Jump to content
Dogomania

Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.


iwoniam

Recommended Posts

[quote name='Justyna Lipicka']Ikusiu ja też wynajmuję mieszkanie 30m2 z małym pieskiem i jest ok. Wiesz, dla chcącego nic trudnego;) trzymam kciuki.
Jak Twoje kociaki?
Jak ten maluszek 3-4tyg jest/będzie u Ciebie to też trzymam kciuki[/QUOTE]
Maluszka nie ma. Ktoś go zabrał bezpośrednio stamtąd.

A jutro o 10 przyjeżdża do mnie Mini (wymyślę mu później jakieś normalne imię ;))

Link to comment
Share on other sites

A już myślałam, że wszystkich wymiotło na długi weekend.
Mieszkanko całe max 18 metrów, pokój bez przedpokoju z aneksem kuchennym i maleńka łazienka:shake:. To jednak o niczym nie przesądza.
Maluszka nie będzie tego, ale na jego szczęście. Poczekajmy na Iwonkę, jednak jeszcze nie tak dawno była w trasie, więc trochę to potrwa.
Mmd, skoro Iwoniam będzie u Ciebie, to może nie wysyłaj towaru dla mnie, tylko niech ona zabierze do Krk, zawsze to parę groszy za wysyłkę zostanie dla Tuni. A mnie się nie pali (chociaż te jaja pociągają:evil_lol:), jakoś sobie odbiorę, Co Ty na to Iwonko?
Z moimi kotami lepiej, ale zastosowałam radykalne środki i odstawiłam antybiotyk bez porozumienia z lekarzem. To był "bactrim", STRASZNIE wyniszczył ich słabiutkie organizmy. Po kroplówkach i innych świństwach ustało krwawienie z cewki, wraca powoli (!) apetyt, a waga spadła znacznie, ble ble ble...nie naciągaj mnie na pisanie o kotach, bo Iwonka już to kiedyś skomentowała:crazyeye:. I nie o tym wątek, a ja się mogę zapomnieć, bo przecież może się trafić dobra rada itp...jest lepiej, tak czy siak. Dzięki za pamięć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']Ale ja poczekam ile będzie trzeba;) nie oczekuje że juz zaraz natychmiast wejdzie i będzie pisać;) wiem, że dużo tego ostatnio się zwaliło...[/QUOTE]
Pewnie rozprowadza po DT na razie...
Była sterylka i kastracja, a jutro o 7 wyjeżdżają do mnie.

Wiecie co - to, że te psy znajdują domy to jest największa i najwspanialsza zapłata.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Pewnie rozprowadza po DT na razie...
Była sterylka i kastracja, a jutro o 7 wyjeżdżają do mnie.

Wiecie co - to, że te psy znajdują domy to jest największa i najwspanialsza zapłata.[/QUOTE]

Ikusia trzymam w niedzielę za Fiordzika:)

mmd tak tak, nie wierzyłem ale mi Iwonia powiedziała, że jutro jedzie do Ciebie,
chciałbym jej coś więcej pomóc, ale ...nie mam jak.. na razie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Pewnie rozprowadza po DT na razie...
Była sterylka i kastracja, a jutro o 7 wyjeżdżają do mnie.

Wiecie co - to, że te psy znajdują domy to jest największa i najwspanialsza zapłata.[/QUOTE]

Te adopcje to plaster miodu na serce!!

Trzymam kciuki dziś za podróż Iwoni:)

A jutro za Fiordzika, Ikusiu będzie dobrze:razz:

Link to comment
Share on other sites

Jak mi powiecie, że przeznaczenie nie kieruje naszym życiem, to nie uwierzę.
Chciałam wziąć do siebie szczeniaka z Olkusza - nie wzięłam, bo jak już wiecie maluch znalazł dom.
Ale Bozia nie dała mi się nudzić zbyt długo. Właśnie dzwoniły do mnie wet Małgosia i Dominika, że ktoś im przyniósł jednodniowego kociaka z prośbą o zajęcie się nim. One tyle dla mnie zrobiły, że nie mogłam odmówić. No i mam następnego tymczasowicza. W sumie to poproszę kogokolwiek o info na pw jak się wkleja zdjęcia na dogo. Bardzo proszę. Wtedy będę mogła wam pokazać dzidzi.
Iwoniam w tej chwili w Częstochowie. Podróż z przygodami niestety, ale nie martwcie się, wszyscy cali, zdrowi, nie było żadnego wypadku. A co to wam Iwonka napisze.
Trzymajcie kciuki za kiciusia, bo taka malizna to mała szansa na to, że przetrwa bez mamy.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg824/scaled.php?server=824&filename=20120428071.jpg&res=landing[/IMG]

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg152/scaled.php?server=152&filename=20120428072.jpg&res=landing[/IMG]

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg708/scaled.php?server=708&filename=20120428073.jpg&res=landing[/IMG]

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg444/scaled.php?server=444&filename=20120428074.jpg&res=landing[/IMG]
A oto moja nowa tymczasowiczka. Mam jeden dzień, w gabinecie odcinałam pempowinę jeszcze z resztą łożyska. Ważę 97 gramów. Na zdjęciach jestem wielka!

Link to comment
Share on other sites

Wg Wet tak,musiała urodzić się najdalej wczoraj, znaleziona rano:-(.
Dobrze, że Iwoniam z maluchem już na miejscu. Może się dzisiaj pojawi i cokolwiek napisze.
Teraz pewnie Mmd będzie rzadziej zaglądała:eviltong:.
Justynko dziękuję za instrukcje:multi:.

Link to comment
Share on other sites

Malizna jeszcze w pozycji embrionalnej. Możemy się mylić, co do wieku, ale naprawdę jest maleńka. Oj, Iwoniam mnie chyba prześwięci!
Zapomniałam więc dopisuję, na wypadek złości.
Zgadnij Iw, do kogo wet zamierzały dzwonić, gdybym ja się nie zgodziła jej zabrać?:evil_lol:

Edited by Ikusia
Link to comment
Share on other sites

Chciałam tylko zameldować, że po bliższym obejrzeniu Mini został ostatecznie ochrzczony jako Gucio. On jest bardzo guciowaty :)
A zatem: Gucio odsypia Olkusz, wczorajsze i dzisiejsze wrażenia i w zasadzie jest, a jakoby go nie było. Łazi za nami, teraz śpi koło TZ-ta. Od trzech godzin, jeśli nie śpi, wywija ogonem. Nie włazi do łóżka, nie dziaduje przy stole, na smyczy chodzi idealnie.
Sporo pije i dyszy, fakt, że jest upał i moc wrażeń, ale poprzyglądam się.

I poznałam Gufisia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Chciałam tylko zameldować, że po bliższym obejrzeniu Mini został ostatecznie ochrzczony jako Gucio. On jest bardzo guciowaty :)
A zatem: Gucio odsypia Olkusz, wczorajsze i dzisiejsze wrażenia i w zasadzie jest, a jakoby go nie było. Łazi za nami, teraz śpi koło TZ-ta. Od trzech godzin, jeśli nie śpi, wywija ogonem. Nie włazi do łóżka, nie dziaduje przy stole, na smyczy chodzi idealnie.
Sporo pije i dyszy, fakt, że jest upał i moc wrażeń, ale poprzyglądam się.

I poznałam Gufisia :)[/QUOTE]

jakieś fotki Gucia :):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...