Jump to content
Dogomania

Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.


iwoniam

Recommended Posts

słyszałam o nich
jeden był chyba chory..
mówiła mi.
Na razie nie pisałam smska pani Danusi,
jak jutro zadzwonię i dopytam to dam znać.
Owczusia jest kochana
Pani od Puni także dziś telefonowała. Codziennie rozmawiamy. Wszystko dobrze.


[quote name='Javena']Owczusia ma domek ??? Rety ,to sie p. Danusia ucieszy. W Mętkowie znowu podrzucono do lasu dwa psiaki .Były tam ok. dwa tyg. Ludzie powiadomili p. Danusie. Pojechała sprawdzic i rzeczywiscie były .Nakarmiła i na drugi dzień była zdecydowana wziasć je chocby na podwórko,ale niestety już ich nie było .Nie wiadomo co się stało.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']No chyba ta mała czarna ciężarówka.
I nie wiem czy ktoś jeszcze

Justyna, a ten transport to nie przypadkiem to poniżej? Bo to nie przez Ostrów...[/QUOTE]

ja na fcb znalazłam taki opis:
"Justyna, 2-3 maja, Bielsko-Biała - Katowice-Opole-Ostrów Wlkp.-Jarocin-Leszno-Sława, powrót 5 lub 6 maja, [URL]http://www.facebook.com/profile.php?id=1027895486[/URL]"
Może zapytaj pinczerka_i_Gizmo czy to ona pisała?

Link to comment
Share on other sites

Napisałam, ale te terminy i trasa są prawie identyczne.
Do Leszna byłoby prawie obok, a ja jak zwykle nie po drodze, ech...

Mikrus super wygląda, figurkę ma wspaniałą. Ziutka mu zrobiła pakiecik i widziałam powyróżniane. Mógłby nicpoń iść do domku ;)

Z Owczusią wiedziałam, że będzie dobrze - a co z drugą pannicą na Cz? Tak czy siak, iwoniam, stado Ci się zmniejsza :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']
Pani od Puni także dziś telefonowała. Codziennie rozmawiamy. Wszystko dobrze.[/QUOTE]
Ja tez codziennie rozmawiam , albo piszemy naprawde jest dobrze:)
[img]http://images10.fotosik.pl/1385/011d2cb981d7d228gen.jpg[/img]

[img]http://images10.fotosik.pl/1385/9cc35c91962dee94gen.jpg[/img]

[img]http://images10.fotosik.pl/1385/9890579d560671e9.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Owczusia ma dom, cudnie, bardzo sie ciesze:)
Trzymam kciuki za wszystko, bardzo mocno trzymam.
Mamy juz pieniadze na pierwsza operacje Muszki!!!!!!!!!!!!
wczoraj zakonczylismy bazarek i bedzie z niego 351 zl:)[/QUOTE]

zaraz wpłacam kaske za aparacik :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']ja na fcb znalazłam taki opis:
"Justyna, 2-3 maja, Bielsko-Biała - Katowice-Opole-Ostrów Wlkp.-Jarocin-Leszno-Sława, powrót 5 lub 6 maja, [URL]http://www.facebook.com/profile.php?id=1027895486[/URL]"
Może zapytaj pinczerka_i_Gizmo czy to ona pisała?[/QUOTE]
Tak, to ona. Nie będą jechać przez Ostrów :placz:

Link to comment
Share on other sites

Trochę się już gubię z transportem. Jakby co ja spokojnie mogę podjechać do Wrocławia czy Poznania. Jeśli by nie wyszło i była potrzebna dalsza podróż to bym musiała z Anią pogadać. Wszystko, by zależało od tego ile zwierzyny przyjedzie. Do mnie może coś małego przyjechać plus jak mówiłam mamy miejsce u znajomej dla jakiegoś podrostka/szczeniora (jak będzie więcej szczeniorów nie ma problemu, ostatnio było 7).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macia']Pogadałam z Anią i jeśli dało by radę zgarnąć nasze psy do Łodzi w sobotę (lub niedzielę) to przyjedziemy po nie. Super jakby to nie było w nocy, bo nasz wyjazd będzie tajemnicą ;). Jakby ktoś wiedział, że ktoś poszukuje transportu na tej trasie (Leszno-Poznań-Łódź albo Leszno-Jarocin-Łódź) to piszcie mamy duże auto.[/QUOTE]
Jak już będzie na pewno" to może warto na transportowy wrzucić, to długa w sumie trasa, może ktoś się zabierze, a już tylko 2 dni na ogłaszanie się.

