Jump to content
Dogomania

Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.


iwoniam

Recommended Posts

[quote name='tatankas']Jeszcze raz dodałam Zuzę na te stronki,jak potwierdzisz to daj znać:razz:[/QUOTE]
przyszły kolejne - potwierdziłam :)

[quote name='wojtuś']Iwonia to jutro sterylka Kory, przyjechać?
bo myślę, że przyda Ci sie pomoc;)[/QUOTE]

będziemy w kontakcie, ok?
nie wiem kiedy odbiór malutkiej - dam Ci znać, dziękuję..
ps. zapomniałam o tym pomyśleć, ze 13,6 kg suni po narkozie może być ciut ciężkie :)

[quote name='mmd']Komu Ty to mówisz ... :) Szkoda gadać, może jak już się rozsypie to w szpitalu posiedzi te 3 doby spokojnie ;)

Iwoniam - potrzebuję paru słów o psiakach bez ogłoszeń, Twojej krówce, i tych 19, 18, 17 - osoby, u których są zwierzaki mogą nawet Ciebie nie angażować tylko przysłać mi na mail: [email][email protected][/email]
Teksty sobie sklecę.[/QUOTE]

wysłałam Ci wszystko na PW, dzięki !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']
będziemy w kontakcie, ok?
nie wiem kiedy odbiór malutkiej - dam Ci znać, dziękuję..
ps. zapomniałam o tym pomyśleć, ze 13,6 kg suni po narkozie może być ciut ciężkie :)
[/QUOTE]
Tak tak :)

Na wątku "Ofiary..." Maada napisała:

[quote name='Maada']Hej! Ja mam dobry DT blisko tej trasy (Radwanowice koło Krzeszowic) dla jakiejś niewielkiej suni lub pieska. Proszę dajcie mi znać kto i kiedy będzie wyciągał jakieś psiaki i z nimi jechał w tamtą stronę, bo można wyciągnąć jeszcze jednego i zawieźć do tego DT.
Kontakt do mnie: 506 035 650, [email][email protected][/email][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

O matulu - przepraszam Iwoniam, że Cię dziś obudziłam (mam nadzieję, że przynamniej Maleńtas nie usłyszał dzwonka telefonu ;))
Zapytajcie czy ten DT w Wwie chętny na Płaczusia (gdyby się tfu, tfu nie odnalazł), wziąłby tę zestrachaną suczynkę, bo spać przez nią nie mogę i śniło mi się dzisiaj, że mnie bandyci do basenu wrzucili i się topiłam! Ta ciężarna jest pilniejsza, żeby nam się nieszczęście nie pomnożyło, ale już myślałam, żeby wziąć obie. Problem tylko w tym, że mogę trafić do szpitala z końcem lutego i TZ nie będzie przeszczęśliwy jak go samego z tym psim bałaganem zostawię...
Tak jak się umawiałyśmy - czekam na sygnał ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']Romi piękne:)

Mam prośbę, czy zrobiłbyś takie banerki z [B]plakatu Psiaków Budrysek[/B] i podlinkował do wątku:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/222815-Spaniel-marzenie_2-szczeniaczki-4-6m-czne-i-kundelek-zachudzony_z-OLKUSZA_pilnie-DT[/URL][/QUOTE]

Czy chodzi Ci o taki banerek. Bo ja nie śledzę tego co ma Budrysek na DT

[url=http://www.dogomania.pl/threads/222815-Spaniel-marzenie_2-szczeniaczki-4-6m-czne-i-kundelek-zachudzony_z-OLKUSZA_pilnie-DT][IMG]http://img813.imageshack.us/img813/2994/banerox.jpg[/IMG][/url]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE="5"][/SIZE][quote name='Nutusia']O matulu - przepraszam Iwoniam, że Cię dziś obudziłam (mam nadzieję, że przynamniej Maleńtas nie usłyszał dzwonka telefonu ;))
Zapytajcie czy ten DT w Wwie chętny na Płaczusia (gdyby się tfu, tfu nie odnalazł), wziąłby tę zestrachaną suczynkę, bo spać przez nią nie mogę i śniło mi się dzisiaj, że mnie bandyci do basenu wrzucili i się topiłam! Ta ciężarna jest pilniejsza, żeby nam się nieszczęście nie pomnożyło, ale już myślałam, żeby wziąć obie. Problem tylko w tym, że mogę trafić do szpitala z końcem lutego i TZ nie będzie przeszczęśliwy jak go samego z tym psim bałaganem zostawię...
Tak jak się umawiałyśmy - czekam na sygnał ;)[/QUOTE]

nie obudziłaś mnie - jestem przeziębiona ciut stąd taki głos. Ja wstaję regularnie co 2 h w nocy, bo małe jeszcze tak do końca siku nie umieją trzymać i trzeba je wyprowadzić. One reagują na wszystko - nawet na wibrację telefonu leżącego na poduszce.

