Jump to content
Dogomania

Akity Baby:)


Matagi

Recommended Posts

[quote name='Matagi']hahaaa-bo on dłużej w "temacie',a Serek dopiero zasmakował....:evil_lol:[/QUOTE]
Serka juz na próbę zostawiłam samego z Romka i było OK. A Dżez jest niezmordowany, wrrrrrrr.....

[quote name='M&S']Cześć Wam szybalony:)
Lila, jak zdrówko? mam nadzieję, że lepiej sie czujesz....[/QUOTE]
A co u Lilki? Ona jest anie do zdarcia;)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Serka juz na próbę zostawiłam samego z Romka i było OK. A Dżez jest niezmordowany, wrrrrrrr.....


A co u Lilki? Ona jest anie do zdarcia;)

pzdr.[/QUOTE]

[url]http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/gallery?Site=KP&Date=20111104&Category=galeria01&ArtNo=221257059&Ref=PH&Params=Itemnr=1[/url]

Czasami sie "zdzieram":-(.....w tle nasz samochód i dom.BMW wylądowało /bo on leciał kawałek w powietrzu/ 2 metry od naszego samochodu,stało na 2 kołach,potem je postawili.Samochód pogrzebowy przyjechał po 17,teraz pala sie tam znicze......smutno mi......siedział sobie starszy człowiek na murku,czekał na autobus.....może na niego tez ktoś w domu czekał.....ech..............:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi'][url]http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/gallery?Site=KP&Date=20111104&Category=galeria01&ArtNo=221257059&Ref=PH&Params=Itemnr=1[/url]
Czasami sie "zdzieram":-(.....w tle nasz samochód i dom.BMW wylądowało /bo on leciał kawałek w powietrzu/ 2 metry od naszego samochodu,stało na 2 kołach,potem je postawili.Samochód pogrzebowy przyjechał po 17,teraz pala sie tam znicze......smutno mi......siedział sobie starszy człowiek na murku,czekał na autobus.....może na niego tez ktoś w domu czekał.....ech..............:-([/QUOTE]
Z art. wynika, że to jakis młodziak wjechał w tego starszego mężczyzne....eh....

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FredziaFredzia']O Matko, znowu wypadek... W Szczecinie też był przedwczoraj śmiertelny, ktoś wjechał w nocy na kogoś na ulicy.
PS. Poza tematem, też mieszkam na Wiejskiej, w Nowogardzie. ;)[/QUOTE]
A ja wiem, gdzie w W-wie jest ulica Wiejska, hahahaha....

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='mychaaaaa']A ja widziałam wczoraj małą hokkę :loveu: wyściskałam małą Sabi do granic możliwości :love: rozkoszna jest ta mała :) a zadziooora...
chyba w Lilkę się udała tą zadziornością hihihihi :evil_lol:

Śliczności :loveu: oficjalnie możecie mi zazdrościć :evil_lol:[/QUOTE]


No wiesz:mad::mad:

Lila poka sunię!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...