Jump to content
Dogomania

jeśli masz serce, to CIESZ SIę BO MALINKA W NOWYM DOMKU SZALEJE :):)


majafaja

Recommended Posts

  • Replies 724
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mamy kilka wyjść
1.mogę ja wystawić drugą, ale nie wiem czy to zgodne z regulaminem, czy czasem nie zablokują mi konta jak się dopatrzą
2. Tą aukcję można zakończyć i wystawić ponownie. Nie wiem tylko jakie koszta poniosłaś - czy nie szkoda
3. Ponieważ te 6 cegiełek kupiłam ja i kasę już wpłaciłam na AFN, mogę wycofać ofertę. Najwyżej wyjdę na kretynkę. No i nie wiem czy to poskutkuje, czy po moim wycofaniu oferty na pewno będziesz mogła dokonać zmiany

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny jestem pelna podziwu za akcje w sprawie Malinki !!!!!!!!

Bylam dzisiaj u tej pani zapytac... no wiecie... czy Malinka jest jeszcze wsrod nas :( Mowila, ze piesek zyje, siedzi caly czas w domu, powoli podjada. Wizyta ekspresowa, bo jechalismy do Ligoty po 2 psy, wiec narazie daje wiare jej slowom.

Czy jesli znalazlby sie transport, to Malinke mozna na JUZ wysylac do Wawy?

Link to comment
Share on other sites

Zobaczycie, dziewczyny że jeszcze będzie dobrze z Malinką, a ja mam cichą nadzieję na powtórkę z Kongi;) która też była kompletnie łysa (chyba gorzej, bo miała otwarte rany) i bardzo mocno zagłodzona... A teraz jest piękna:lol: Oj co ja wam będę truła zobaczcie:

[IMG]http://www.psy.info.pl/schronisko_wroclaw/dr/dr_20061025_lucy_po_przyjeciu_400_320.jpg[/IMG]
...ten fragment futra na karku był jedynym jaki miała, wokół sromu były otwarte rany do tego przecięte albo poszarpane końce uszu.... i koszmarne wygłodzenie...

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/7774/image025so3.jpg[/IMG][/URL]
A tak jest teraz- [B]4 miesiące[/B] później....

Więc myślę, ze mozecie być optymistkami ciut większymi, hmmm? Trzymam kciuki za Malinkę!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beata J.']Słuchajcie, zgadzam się z AniąB. Tytuł niestety musi być bardziej dramatyczny, żeby jak najwięcej osób odwiedziło aukcję.
Moja propozycja tytułu:
TRAGEDIA!!! Pies zagłodzony na śmierć....

Przygotowałam też krotki tekst. Jesli uznacie że może być to proszę skopiować.
[CENTER]TRAGEDIA!!!
Malinka została znaleziona w Ligocie koło Wrocławia.
Wygląda tak, że na jej widok zaczynasz zwyczajnie, po ludzku płakać.
Ale to właśnie my ludzie jesteśmy temu winni....
Nie znamy dokładnej historii tej suni - jedno jest pewne.
Ten, kto był jej właścicielem nie jest człowiekiem-jest POTWOREM.
Pojawił się jednak cień nadziei na lepsze życie dla Malinki.
Znalazła się osoba, która zrobi wszystko aby sunia żyła.
Jednak ta szansa dana Malince jest bardzo kosztowna.
Sunia jak najszybciej musi się znaleźć w klinice pod opieką fachowców.
Dzień pobytu wraz z leczeniem kosztuje ok. 100 zł.
To ogromna kwota.....
Dlatego zmuszeni jesteśmy prosić o wsparcie finansowe.
Przedmiotem aukcji są zdjęcia Malinki
PROSZĘ POMÓŻ[/CENTER]

[CENTER]DLA CIEBIE TO TYLKO 5 zł - DLA NIEJ ŻYCIE[/CENTER]

[/quote]

beata, iwop - ja bym nawet poszła dalej - i wtytule dała ŚMIERTELNIE ZAGŁODZONA SUNIA URATOWANA Z KOSZMARU
zobaczycie - słowa "smiertelnie" i "koszmar" działaja jak magnes...
niestety...

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie a kiedy potrzebny byłby tansport (przepraszam,ale nie znalazłam na wątku). My mamy samochód tylko nie mamy pieniądzy na benzynę (studenci:evil_lol: ) i jesteśmy z Warszawy. Czy ktoś bezpośrednio nadzorujący akcję mógłby się wypowiedzieć? Jeśli nasza pomoc by się przydała i pieniądze na transport by się znalazły to chyba możemy jechać .Ważny jest tez termin, bo jesteśmy w trakcie sesji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...