Jump to content
Dogomania

Akity Baby:)


Matagi

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/2368/franek1sl8.jpg[/IMG][/URL]

A to ten,co dzisiaj dyla dał-lotnik Franio Papranio albo ,jak sam o sobie mówi Franio Paput,ja mówię o nim :Terrorysta:diabloti:

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img47.imageshack.us/img47/4417/franek2dq6.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A wiesz, że ja po raz pierwszy widzę Frania-Paprania...?:crazyeye:

Pzdr.[/quote]

Oooo masz!:roll: Ja jakoś rzadko go focę,on chyba mało fotogeniczny:evil_lol:A prawda taka,że on siedzi przy oknie i ciężko mu dobre zdjęcie zrobić,wierci się,kręci,a potrafi i polecieć w diabły na drugi koniec pokoju i przywalić w okno,albo i ścianę/goofniany z niego lotnik:evil_lol:/.
Masz za to szczęście,że nie słyszałaś piosenek w jego wykonaniu-byli tacy,co się zadławili tym co pili lub jedli,jak usłyszeli tego Paputovarottiego:evil_lol::diabloti:Oprócz piosenek Franek dysponuje szerokim zakresem słownictwa,które to umiejętności wykorzystuje od rana do nocy:diabloti:Dopiero jak ktoś ,kogo nie zna jest u nas,to wtedy udaje,że jest głuchoniemy;).Franek,jak każde żako,to złosliwiec i zazdrośnik,chce mu czasami łeb ukręcić,ale jak powie:"Lilaaaaaaaaa kochaaaaaana",to zapominam,że mnie wkurza.....i głaszczę szarego zbója;)On też daje buzi,nawet się łajdak dopomina i cmoka,drze dzioba:buuuuuuuuziiiiiiiiiiiiiiii!!!!!;)Jak się nauczę robić dobrze filmiki komórką i dalej takie tam,to dam znać-na razie nie umiem:shake:na razie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='slator63']A powiedział Ci może też, że już się za Tobą stęskniłem???
Jeśli nie, to ja Ci to teraz mówię;)
Pozdrowionka:lol:[/quote]

Hahaha!:lol:To zaprzęgaj tercet i dawaj do Białegostoku!:lol:U nas się zima zaczyna:eviltong:.Zawsze cos się dzieje:evil_lol: Iza moczy bassety i kota w przeręblu,a Gosia dla odmiany gotuje papugi:evil_lol::evil_lol::evil_lol:.Nikt się nie nudzi:shake:;)Wpadaj!!!!-zapraszam!!!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Przynajmniej masz ciekawie i się nie nudzisz...;)

Pzdr.[/quote]

Ja się baaaardzo rzadko nudzę:eviltong:Nie wiem czy pamiętasz Asiu,że ja mam też gadającego gwarka:evil_lol:?Co ciekawsze,to niby to dwa różne gatunki ptaków,a czorty potrafiły się dogadać:diabloti:.A jakie dyskusje prowadzą:roll:Dzięki kochanym ptaszkom nie mamy telefonu stacjonarnego na przykład:roll::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Hahaha!:lol:To zaprzęgaj tercet i dawaj do Białegostoku!:lol:U nas się zima zaczyna:eviltong:.Zawsze cos się dzieje:evil_lol: Iza moczy bassety i kota w przeręblu,a Gosia dla odmiany gotuje papugi:evil_lol::evil_lol::evil_lol:.Nikt się nie nudzi:shake:;)Wpadaj!!!!-zapraszam!!!!:loveu:[/quote]
Z tym zaprzęgiem to wcale nie taki głupi pomysł, jakbym tam z takimi trzema baleronami zajechał, na bank byłbym w telewizji.:evil_lol: Tylko to, co Wy tam wyprawiacie troszkę mnie przeraża:crazyeye:, bo kto wie co Wam do głowy wobec mnie przyjdzie, czy też jakieś, moczenie, gotowanie, czy nie daj Bóg jeszcze coś innego. Poczekam, aż się troszkę uspokoi.;)
A swoją drogą Izie współczuję, czytałem na baleronach troszkę:crazyeye:
Pozdrowionka:calus:

Link to comment
Share on other sites

:lol:[quote name='slator63']Z tym zaprzęgiem to wcale nie taki głupi pomysł, jakbym tam z takimi trzema baleronami zajechał, na bank byłbym w telewizji.:evil_lol: Tylko to, co Wy tam wyprawiacie troszkę mnie przeraża:crazyeye:, bo kto wie co Wam do głowy wobec mnie przyjdzie, czy też jakieś, moczenie, gotowanie, czy nie daj Bóg jeszcze coś innego. Poczekam, aż się troszkę uspokoi.;)
A swoją drogą Izie współczuję, czytałem na baleronach troszkę:crazyeye:
Pozdrowionka:calus:[/quote]

Hohohoho!:evil_lol:Pomysł to przedni,tylko znając balerony,to one za darmo zasuwac nie będą:shake::diabloti: Chyba trzeba będzie uruchomić Teklowóz i wieźć kiełbasę i jakieś kije leszczynowe,czy inne wędki:roll::evil_lol: A TV i inne media zapewne by się zleciały:evil_lol:Naszych pomysłów sie nie obawiaj,one zawsze tak na początku tygodnia,a jutro już środa,newsy zapewne w poniedziałek:eviltong:
Buziaki!:loveu:Postaram się jutro zadzwonić;):lol:

Link to comment
Share on other sites

Wezwanie!!!
Wzywamy nijaką Szanowną Panią Lilkę ostatni raz widzianą w tejże Galerii 25 listopada br. o godz.18.24 do niezwłocznego zameldowania się u niejakiego Sławusia, który na skutek wysoce postępującej tęsknoty, wynikającej z nieustannego oczekiwania obiecanego przez Panią telefonu dostaje zapaści nerowych.
Brak jakiegokolwiek kontaktu z Pani strony może być tragiczny w skutkach.
Pozostajemy z wyrazami szacunku.
Basseci Zespół Reanimacyjny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='slator63']Wezwanie!!!
Wzywamy nijaką Szanowną Panią Lilkę ostatni raz widzianą w tejże Galerii 25 listopada br. o godz.18.24 do niezwłocznego zameldowania się u niejakiego Sławusia, który na skutek wysoce postępującej tęsknoty, wynikającej z nieustannego oczekiwania obiecanego przez Panią telefonu dostaje zapaści nerowych.
Brak jakiegokolwiek kontaktu z Pani strony może być tragiczny w skutkach.
Pozostajemy z wyrazami szacunku.
Basseci Zespół Reanimacyjny.[/quote]

Łomatko!:crazyeye:
Sławuś!:lol:Nie nerwuj się:evil_lol:,nakarmię psy,skocze do sklepu i zatelefonię!Łobiecujem!:eviltong::lol: A teraz spadam karmić,bo mnie zeżrom z głodu:diabloti:
Buziaczki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

ich chwala.

Krotko o mnie: Lilka (malpa!!) zmusila mnie du rejestracji tutaj. Nie mam polskiej klawiatury, jak kogo to denerwuje, niech da znac. Poglaszcze po glowie, i tak sie nic nie zmieni, moze uda mi sie nerwy uspokoic.

Sam zajmuje sie akitami, w domu mam dwie "baby", wazniejsza nazywa sie Kari von Yukruba Ken (krotko - Pest albo Zaraza), hodowac nie bede, bo wlsaciwosci rasy mi wazniejsze. Ta druga "baba" ma dwie nogi....

Jek ktos chce, moze o akitach poczytac

[URL="http://www.akita-welt.de"]Akita-World / Akita-Welt - Hunde Rasse Akita ( Inu )[/URL]

Jak ktos nie chce, zyje spokojniej.
Od klopotow trzymam sie z daleka, wystarczy, ze jestem zonaty i mam rudego Pluszowca w domu.

Mialem jeszcze cudownego Misia. On bardzo nie chcial, jednak poszedl za teczowy most. Mam nadzieje, ze tam na mnie czeka.