No i widzę, że zlot dogomaniaków mogę mieć u siebie jak dobrze pójdzie :) Bo jakby przez Łódź to można punkt przerzutowy u mnie, wtedy nikt na drodze nie będzie musiał stać, no i jakaś kawa i ew. obiadek moga być ;)

Link to comment
Share on other sites

Moze juz warto napisac na transportowym tu i na fcb ze szukamy KRAKOW-LODZ i Krakow-'Leszno(Poznan). Napisac nie zaszkodzi. A moze akurat:-)wszystkie dni majowe odpowiadaja? A co z tym panem co mial jechac za 400zl?

jak super ze pieniazki na Muszyne kolano sa:-) kciuki trzymam no i za Iwoni sprawy tez caly czas:-)

Link to comment
Share on other sites

Iwonia teraz z pieskami w tv chyba siedzi, na razie nie wiem, co z tymi transportami - ja już pisałam na transportowym, dostałam odp. ale
1. Radom Łódź (ew. Kielce Łódź), a to inna trasa.
2. koszt 120 zł za tan mniejszy kawałek
3. nie chcę sama się panoszyć, bo nie wiem, na czym stoimy.


może coś tutaj się uda... słuchajcie, już mi ręce opadają, nic się nie układa [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]
[quote name='beka']W sobotę albo niedzielę od Gajowej, PatiC wiezie psa do Poznania[/QUOTE]

Edited by mmd
Link to comment
Share on other sites

zaraz powoli na wszystko odpisze
ale powoli, bo muszę międzyczasie coś zjeść.

[quote name='Ellig']Owczusia ma dom, cudnie, bardzo sie ciesze:)
Trzymam kciuki za wszystko, bardzo mocno trzymam.
Mamy juz pieniadze na pierwsza operacje Muszki!!!!!!!!!!!!
wczoraj zakonczylismy bazarek i bedzie z niego 351 zl:)[/QUOTE]

dziękuję Ci bardzo bardzo za wszystko - za bazarro i za opiekę i nad Nutusią trzymanie pieczy ;)) heh

[quote name='Malgoska']zaraz wpłacam kaske za aparacik :):):)[/QUOTE]

Nie wiedziałam,że Ty wygrałaś.. a ja sobie dziś z Tobą tak spokojnie rozmawiałam skarżąc się przez telefon i nie wiedząc, że częściowo ufundowałaś operację maluniej..
[quote name='mmd']Tak, to ona. Nie będą jechać przez Ostrów :placz:[/QUOTE]
;( płakać się chce. nic się dziś nie układa.
Odebrałam dziś auto, wydałam całą pensje na jego naprawę. Stałam nad głowami panów, bo byli gotowi nie skończyć pracy do 16ej, a o 17ej byłam w Tv z Erysiem i Sarcią.

tu jest link, trzeba wejść i wczytać link - chwilę to trwa
[url]http://www.tvp.pl/krakow/kundel-bury-i-kocury/wideo/problem-psich-wybiegow-26-iv-2012/7184275[/url]

to się udało, ale reszta........................ nie


[quote name='Macia']Trochę się już gubię z transportem. Jakby co ja spokojnie mogę podjechać do Wrocławia czy Poznania. Jeśli by nie wyszło i była potrzebna dalsza podróż to bym musiała z Anią pogadać. Wszystko, by zależało od tego ile zwierzyny przyjedzie. Do mnie może coś małego przyjechać plus jak mówiłam mamy miejsce u znajomej dla jakiegoś podrostka/szczeniora (jak będzie więcej szczeniorów nie ma problemu, ostatnio było 7).[/QUOTE]

na razie wyjazd zatem stoi pod znakiem zapytania, bo nie jesteśmy w stanie jechać do Leszna.. :(
[quote name='Nutusia']Właściwie same dobre wiadomości - kocham ten wątek! :) I kciuki oczywiście trzymam za CAŁOKSZTAŁT. A o Wasze proszę jutro od 15-tej - Muszka i jej gorsze kolanko idą do naprawy...[/QUOTE]

Damy radę, ale pewnie nie prześpię nocy.
w Olkuszu jest 3-4 tygodniowe maleństwo. Czy ktoś da mu dom? Dam surowicę w miarę potrzeby - jeszcze mam. kroplówki i wszystko mam gdyby się pochorował. Antybiotyk zdobędę. Potrzebuję dać mu dom - błagam - pomyślcie o nim..

[quote name='mmd']Jak już będzie na pewno" to może warto na transportowy wrzucić, to długa w sumie trasa, może ktoś się zabierze, a już tylko 2 dni na ogłaszanie się.
No i widzę, że zlot dogomaniaków mogę mieć u siebie jak dobrze pójdzie :) Bo jakby przez Łódź to można punkt przerzutowy u mnie, wtedy nikt na drodze nie będzie musiał stać, no i jakaś kawa i ew. obiadek moga być ;)[/QUOTE]

Jak wszystko dobrze pójdzie to Cię odwiedzę i osobiście wyściskam !!!

[quote name='Justyna Lipicka']Moze juz warto napisac na transportowym tu i na fcb ze szukamy KRAKOW-LODZ i Krakow-'Leszno(Poznan). Napisac nie zaszkodzi. A moze akurat:-)wszystkie dni majowe odpowiadaja? A co z tym panem co mial jechac za 400zl?
jak super ze pieniazki na Muszyne kolano sa:-) kciuki trzymam no i za Iwoni sprawy tez caly czas:-)[/QUOTE]

Napiszesz? Pliizzz
ja obiecałam nowo-telefonującym uaktualnienie strony nr 1 i muszę to zaraz zacząć robić.
[quote name='Ati']mini wyzelka wyjechala dzis z Olkusza[/QUOTE]

wiem, i w imieniu maluszka dziękuję. Myślałam, że będziecie ją brać jutro i dlatego my także przełożyliśmy "wywózkę" na jutro, ale jutro też jest dzień..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majowa']ja jeszcze zapytam w jednym miejscu, nie bardzo wierze że sie uda ale zapytam, moze akurat sie trafi transport

6 maja mój tata wraca wieczorem z Krakowa do Skarżyska ale to i tak za blisko :([/QUOTE]
w tym terminie mógłby być inny transport. Dzięki, że napisałaś.

Link to comment
Share on other sites

Czekam na odpowiedź od jednej osoby ws. transportu. Jeśli by się udało żeby stworzenia były ok. 10 w Łodzi to damy radę przyjechać jeśli nikt inny się nie znajdzie. Jutro zadzwonię do jednej koleżanki czy weźmie szczeniora. Sorry za to motanie dzisiaj, ale też mam średni dzień. Jestem chora, właśnie dostałam zapalenie ucha a jutro o 5 rano muszę jechać do Wrocławia na uczelnię. Aktualnie siedzę i z bólu ryczę więc jest wesoło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Iwonia teraz z pieskami w tv chyba siedzi, na razie nie wiem, co z tymi transportami - ja już pisałam na transportowym, dostałam odp. ale
1. Radom Łódź (ew. Kielce Łódź), a to inna trasa.
2. koszt 120 zł za tan mniejszy kawałek
3. nie chcę sama się panoszyć, bo nie wiem, na czym stoimy.
może coś tutaj się uda... słuchajcie, już mi ręce opadają, nic się nie układa :-([/QUOTE]

Kochana, nie szalejmy. Na razie wszystko się chyba rozsypało i ja siedzę i mam dość.
Nie mogę po nocy dzwonić do ludzi i prosić ich o pomoc, bo i tak odmówią.

[quote name='Macia']Czekam na odpowiedź od jednej osoby ws. transportu. Jeśli by się udało żeby stworzenia były ok. 10 w Łodzi to damy radę przyjechać jeśli nikt inny się nie znajdzie. Jutro zadzwonię do jednej koleżanki czy weźmie szczeniora. Sorry za to motanie dzisiaj, ale też mam średni dzień. Jestem chora, właśnie dostałam zapalenie ucha a jutro o 5 rano muszę jechać do Wrocławia na uczelnię. Aktualnie siedzę i z bólu ryczę więc jest wesoło.[/QUOTE]

niestety... jeśli o 8ej, najpóźniej o 8:30 nie będę wiedzieć, czy jedziemy czy nie to ja nie wyciągam piesków do Leszna.
Nie mogę zostać w domu z kolejnymi pieskami, bo ja mam już zbyt blisko do porodu, aby ryzykować.
Możemy pomóc, niestety... tylko tym, które mają gdzie trafić. Mnie się już ciężko poruszać, dźwigać przede wszystkim, a pierwsze dni z maluszkami to tak właśnie jest. Za mało miejsca, a nie mogę ich przecież trzymać na podwórku, bo nawet nie mam budy :(.
Do tego jutro wraca do mnie Mikrus i jest.. fajnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']Kochana, nie szalejmy. Na razie wszystko się chyba rozsypało i ja siedzę i mam dość.
Nie mogę po nocy dzwonić do ludzi i prosić ich o pomoc, bo i tak odmówią.



niestety... jeśli o 8ej, najpóźniej o 8:30 nie będę wiedzieć, czy jedziemy czy nie to ja nie wyciągam piesków do Leszna.
Nie mogę zostać w domu z kolejnymi pieskami, bo ja mam już zbyt blisko do porodu, aby ryzykować.
Możemy pomóc, niestety... tylko tym, które mają gdzie trafić. Mnie się już ciężko poruszać, dźwigać przede wszystkim, a pierwsze dni z maluszkami to tak właśnie jest. Za mało miejsca, a nie mogę ich przecież trzymać na podwórku, bo nawet nie mam budy :(.
Do tego jutro wraca do mnie Mikrus i jest.. fajnie.[/QUOTE]
Ponieważ to wszystko wiem (newsy z Mikrusem na czele) to też zaczynam sądzić, że to jakaś czarna seria. Dobrze, że chociaż te adopcje jakoś się ostatnio udały, 3 dziewczynki poszły do domków w tydzień.
Widziałam Erysia i Sarcię, oboje są piękni, Sarenka jest naprawdę fantastyczna, chyba trzeba jej jeszcze ze dwa zdjęcia wiosenne dorobić i może ją jeszcze poogłaszać, jakby z tv nic się nie trafiło.
A Eryś to oaza spokoju :) przysnął sobie nawet w trakcie programu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...