Czekam na wiadomość od Magdy, na razie nie odbiera.
Na dzień dzisiejszy wg tego, co myślę, że wiem mamy:

DT w Radwanowicach k. Krzeszowic - polecony przez Maada więc raczej pewny :)

DT w Warszawie u Ciebie Nutusia - i tu najlepiej 2 grzeczne pisaki. Może ta dzika sunia i ta w ciąży np, ale to muszę uzgodnić z Magdą.
U Magdy jest ta dzika już teraz - wczoraj wyciągnięta. Może uda się ją oswoić, z resztą na 100% się uda.

Jest jeszcze 1 DT w Warszawie - u Moniki K, ale ona musi mieć pieska adopcyjnego. Współpracuje z mikropsami - stamtąd najczęściej ma tymczasy i dziewczyny pomagają jej szukać DS. Monika chciała wziąć "płaczącego" rudaska..

[quote name='Dogo07']Dredzik wyjeżdża za chwile z Warszawy.[/QUOTE]

Wojtusiowi udało się skontaktować z Figu i wiem, że jeszcze krążą z jakimiś pieskami w stolicy. Wiem, że labrador dziś jednak do krk nie przyjeżdża, więc transportu z Katowic do Krk nie ma, ale Figu i Wojtuś będą się w tej kwestii porozumiewać, bo to będzie wieczorem (wojtuś weźmie Dredzika jeśli by się okazało, że ja nie mogę zostawić suni po sterylce w domu samej). Ja teraz czekam na odbiór karmy zakupionej przez Panią Idalię i jadę z Korą na sterylizację.
karma właśnie dotarła - 15 kg Bosch Junior Mini - Pani Idalio - jesteśmy niezmiernie wdzięczni.

[SIZE="5"][COLOR="#9932cc"]Mam ogromną prośbę do osób, które mogłyby dać piesinkom DT - napiszcie to tu, na wątku. Dziękuję !![/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']rudy i czarny to pieski -
ciężarka biało-ruda i ta wystraszona to suczki. Podobno ma małe 2x/rok.....
Jest tam jeszcze jedna "ich" suczka, Mała, puchata - kudłata, ale jej nie oddadzą.
Czy ktoś ma jakieś tanie połączenia do Magdy? - mamy missieek? Może się z nią telefonicznie porozumieć?
[B]z tego co pamiętam, to jakoś może w te okolice Chrzanowa by się udało wytransportować, a jeśli chodzi o Warszawę to romi teraz kombinuje..[/B]
[B]Może by się udało podzielić koszty. W jedną stronę pojechałaby ta mała w ciąży np, (nie ma domu dla tej płochliwej niestety) i pojechałyby kołdry dla piesków potrzebujących w wawie,[/B]
[B] w drugą stronę do Krakowa może jechałyby 2 husky.[/B]
[B]Romi da znać wieczorem co z tego wyjdzie... [/B][/QUOTE]

Napisałem PW do dogomaniaczki [B]esperanza[/B] która szukała transportu - cytuję:

[quote name='esperanza']Szukam transportu darów(koce, kołdry) z Krakowa do Warszawy.
Potrzebujemy tych rzeczy dla psów z mojego podpisu.

Szukam transportu dla dwóch husky z W-wy do Wieliczki lub Poznania.[/QUOTE]

ale nie mam jeszcze żadnej odpowiedzi od Niej :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']info na obecną chwilę:

2 sunie dzikie - ta kremowa i ta, wyciągnięta przez Magdę wczoraj są u niej w garażu - bezpieczne - muszą się chwilę oswoić. Magda je na spokojnie kilka dni przetrzyma.[/QUOTE]

Tylko błagam pamiętajcie, że to KILKA DNI. Moja mama zabiera psy do domu, ale my naprawdę nie mamy już na to warunków, psów jest już u nas naprawdę za dużo ponad 30. Robi się z tego małe schronisko, a adopcji prawie w ogóle. Więc te 2 sunie o których mowa powyżej, onkowata, Jedyneczka i inne pilnie szukają innego DT lub DS i błagam PAMIĘTAJCIE o tym.

Psiaki są bezpieczne, ale wciąż muszą szybko znaleźć inne DT.

Link to comment
Share on other sites

No pięknie, już dawno taki piękny post napisałam i gdzie się podział?!?!!?!?
A napisałam, że ja na DT mogę przyjmować tylko sunie. I muszą być a) kocioobojętne b) małe c) adopcyjne ;) d) raczej młode, bo moje domowe 2 torpedy starszego psiaka by o murowany atak serca przyprawiły w 2 sekundy...

