Jump to content
Dogomania

Dwa szczeniaczki z Bukowna już w cudownych ds:) Dziękujemy wszystkim za pomoc:)


ewu

Recommended Posts

[quote name='elik']Zniknęło w potoku następnych postów więc przypominam :)[/QUOTE]
Elu nie ma problemu, mogę na pw podać numer konta jak ktoś sobie zażyczy. Wyślę Pani każdy grosik ale jak mam żądać od Kobiety żeby zamieszczała na wątku albo mi przysyłała rozliczenia do otrzymanych kwot???Podejrzewam,że i tak wydatki przekroczą wpływy i Pani będzie się troskliwie opiekować. Zadzwonię do niej jutro i pogadam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 393
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='elik']To świetnie, że zadzwoniłaś. Mamy trochu świeżych wiadomości.

No właśnie sioooo ni było, a ta maleńka siusia i to w posłanie. To że w posłanie, to pewnie ze strachu, boi się ruszyć z miejsca. Biedactwo, jak bardzo musi być zestresowana, że siusia na posłanie. Psy tego nie lubią :(


No tak, przydałoby się uaktualnić tytuł :)
Iwoniam, a co powiesz w sprawie kasy na paliwo ?[/QUOTE]
Mój Pączek jest szczęśliwy i rozbisurmaniony a leje w posłania....:( Swoje, suń, nasze....Nawet badania mu robiłam , wszystko ok , taka maniera....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Elu nie ma problemu, mogę na pw podać numer konta jak ktoś sobie zażyczy...[/QUOTE]
Dziękuję, że się zgodziłaś :loveu:
[B]
Mamy skarbnika - ewu[/B]


[quote name='ewu']Mój Pączek jest szczęśliwy i rozbisurmaniony a leje w posłania....:( Swoje, suń, nasze....Nawet badania mu robiłam , wszystko ok , taka maniera....[/QUOTE]
Można powiedzieć - taka jego uroda :)

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Dziękuję, że się zgodziłaś :loveu:



Można powiedzieć - taka jego uroda :)[/QUOTE]
Elu a co sądzisz o rozliczeniach kwot otrzymanych przez dt? Tu na dogo jest zwyczaj rozliczania wszystkiego . To jest bdt i nie jest na dogo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']A macie ich zdjęcia?[/QUOTE]

jeszcze nie mamy,
napisałam to, co o nich wiem. Wiem, ze wszystkie są malutkie, te 2 suczki 4-5 kg

[quote name='elik']Ewu, jeśli możesz, to bardzo proszę, podejmij się tej funkcji. Ty jesteś najbardziej zaangażowana w ratowanie tych maluchów. Chyb, że są jakieś powody, dla których nie chcesz lub nie możesz.

Ponieważ z iwoniam mieszkamy blisko siebie i do Olkusza będzie jechała koło mojego domu, to ja swoja działkę przekażę bezpośrednio iwoniam.
Iwoniam, może być ?
Jak przewidujesz, ile kasy trzeba będzie na paliwo ?[/QUOTE]

nie ma sprawy elik - przejadę i przekażę co będzie trzeba.
jeśli chodzi o paliwo - jeżeli transport byłby w okolicach Krakowa to niewiele, bardzo niewiele, bo w obie strony to wyjdzie pewnie 100 km, a jakby jeszcze był częściowy transport do krk z Olkusza to nic. jeśli natomiast będziemy jechać z pieskami np do Lili do Bielska B.. nio to już się tych kilometrów trochę przejedzie..

[quote name='ewu']Elu nie ma problemu, mogę na pw podać numer konta jak ktoś sobie zażyczy. Wyślę Pani każdy grosik ale jak mam żądać od Kobiety żeby zamieszczała na wątku albo mi przysyłała rozliczenia do otrzymanych kwot???Podejrzewam,że i tak wydatki przekroczą wpływy i Pani będzie się troskliwie opiekować. Zadzwonię do niej jutro i pogadam.[/QUOTE]

Dziękujemy, ze się zgodziłaś - co do kosztów.. i rozliczeń - damy radę, na pewno.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Elu a co sądzisz o rozliczeniach kwot otrzymanych przez dt? Tu na dogo jest zwyczaj rozliczania wszystkiego . To jest bdt i nie jest na dogo...[/QUOTE]
Powiem tak, to nie jest zwyczaj, to jest obowiązek. Tego wymaga regulamin dogo, ale może da się go usatysfakcjonować w ten sposób, że będziesz sumowała wpłaty, bo tego nie da się pominąć, a wydatki będą spisywane bez dokumentowania. Można poprosić panią, żeby zbierała paragony, bo musimy się rozliczyć, a na koniec niech prześle do Ciebie, czy do mnie i wklei się skany na wątek. Myślę, że nie będzie tego zbyt wiele.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Kurcze, szkoda że nie wiem jak mój Afi zareagował by na taką sunię...[/QUOTE]
Psy z reguły reagują na sunie pozytywnie. Gorzej suka - suka, pies - pies. Choć i to tez różnie bywa.
Którą sunie masz na myśli, bo są dwie.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam te 220 zł na Lusię. Pani przekazała na Miodzia.
[B]UWAGA, UWAGA JEST POTENCJALNY DOMEK [/B]
[B]DLA MIODZIA!!!!!!! NA MAZURACH ....[/B]
Rozmawiałam z Panią jest bardzo kulturalna. Dzwoni do mnie mailuje. Piesek byłby u jej Rodziców. Są emerytami. Dom z ogrodem - solidne ogrodzenie. Państwo mają dużo czasu i miłości dla psiaków. Mieli wiele lat sznaucerka , niestety nie żyje[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Bardzo przeżywali stratę , nie mogli się z nią pogodzić. Teraz Córka jest z wizytą u Nich ze swoim pieskiem. Państwo zaczęli się martwić pustką ,jaka nastąpi po wyjeździe pieska. Zdecydowali zaadoptować pieska i padło na Miodzia.
Miodzio oczywiście mieszkałby w domu[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Ja mam te 220 zł na Lusię. Pani przekazała na Miodzia.
[B]UWAGA, UWAGA JEST POTENCJALNY DOMEK [/B]
[B]DLA MIODZIA!!!!!!! NA MAZURACH ....[/B]
Rozmawiałam z Panią jest bardzo kulturalna. Dzwoni do mnie mailuje. Piesek byłby u jej Rodziców. Są emerytami. Dom z ogrodem - solidne ogrodzenie. Państwo mają dużo czasu i miłości dla psiaków. Mieli wiele lat sznaucerka , niestety nie żyje[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Bardzo przeżywali stratę , nie mogli się z nią pogodzić. Teraz Córka jest z wizytą u Nich ze swoim pieskiem. Państwo zaczęli się martwić pustką ,jaka nastąpi po wyjeździe pieska. Zdecydowali zaadoptować pieska i padło na Miodzia.
Miodzio oczywiście mieszkałby w domu[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/QUOTE]

byłoby super, tylko teraz... trzeba rozmowe pzreprowadzić nio i transport...
moze wątek na Fb - "po drodze mi"
albo ktoś może tam jechac będzie i...
na FB jest tez masa ludzi, która zrobi wizyte p/a
moze tam poprosić??

[quote name='elik']To ja Tobie przekażę co trzeba - kase :evil_lol:[/QUOTE]

:) dobrze, damy rade !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']...
[B]UWAGA, UWAGA JEST POTENCJALNY DOMEK [/B]
[B]DLA MIODZIA!!!!!!! NA MAZURACH ....[/B]
... Piesek byłby u jej Rodziców. Są emerytami...Teraz Córka jest z wizytą u Nich ze swoim pieskiem...[/QUOTE]
Basiu ja nie adoptuję młodych psów starszym osobom. Państwo odejdą, pies zostanie, a rodzina spadek - tak, pies - nie. Niestety częsty przypadek. Psiak z kanapy ląduje na zimnym betonie. To dla niego wyrok. A tu córka ma swojego pieska, czy przygarnie w razie potrzeby Miodzia ?
Przepraszam Basieńko, może czary scenariusz, ale prawdopodobny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Powiem tak, to nie jest zwyczaj, to jest obowiązek. Tego wymaga regulamin dogo, ale może da się go usatysfakcjonować w ten sposób, że będziesz sumowała wpłaty, bo tego nie da się pominąć, a wydatki będą spisywane bez dokumentowania. Można poprosić panią, żeby zbierała paragony, bo musimy się rozliczyć, a na koniec niech prześle do Ciebie, czy do mnie i wklei się skany na wątek. