Jump to content
Dogomania

Akity Baby:)


Matagi

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

U nas i wczoraj było spokojnie i dzisiaj tez jest spokojnie... tfu, tfu, tfu...
Chociaż chłopakom hormony szaleją, bo Romka kończy cieczkę. Wystarczy, że tylko spuszczę z oczu którego, a już jedan siedzi na Romce i kopuluje... Pocieszające jest to, że Romcia juz zaczyna odpędzać chłopaków i odgryza się... Ale zanim to dotrze to chłopaków to jeszcze dobrych kilka dni minie, niestety...

Pzdr.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']O, jakie fajne nowe wyrazy...;)[/QUOTE]

Hiiihiiiii-ucz się,kochana:evil_lol:
Dawno temu,jak mieszkalam w bloku,w sąsiedniej klatce mialam sąsiada-schizofrenika.był to starszy,zawsze elegancko ubrany mężczyzna.Mieszkał z matką -staruszeczką.Co jakis czas miał napad /1-2 razy w miesiącu/ i krzyczał wtedy strasznie.Przesladowali go /w jego wyobrażni/Żydzi,komuniści,NKWD i inne takie podobne.Krzyczał wtedy w mieszkaniu strasznie,wiec sąsiedzi postraszyli go,że jak dalej będzie w domu wrzeszczał,to pojedzie do specjalnego szpitala.Do pana to dotarło i już w domu nie krzyczał,bo....darł sie na balkonie:diabloti:Często wygłaszał różne przemówienia,czytał listy do Jaruzelskiego,Bieruta,oj do różnych ....zarzucał im,ze szpieguja go,że w kuchence gazowej ma podsluch.Rózne dziwa wymyslał.Pewnego razu byłam z psem na spacerze,kiedy pan Feliks wyleciał na balkon i zaczął sie drzeć.Na to na balkon wkroczyła jego wiekowa mamusia i usilowała wyciszyc syna i namówic go na wejscie do mieszkania.Ten,tak sie mocno zbulwersował tym,że mamusia mu przeszkadza,ze zaczął krzyczec do niej,jakos tak ja różnie wyzywał,od pachołków Stalina i podobnie,ale mnie opadła szczęka ,kiedy nazwał ją :Ty prostytutko rzymsko-katolicka:crazyeye::crazyeye::crazyeye: To była cieeekawa nazwa:evil_lol:
Pan Feliks zapamietał dobrze pogróżki sąsiadów i po takim "przemówieniu"łapał saszetke i leciał na spacer,radosnie sie do ludzi usmiechając i mówiąc:dzień dobry".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']O ja nie mogę same atrakcje.....ale swoja drogą biedny człowiek[/QUOTE]

Biedny,jak się wprowadzil do mego bloku,to już byl chory,musiał byc wykształconym człowiekiem/sądząc po tym jak sie wypowiadał na co dzień i jak w napadach/.Nie wiem czy czasami nie brał leków i wtedy "przemawiał".Kiedyś w restauracji jadł obiad,widzialam,że do obiadu zamówił 50 gram wódki,wypił,zjadł i wygłosił mowę.Był dosyć znany w śródmieściu Białegostoku,ludzie raczej mijali go bez komentarza,ale jak wszedzie ,były też inne osoby,które sobie głosno robiły żarty z choroby,byli i tacy co go wyzywali:shake::p Jaka afera była ,jak pana Feliksa naszło w kościele.....i to w Katedrze,na mszy w południe....wlazł na ambonę,ciągał ksiedza za szaty i wyzywał od szpiegów moskiewskich,od wysłanników szatana....gdyby nie sanitariusze z wezwanej karetki baby by go zatłukły.Koszule miał w strzępach,rękawy pourywali wierzący....:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Biedny,jak się wprowadzil do mego bloku,to już byl chory,musiał byc wykształconym człowiekiem/sądząc po tym jak sie wypowiadał na co dzień i jak w napadach/.Nie wiem czy czasami nie brał leków i wtedy "przemawiał".Kiedyś w restauracji jadł obiad,widzialam,że do obiadu zamówił 50 gram wódki,wypił,zjadł i wygłosił mowę.Był dosyć znany w śródmieściu Białegostoku,ludzie raczej mijali go bez komentarza,ale jak wszedzie ,były też inne osoby,które sobie głosno robiły żarty z choroby,byli i tacy co go wyzywali:shake::p Jaka afera była ,jak pana Feliksa naszło w kościele.....i to w Katedrze,na mszy w południe....wlazł na ambonę,ciągał ksiedza za szaty i wyzywał od szpiegów moskiewskich,od wysłanników szatana....gdyby nie sanitariusze z wezwanej karetki baby by go zatłukły.Koszule miał w strzępach,rękawy pourywali wierzący....:p[/QUOTE]

A to tak w ramach miłości blixniego.................................

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...