Jump to content
Dogomania

Akity Baby:)


Matagi

Recommended Posts

[quote name='psyja']aaa ogromnie gratuluję :loveu: :loveu: kiedy będzie już u Was? ;) super![/QUOTE]

Dzieki Aniu!:lol: Ok.12.11.:eviltong:

[quote name='M&S']HA, HA, Ha, wiedziałam!!!!!!:multi::multi::multi::multi:

Czy to stworzenie, to takie biale, które na sznurku w Łodzi trzymałaś?![/QUOTE]

A widzisz;) W Łodzi na sznurku trzymałam białego tatusia małej:evil_lol:I kompletnie łysego:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

japierdziu ale njusy:multi:!!!!!!
gratulacje z powiekszenia rodzinki:multi::loveu:!!!!!!!!!!!!
co u mojego ulubienca "czarnego inteligentnego inaczej":loveu:?
jak Twoj ogon:shake:? jak sie wlasny popsul to pozycz od futrzastych...masz ich tyle ze nawet nie zauwaza:eviltong:
pozdrowki z nadmorskiej miejscowosci;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Mam siódmy zmysł......:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

Masz,fakt!!!:lol:

[quote name='Asiaczek']Noooooo,ciekawe kiedy się pozagryzają w szybowcami;)
Gratulacje, gdzie będzie można zobaczyć Maleńtasa?

pzdr.[/QUOTE]

Iiiiii taaaam,nie pozagryzaja się:evil_lol: co prawda szybów więcej,ale hokki to jeszcze lepsze dranie.....akity przy jednych i drugich to łowieczki:diabloti:
SABI będzie jako baby w grudniu w NDM

[quote name='FredziaFredzia']O, dopiero doczytałam że hokka będzie! U nas też nowy domownik.

Gratuluję, hokkaido to chyba jak duża shiba, co?[/QUOTE]

Dzieki i wzajemnie:lol:Widziałam ,widzialam nowego nabytku foteczkę:eviltong:-niech sie zdrowo chowa.Hokka to jak...2 shiby w jednym ciałku...

[quote name='M&S']Lilu, a masz foteczki małej?[/QUOTE]

mam,ale nie mam za bardzo czasu,ale zapewne będą /albo już są na stronie Hakugetsu/.

[quote name='Asiaczek']A do przyjazdu Małej jeszcze ok. 3 tygodni.......

Pzdr.[/QUOTE]

Nooooo.....a juz tak bardzo bym chciala ja mieć...

[quote name='mychaaaaa']bierz samojeda :diabloti:

a ja widziałam fotki Sabiii! :loveu:[/QUOTE]

Samoyed nudny....no i ja za wiele tapczanów nie mam,coby sie nie zanudzil podczas mojej nieobecności....:diabloti:

[quote name='lolka75']japierdziu ale njusy:multi:!!!!!!
gratulacje z powiekszenia rodzinki:multi::loveu:!!!!!!!!!!!!
co u mojego ulubienca "czarnego inteligentnego inaczej":loveu:?
jak Twoj ogon? jak sie wlasny popsul to pozycz od futrzastych...masz ich tyle ze nawet nie zauwaza:eviltong:
pozdrowki z nadmorskiej miejscowosci[/QUOTE]

Łomatkoooooooooooooooo:crazyeye::crazyeye::crazyeye:LOLKAAAAAAAAAAAA:crazyeye::loveu:-a gdzieżeś Ty bywała:roll::lol:
Dzieki,dzieki,kochana:lol: Mój ogon dalej popsuty,wczoraj połazilam,to dzisiaj pokutuję:pA co do pożyczki....akity moze by i pozyczyły,ale one za wielkie mają i bardzo okudłacone...ciężko by bylo taki chwost na tyłku taszczyćA szyby skape-nie pozyczaja NIC:diabloti: No może właśnie goopek by pozyczył,ale jemu bym musiała ze 2 lata tłumaczyc o co mnie chodzi:evil_lol: A co u niego....nie zmądrzał,ale nabrał jakiegos poczucia ważności /musiał sie długo skupiać/,bo potrafi naburczeć na mamusie i siostrzenicę.Tak mu sie zrobilo od czasu powrotu z Niemiec,gdzie w hotelach spał ze mna w łózku-nawet sam tam sie gramolił.Wystawowo tez mu dobrze poszlo w 2011 roku,oprócz BOB-ów,Cac-ów i cacibów zgarnał Zwycięstwo Klubu Litwy 2011 i Zwyciestwo Klubu Polski 2011....a taki goopol...haahhaaaaa:evil_lol:
Mam nadzieje,że cos popisałaś u siebie w galerii,jestem bardzo ciekawa,zaraz tam podążam:lol:Buziaki,Lolencjo miła:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Tak,tak-ciesze się:loveu:Będe tez w Kielcach,ale Ty chyba odpusciłaś,będziesz dzieciata ,doczytałam gdzies tam....:lol:A nie wiesz czy w 2012 będzie Presov,chodzi mi o luty,bo planuje Rzeszów,chętnie bym wyskoczyła za płot....;)[/QUOTE]
Eeeee, ja tak łatwo nie odpuszczam:) W Kielcach będę (zgłoszeni i opłaceniu).
Rzeszów juz podał info o wystawie.
A Presova jeszcze nie widziałam. Trencina tez jeszcze nie ma...
Jakbys coś wiedziała o Presovie - daj znac, OK?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...