Jump to content
Dogomania

TOBI 2 letni Golden do uśpienia uratowany!! juz w DT


Lu_Gosiak

Recommended Posts

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jola+Rani+Sari']Może wśród nich znajdzie się pasjonat pracy z psem...[/QUOTE]

dostalam cynk od Wiolki;:)

Otoz moje drogie panie. Nie sledze tak watkow bo zadko tu jestem a czesto nie mam czasu.
wlasnie dostalam cynka od kofi ze jest taka sprawa a wczesniej widzialam watek.
Mam owczarka niemieckiego ma 4 lata/ suka .

jestem w stanie zajac sie tym psem, czytalam watek od poczatku i wiem do czego ten pieseczek jest zdolny.
kofi do mnie dzwonila z pytaniem BYŚ??? to ja jej powiedzialam BYM
mysle ze dam rade choc zapewne to nie bedzie latwe
Kofi uprzedzila mnie ze niejaka Gos o tym wie wiec zdaje sie na jej laske i podejme sie
bycia domem tymczasowym:)


gosia jest w stalym kontakcie z kofi wiec prosze o podjecie decyzji
pozdrawiam i czekam na info

nr dostepny dla otozu(??) czy czegos takiego kofi wsio wie
pozdro

Edited by Wiola&Miłosz
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

w koncu dobre wiesci!!:multi::multi:
troche to trwalo ale efekt koncowy jest

dzis byla wizyta u [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/128284-AltaCaraya"]AltaCaraya[/URL] chociaz po rozmowach byla to dla mnie formalnosc - dziekuje funi za pojechanie:Rose: i wszystko jest super
Tobi jedzie do Wioli na DT z opcja DS

funia jak bedzie mogla opisze szerzej, natomiast ja szukam na sobote transportu do Warszawy - stamtad juz dobry psi duszek:) zawiezie Tobiego do AltraCaraya

Link to comment
Share on other sites

no wyobrazam sobie, ale mam nadzieje, ze dla Niego to juz ostatnia zmiana miejsca
bedzie mial swoja Pania, psia kolezanke, dlugie spacery i szkolenie zapewnione

wyprawka dla Tobiego juz kupiona:)
dogrywam jeszcze transport jest opcja na jutro niewiem czy wypali - obyy

Link to comment
Share on other sites

u Tobiego jak narazie wszystko super:multi: - chodzi za Wiolą krok w krok, został wykąpany, zapoznał się z Wioli suczką, chodza na długie spacery, jest wielkim kradziejem śmieci, ale skarcony wszystko oddaje i idzie na posłanie - oby tak dalej:)

chciałam ogromnie podziekowac Kofeinie za zorganizowanie transportu:loveu: - koszt do Warszawy - 470zl zapłaciła AltaCaraya a Kofiena za darmo Go z Wawy zawiozła do Zamościa
ponadto dziewczyny zapłaciły za kwiecień hotel Tobiego - takze OGROMNE podziekowania!!!:loveu:

i podziekowania dla Lilu za opieke nad Tobim i pracowanie nad Jego charakterkiem:cool3:

Link to comment
Share on other sites

u Tobiego wszystko super - jest bardzo posłuszny, chodzi na długaśne spacery, po których przychodzi wykończony i nie w głowie Mu gryzienie ludzi, robi z Wiola wszystko - nawet wtóruje Jej podczas gry na pianinie, jak cos ukradnie to skarcony wszystko sam oddaje...Wiola jest w kontakcie ze szkoleniowcem - miała isc z Tobim na szkolenie, ale jak tak dalej pojdzie to szkolenie nie bedzie potrzebne

Link to comment
Share on other sites

Witajcie:)
Wlasnie zagladnelam co tu o Moim Tobiaszu sie wypisuje...
No tak Tobi jest wspanialym psem, madre bydle ale i uparte. Rozpuszczone do granic mozliwosci.
Jak nam minal tydzien? Ciekawie. Bylismy na lodach na rynku Zamojskim, nad zalewem
inaczej- gdzie my nie bylismy:) Co prawda wczoraj zesmy sie troszke z Tobiaszem pogniewali
i to tak raczej konkretnie ale mam nadzieje ze sytuacja sie nie powtorzy.
No i raz mi nawial. Sforsowal ogrodzenie i uciekl do szkoly!!! Ja przerazona za nim a on w najlepsze bawi sie z dziecmi
na wfie. Kilka bylo sytuacji nieciekawych. Ugryzl sasiada w tylek. sasiad ma dwa szwy. O co mu poszlo nie wiem.
Dlatego na pilnie szukam behawiorysty- nie szkoleniowca. Musze bowiem znalezc przyczyne dlaczego on gryzie bez ostrzezenia.

ot tyle;)
pozdrawiamy
Tobiasz i Wiolka Klasz:)

Link to comment
Share on other sites

Kurde no! Znalezc ten watek to jakas tragedia jest:angryy:
Oj dawno na Dogo nie bylam. Tak wiec ja na chwile.


Lu Gosiak nie dziekuj. A przynajmniej nie Mnie:)


w wyjasnieniach pieniedzy to 100 zl wyslalam na hotelik z pieniedzy ktore mialy trafic na inny DT
ale wlascicielka owego domu nie rozliczyla sie ze mna za ciuchy poodarowane kilka mc wczesniej na bazar
wiec jakos tak wyszlo ze wplacilam je tu bo stowka wisiala.


tyle w temacie.


