomania/rudzielec.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.akita-welt.de/dodatki/dogomania/slodka.jpg[/IMG]

Jakby mi kto nie powiedzial, ze Akity ponoc powazne psy, nie uwiezyl bym!:vamp:

Do siego...
Darius[/quote]

Ty choróbzdo!!!:evil_lol: Masz talent do chorowania w najmniej stosownym do tego czasie:shake::p Jak będziesz tak dalej ,to sama zadzwonię do Marysi i powiem,że za karę na dole!:diabloti:
Cieszę się oczywiście,z Twego ozdrowienia!:multi::lol:Nie dasz Ty domownikom poświętować:roll:;)
A ruda dama .....piękna!!!:loveu:Szczęście to jej wyłazi i oczami i uszami:loveu:Ja się śniegu już doczekać nie mogę,tak bym sobie poszła na spacer.....auuuuuuuu......... śniegu pożadam!!!!!!!!!!:evil_lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Spotkamy się w P.? No to ja tez się cieszę!!!
Eh, szkoda, że wystawa jest 1-dniowa...
Pzdr.[/quote]
Nie,nie:shake::shake: w P.się spotkamy.Widzimy się w R:lol:.A jak już tak szyfrem:evil_lol:to mam na oku dwudniowe D.w sierpniu;)I sędzia z tego ,co wiem ,niczego sobie:evil_lol:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Nie,nie:shake::shake: w P.się spotkamy.Widzimy się w R:lol:.A jak już tak szyfrem:evil_lol:to mam na oku dwudniowe D.w sierpniu;)I sędzia z tego ,co wiem ,niczego sobie:evil_lol:;)[/quote]
Aaaaaa. w R.!
A co do D. - to muszę sprawdzić sędziego.

A skąd masz info a propos sędziego? Bo na ichniejszej stronie jeszcze nie ma żadnej info o tej wystawie!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskaSz']A sierpniowy B. też masz w planach :evil_lol: W tym roku znowu odwrócą kolejność wystawiania grup jak w tamtym roku?[/quote]

Oczywiście,że w sierpniu będe w B.na wystawie.:lol: Będe czyniła honory:evil_lol: Choć dwudniowy M.w tym samym czasie nęci....:roll:;)

Może i odwrócą,ale nie robią tego ot tak sobie=>zawsze jest ważny powód:cool3::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']A w W. (lipiec, wrzesień) albo Ł. (maj, wrzesień) albo K. (czerwiec), N. (kwiecień) będziesz?????????? :p
Pzdr[/quote]

O W.lipcowej myślę:roll::lol:,o wrześniowej nie wiem,zależy jak się "losy" psie ułożą,ale,czemu niiiiiiii;):roll:.Ł.majowa raczej odpada:shake:,wrześniowa kusi,ale zobaczymy kto ma posędziować:roll:.Jeżeli czerwiec,to raczej nie K.,a S.:evil_lol:.W kwietniu oczywiście N.:evil_lol:,tym bardziej,że TEN sędzia będzie mnie pierwszy raz sędziował,jakoś do tej pory nie załapałam sie na jego ocenianie:diabloti: Myślę też o czerwcowym L.:lol:,majowym D.:lol:,lipcowym O.:lol:albo jego okolicach.Reszta wyjdzie w praniu:eviltong:;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Aaaaaa. w R.!
A co do D. - to muszę sprawdzić sędziego.

A skąd masz info a propos sędziego? Bo na ichniejszej stronie jeszcze nie ma żadnej info o tej wystawie!

Pzdr.[/quote]

Nie ma info:shake: A sędzia sam mi się ujawnił i przyznał do sędziowania;):evil_lol: Niczego sobie,jak napisałam;),więc podwójne D.podwójnie mi sie podobają;):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...