Jump to content
Dogomania

Sobotni wieczór


charciara

Recommended Posts

Co ha ha ha ?!?

Nie chwaliła się nigdy, to skąd mam wiedzieć :o

A pytam się czy ludzkie, bo ile osób o piesach mówi "dzieci".

Lepiej mi powiedz Wirka, co z tą łapą Stefanową.

BTW, przyszedł dyplom - sryplom Felka, że jest championem.

Niecały miesiąc czekałam :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 400
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Varius, Amster

Z przyjemnością, ale niestety jestem słobo angileskojęzyczna :) Może Wirke poproszę, żeby pomogła ;)

A za graltulacje baaardzo dziekuję :) Wy też macie w tym swój udział :)

PS.

Niestety dzisiaj nie dzisała mi w ogóle poczta w domu, więc nawet nie wiem czy skany do Was dotarły.

charciara

Taaak, mam ludzkie dziecko, wabi sie Karol i w tym roku skończy, jakby to powiedzieć... 20 lat :oops: Taka stara ze mnie doopa :lol:

Link to comment
Share on other sites

Taaak, mam ludzkie dziecko, wabi sie Karol i w tym roku skończy, jakby to powiedzieć... 20 lat :oops: Taka stara ze mnie doopa :lol:

W takim razie moja droga, czy możesz mi napisać (może być na priva :lol: ), ile Ty masz lat?

Bo na taką starą doopę to Ty nie wyglądasz :o

Link to comment
Share on other sites

ja też się melduję na posterunku. ale cóż Wam napisać? o, już wiem. miałam się poradzić: chyba lepiej będzie nie kryć młodej w tym roku, co? dopiero będzie miała 20 miesięcy w sierpniu a już miałaby się zaciążyć... moja hodowczyni twierdzi, że to może być, ale mi jej trochę szkoda - nie powystawia się, nie pobiega i już macierzyństwo na nią spłynie... co Wy, szanowni Chartomaniacy o tym myślicie?

J

Link to comment
Share on other sites

no właśnie, też mi się tak zda... ale... z drugiej strony mam inny dylemat. jak jej teraz nie pokryje a sama siebie pokryję to nie wiem, w przyszłym roku w lecie jak przyjdzie na nią czas może będę kompletnie pochłonięta swoim dzidzi... i wtedy młoda będzie musiała poczekać nastepne 2 lub 3 lata, i już będzie miała 4-5 lat... i te wszystkie ciąże urojone przez te lata. no nie wiem kurcze co zrobić, żeby wilk był cały i owca syta?

Link to comment
Share on other sites

no, to by było wyjście, ale chłopu nie przemówię chyba do rozsądku :buzi: . my już zbliżamy się do końcowej granicy wieku młodzieżowego według ZSMP. ja czekam już 30 lat... jak się wstrzymam jeszcze 2 lata to moje dzieci jak pójdą na Uniwerek to się będą wstydzić, że mają dziadów w domu (już i tak nie będę mogła udawać siostry swoich dzieci...) hi,hi. no nie jest łatwo być hodowcą psów, trza biznes plan napisać, dzieci zaplanować, kredyt na dom z ogródkiem itp, itd:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...