Jeju dziecmi mi znowu rycza;( uciekam

p.s
Wiem ze ci to mowilam przez telefon Wiolu ale dla mnie jestes nie do pobicia!!!
I chce zeby kazda z was wiedziala ze ten pies ma jak w raju. Bo Mnie jakby pies tak pogryzl to bym sie zastanowila!
Wiem ze moze nie chcialas bym to napisala ale takie rzeczy nie moga byc tajemnica tym bardziej na dogo
bo pozniej moze sie okazac ze cos zatailas badz bylas nie wporzadku a ja wiem ze jestes super baba.
I powinnas otwarcie napisac co i jak a nie srutu tutu ze jest dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Kofeina no to wlasnie to wasze srutu tutu mnie czasem drazni;) Bez obrazy oczywiscie z calym uszanowaniem.
Nic sie nie stalo. po prostu sa sprawy nad ktorymi musimy popracowac. Od dzisiaj bede miala wieksze wsparcie.
Kamil dzisiaj przylatuje i zdecydowanie bedzie lepiej. A jak cos sie popsuje to znowu to naprawimy.
I tak w koleczko. No wlasnie idziemy troszke pospiewac a chcialam napisac pograc na pianinku ale
zlapalam sie na tym ze raczej dzisiaj to jest niewykonalne.

Link to comment
Share on other sites

No tak zapomnialam jaki ty jestes uparty babol:P
reasumujac ja absolutnie ci nie zarzucam ze cos jest nie tak po prostu chce bys ty byla szczesliwa i tobi.
Wiem ze bardzo wiele dla niego zrobilas. nawet pod wzgledem kosztow bo nie powiem pies cie duzo kosztowal.
Moze nie powinnam o tym pisac ale zaplacilas za transport 25 kg karmy i to nie byle jakiej
kupilas wyprawke (smycz, obroze, porzadny kaganiec) i wkladasz w niego wiele czasu.
Wiem ze sie nie poddajesz;) za co dziekuje i jestem ci mega wdzieczna bo on potrzebuje silnej konsekwentnej osoby-
ty nia napewno jestes. Chodzi mi tylko o to bys otwarcie mowila jak jest! jest Gosia i ona zawsze ci doradzi. Moze czasem trzeba sie pozalic?
powiedziec ze nie wszystko gra a nie byc perfekcjonistka. To cenna lekcja dla ciebie i dla niego.

Wiem ze znalazlas behawioryste. Ja ze swojej strony obiecuje ci znalezc mozliwie najlepsza pomoc bo czuje sie
odpowiedzialna za cala akcje. jezuuuuuuuuu:( znowu maluchy placza
to sobie posiedzialam:D

3 majta sie

Link to comment
Share on other sites

I weszlam. Rozmawialam z Lu gosia i doszlysmy do wniosku ze pomimo tego altacaraya nie chce tego opisac bo skutecznie sie od tego wymiguje
trzeba poinformowac wszystkich forumowiczow a dokladnie tych zwiazanych z Tobim.
Tobi w dniu wczorajszym pogryzl Alte. i to nie zlapal ja za palec ale z nienacka gdy on lezal na przedpokoju a ona szla z salonu
do kuchni rzucil sie na nia! zupelnie bez przyczyny. Kilka razy sprawdzala czy mial cos ze spoba np. skarpetke
cokolwiek. Tak sie dziewczyna bronila ze ma 12 szwow na jednej rece prawej i dwa na dokladke na lewej.
napewno to nie bylo lekkie pogryzienie bo jej odwagi nie starczylo zeby sie przyznac na pogotowiu ze ja wlasny pies pogryzl i powiedziala
ze pogryzl ja bezpansko latajacy burek. Obecnie przyjmuje zastrzyki przeciw tezcowi.
Nie wiem co powinnam dalej napisac ale napewno to ze nie chcialabym tutaj gadki na temat tego co ona zrobila zle bo ja wiem ze wszystko robila dobrze. tobi ja uwalil i to konkretnie!! kilka dni wczesniej walnal sasiada bez przyczyny

I dodam ze pomimo wszystko ona sie usmiecha i mnie pyta co zrobila zle. ja wiem ze nic. Ale nie wiem co bedzie dalej.
Tobi przez tydzien zachowywal sie wzorowo. i cos mu odwalilo

Link to comment
Share on other sites

noo niestety nie ma co ukrywać...rozumiem, gdy pies gryzie w jakims momencie albo stresowym albo gdy czuje sie zagrozony albo gdy sie chce Mu cos zabrac - to jeszcze mozna wytłumaczyc...natomiast nie to, ze rzuca sie bez powodu na przechodzacą opiekunke znienacka i do tego nie puszcza tylko gryzie dalej....nie wyglada to dobrze...Ktos inny po takim pogryzieniu powiedziałby do widzenia - Wiola to twarda sztuka - oczywiscie winy szuka nie w psie tylko w sobie - moim zdaniem zrobila wszystko co mozna bylo...pies byl wymeczony, wybiegany, wybawiony a mimo to rzucil sie na Nia...zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie, ale sam kręci na siebie bat niestety

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...