Dobra, wystarczy na wstep, jak ktos ciekawy, moze do mnie napisac.


serwus

Darius

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darius']ich chwala.

Krotko o mnie: Lilka (malpa!!) zmusila mnie du rejestracji tutaj. Nie mam polskiej klawiatury, jak kogo to denerwuje, niech da znac. Poglaszcze po glowie, i tak sie nic nie zmieni, moze uda mi sie nerwy uspokoic.


Dobra, wystarczy na wstep, jak ktos ciekawy, moze do mnie napisac.


serwus

Darius[/quote]
Witamy na polskim forum
to że masz niemiecką klawiaturę jak komuś przeszkadza niech nie czyta:diabloti:
dziwię sie tylko że nie truła ci kilka lat temu :lol:
Lilka !!!
gdzie jesteś zołzo :evil_lol: zapraszasz gości i zarazem ich olewasz:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darius']ich chwala.

Krotko o mnie: Lilka (malpa!!) zmusila mnie du rejestracji tutaj. Nie mam polskiej klawiatury, jak kogo to denerwuje, niech da znac. Poglaszcze po glowie, i tak sie nic nie zmieni, moze uda mi sie nerwy uspokoic.

Sam zajmuje sie akitami, w domu mam dwie "baby", wazniejsza nazywa sie Kari von Yukruba Ken (krotko - Pest albo Zaraza), hodowac nie bede, bo wlsaciwosci rasy mi wazniejsze. Ta druga "baba" ma dwie nogi....

Jek ktos chce, moze o akitach poczytac

[URL="http://www.akita-welt.de"]Akita-World / Akita-Welt - Hunde Rasse Akita ( Inu )[/URL]

Jak ktos nie chce, zyje spokojniej.
Od klopotow trzymam sie z daleka, wystarczy, ze jestem zonaty i mam rudego Pluszowca w domu.

Mialem jeszcze cudownego Misia. On bardzo nie chcial, jednak poszedl za teczowy most. Mam nadzieje, ze tam na mnie czeka.

Dobra, wystarczy na wstep, jak ktos ciekawy, moze do mnie napisac.


serwus

Darius[/quote]

Ojojojojoj:diabloti: Jaki biedny,zmuszany przez małpę:evil_lol:Hmmmm:roll:faceci to ciekawe stwory,posłuszne niebywale,nawet małpy się słuchają:diabloti: A tak w ogóle to co tam będziesz w tym germanowie sam siedział:eviltong:-tu fajniej i weselej,zawsze cos sie dzieje,a jak sie nie dzieje,to można coś ....zdziałać;)
Klawiatura Twa wcale mnie nie nerwuje,więc pisz!:multi:I zdjęcia tyż tu dawaj:multi:A tak w ogóle,to ciekawe co by Marysia powiedziała,jakby co nieco tu sobie przeczytała:roll:,hihihi:evil_lol:

A tak poważnie to.....Witaj Darku w Akitach Baby!:loveu::multi:Czuj się tutaj jak u siebie -podziel się swoją wiedzą,nie bądż skąposzczetem;)

Rozwaliłeś mnie tym,co napisałeś o Misiu........:-(dlaczego ja nie umiem się ze wszystkim godzić?dlaczego ONE tak szybko nas opuszczają?Misio jest z Sake,wiem o tym.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musha']Witamy na polskim forum
to że masz niemiecką klawiaturę jak komuś przeszkadza niech nie czyta:diabloti:
dziwię sie tylko że nie truła ci kilka lat temu :lol:
Lilka !!!
gdzie jesteś zołzo :evil_lol: zapraszasz gości i zarazem ich olewasz:mad:[/quote]


I czego krzyczysz!:evil_lol::diabloti:Przeca jestem!:roll::eviltong:
A truć nie trułam wcześniej,bo musiałam się .....wyidywidu.....znaczy odizolowac czy jak tam inaczej:evil_lol: I tą pała mnie nie żongluj pod nosem:mad::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...