Jump to content
Dogomania

Sobotni wieczór


charciara

Recommended Posts

Amster, ja tam oczu do "wieku" to nie mam, ale myślałam, że jesteś koło trzydziestki, a nie po niej....ale przyznam się, że w większości przypadków, nie czuję się na swój wiek, a później się dopiero zastanawiam, że chyba moje zachowanie to musi głupio wyglądać...

Gocha i dwa borzojki

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 400
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Amster

Oj to poczucie przeciekania przez palce też mi towarzyszy...

Wiem, że to głupio brzmi z ust osoby, co to niedługo dopiero dekadę istnienia będzie obchodzić, ale to święta prawda, ze po 20-ce życie zaczyna szybciej płynąć.

A jak u kogoś za późno na dzieci to zbieram zamówienia na miot... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Gocha

A czy ja Cię mogłam gdzieś widzieć? Jeździsz Ty dziecko na wystawy z tymi swoimi kudłaczami czy nie?

no pewnie że jeżdżę, i to pd 1992 roku, przeważnie wystawiałam, dwa - trzy moje borzojki, dopiero od niedawna tylko z jednym się pokazuję...

a nawet jak mnie nie kojazysz to jeszcze jest szansa że się zobaczymy, może nawet w tym roku

Gocha i dwa borzojki

Link to comment
Share on other sites

O Gocha ja tez bede w tym roku z dwojeczka konczyc Ch.slowacji . moze bysmy tak cus razem . Ile tam jest wymaganych CWC ? Bo mysmy zaczeli w Bratyslawie , czyli duzy juz mamy .

Na Słowacji potzrebne są 4 CACe, jeden potwierdzony CACIBem i z dwóch sezonów wystawowych, nam brakuje 1 CACa choćby z małej wystawy, a pro'pos ja też byłam w Bratysławie..

Gocha i dwa borzojki

Link to comment
Share on other sites

Bagi :o

To przepraszam, ja nie wiedziałam, że się z taką starszyzną samą zadaję, aha to Twój szanowny małżonek-wygibus z tej grupy co ja jest...

Ło matko, co za kręgi, nikt nie jest z mojego przedziału, nawet w domu też starszyzna, z kim ja sie zadaję? :o

Link to comment
Share on other sites

Chwilę mnie nie było, a tu takie gadki, że posikać się można !!!

Rotti, kiedy Otiś będzie Cię krył?

Przyjechałabym popatrzeć :lol: :lol: :lol:

Matrix - myślałam, że Ty jesteś w starszej starszyźnie - o przedział wyżej, a Ty taki sam szczyl jak ja ( hihihihihihihihihihi !!!!!!!!!).

Wirka - takie ogłoszenie o sponsorze na charty, to tu na Dogomanii.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...