Link to comment
Share on other sites

Iwoniam, odpowiadam na twoje: "Dziękujemy - jeśli tylko będziesz mieć jakąkolwiek! możliwość pomocy to zachęcamy.."
A my już się znamy, i teraz pewnie masz w głowie zgaduj-zgadulę. Mam nawet "pomocnika" na tym wątku, który jest dla mnie w działaniach na rzecz zwierzaków "głową, szyją, przewodnikiem", a ja się zwykle włączam na pstryknięcie "pomocnika". Choć czasami......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']Jeszcze raz dodałam Zuzę na te stronki,jak potwierdzisz to daj znać:razz:[/QUOTE]

Już są wszystkie ogłoszenia:)


[URL]http://krakow.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/657117-zuza_psie_dziecko_wyrwane_z_koszmaru_szuka_domu.html[/URL]
[URL]http://www.wywerna.pl/21/posts/6-Zwierz-ta/33-Psy/4685-Zuza-psie-dziecko-wyrwane-z-koszmaru-szuka-domu-.html[/URL]
[url]http://sloniu.pl/1/darmowe-ogloszenia/15-Zwierzaki/108-Psy/24734-Zuza_psie_dziecko_wyrwane_z_koszmaru_szuka_domu_.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena'][IMG]http://farm8.staticflickr.com/7040/6883499241_628198120b.jpg[/IMG]

Czy ktoś cos wie o tym piesku?
Czy do Mętkowa pojada jakies pieski?

Dziś, jako że nie było możliwości zorganizowania pomocy w transporcie i znów zostałam tylko ja :( nie wzięliśmy piesków z Olkusza.
Ja dziś byłam na wizytach przedadopcyjnych, u małych podopiecznych, niedawno odebrałam Korę ze sterylki, odwiozłam Wydrę do nowego domu ! :)
Państwo super. Teraz czekam na Dredzika i jadę z nim do nowego domu. Na nic się nie nastawiam - zobaczymy...

proszę, aby mi każdy napisał jakiego zwierza może wziąć w poniedziałek -
mam DS dla rudego płaczusia, muszę go w tym syfie olkuskim odnaleźć..

wiem, że Pani Danusia weźmie do Metkowa koło Chrzanowa 2 suczki lub sunię i pieska
wiem także, że do Krzeszowic - do Radwanowic dokładnie może pojechać 1 mały piesek
Do Wawy, do Nutusi może jechać 1 sunia - w skrajnych przypadkach 2 kotolubne. Muszę dopytać Magdę o takie, bo ja NIE MAM JAK tego zweryfikować.. :(
DT w stolicy dla płaczusia (były 2 oferty opieki) może by się zdecydował na innego. Drugi, ewentualny DT nie jest z Wawy; jak nic nie pomyliłam to gdzieś niedaleko = Katowice.
Państwo, którzy mieli ew. wziąć pieska z chorym prąciem/cewką moczową nie mogą wziąć psa tylko suczkę. Chcą pomóc nadal - są w Kielcach, a tam może zawieźć ją p.Agnieszka Ch. lub może Iza, ale tylko w niedzielę, a to raczej odpada, bo pieski zostaną uwolnione w poniedziałek
Pani Agnieszka Ch. stara się przekonać znajomego do zaopiekowania się pieskiem z chorym prąciem/cewką moczową...ale pod warunkiem, że pomożemy w leczeniu, bo Pana stać będzie na karmienie i opiekę, ale obawia się, że finansowo nie podoła leczeniu.
Jeśli uda się w okolicę Cieszyna wydać pewnego owczarka to zwolni się DT i DS dla 1-2 suczek :). TRZYMAMY KCIUKI !

Śnił mi sie dzisiaj Płaczus.:([/QUOTE]

[quote name='iwoniam']info na obecną chwilę:

2 sunie dzikie - ta kremowa i ta, wyciągnięta przez Magdę wczoraj są u niej w garażu - bezpieczne - muszą się chwilę oswoić. Magda je na spokojnie kilka dni przetrzyma.[/QUOTE]

NIE DOKOŃCZYŁAM wypowiedzi, bo musiałam szybko wyjść - komentarz powyżej.

[quote name='missiaa']Tylko błagam pamiętajcie, że to KILKA DNI. Moja mama zabiera psy do domu, ale my naprawdę nie mamy już na to warunków, psów jest już u nas naprawdę za dużo ponad 30. Robi się z tego małe schronisko, a adopcji prawie w ogóle. Więc te 2 sunie o których mowa powyżej, onkowata, Jedyneczka i inne pilnie szukają innego DT lub DS i błagam PAMIĘTAJCIE o tym.
Psiaki są bezpieczne, ale wciąż muszą szybko znaleźć inne DT.[/QUOTE]

Rozmawiałam dziś o tym z Twoją mamą. W poniedziałek z nimi pomogę - na spokojnie.

[quote name='Ikusia']Iwoniam, odpowiadam na twoje: "Dziękujemy - jeśli tylko będziesz mieć jakąkolwiek! możliwość pomocy to zachęcamy.."
A my już się znamy, i teraz pewnie masz w głowie zgaduj-zgadulę. Mam nawet "pomocnika" na tym wątku, który jest dla mnie w działaniach na rzecz zwierzaków "głową, szyją, przewodnikiem", a ja się zwykle włączam na pstryknięcie "pomocnika". Choć czasami......[/QUOTE]

Nio to kto Ty jesteś - hm....pisz mi tu raz dwa lub pisz na kom, bo normalnie nie będę w stanie trzeźwo myśleć :)

[quote name='tatankas']Już są wszystkie ogłoszenia:)

[URL]http://krakow.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/657117-zuza_psie_dziecko_wyrwane_z_koszmaru_szuka_domu.html[/URL]
[URL]http://www.wywerna.pl/21/posts/6-Zwierz-ta/33-Psy/4685-Zuza-psie-dziecko-wyrwane-z-koszmaru-szuka-domu-.html[/URL]
[url]http://sloniu.pl/1/darmowe-ogloszenia/15-Zwierzaki/108-Psy/24734-Zuza_psie_dziecko_wyrwane_z_koszmaru_szuka_domu_.html[/url][/QUOTE]

dziękuję !!
bardzo Ci dziękuję...

Link to comment
Share on other sites

Skoro Wydra w domu, a ja mam zapłacone na dwóch stronach wyróżnienia jej ogłoszeń, to idę na łowy :) Podmienię, ale nie wiem, na które psię mi się uda.

Krówka nr 10:
[URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Krowka-w-wersji-mini-mini-za-darmo-W0QQAdIdZ355131057[/URL]
[url]http://tablica.pl/oferta/krowka-w-wesji-mini-mini--IDL7qb.html[/url]

Edited by mmd
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny a może przydałby się jakiś bazarek dla psiaków ? Mogę zrobic ale dopiero po weekendzie...

Pomogę też z ogłoszeniami, na dzień dziesiejszy tyle mogę zrobic...
No i oczywiscie mieszkam w Olkuszu wiec gdyby trzeba bylo "cos zobaczyc" w schronisku moge podejsc tylko nie wiem czy mnie tam wpuszcza... :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ClaudiaAnna']Dziewczyny a może przydałby się jakiś bazarek dla psiaków ? Mogę zrobic ale dopiero po weekendzie...
Jest bazarek zrobiony przez mmd (w jej podpisie Wyprzedaż)
a to link [url]http://www.dogomania.pl/threads/223159-Wyprzedaż-pobazarkowa-wszystko-KT-na-psiaki-z-Olkusza-pod-opieką-iwoniam-do-26.02[/url] [/QUOTE]
Może się z nia porozumiesz i dołączysz jakieś fanty od siebie? Jesli oczywiście wam obu to odpowiada - myślę, że tak byloby prościej.

[B]Oczywiście wszystkie Ciotki są proszone o zajrzenie na bazarek, poszperanie, reklamowanie, podrzucanie a przede wszystkim o kupowanie, [/B] :lol:

[QUOTE]Pomogę też z ogłoszeniami, na dzień dziesiejszy tyle mogę zrobic...[/QUOTE]
Taka pomoc tez jest bardzo potrzebna :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Ja zrobiłam bazarek, jest w podpisie, kiepsko idzie jakoś, ale to już wyprzedaż tego, co było.[/QUOTE]

Własnie przed chwilą zapraszałam wszystkie Ciotki na Twój bazarek. Może w podpisie do slowa [I]Wyprzedaż[/I] dopisz [B]na psiaki z Olkusza[/B]?

A co myslisz o dołączeniu do niego fantów od CaludiiAnny ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Własnie przed chwilą zapraszałam wszystkie Ciotki na Twój bazarek. Może w podpisie do slowa [I]Wyprzedaż[/I] dopisz [B]na psiaki z Olkusza[/B]?

A co myslisz o dołączeniu do niego fantów od CaludiiAnny ?[/QUOTE]
Bardzo dziękuję :)
A ClaudiaAnna już napisała, że zrobi później - u mnie trochę mało miejsca...

Podmieniłam w ogłoszeniach tych wyróżnionych na Krówkę nr 10, a Wydra już ma dom :) I inne dzieciaki też jak widzę. Będzie miejsce może na następne sierotki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wtatara'][IMG]http://farm8.staticflickr.com/7040/6883499241_628198120b.jpg[/IMG]
ile latek ma ten piesek i jaki duży[/QUOTE]

Nie wiadomo ile ma latek ,zrobiono tylko zdjecia w schronisku 14 lutego. Moze już jest wyciagnięty,może wywieziony,kto wie? Placzusia już nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...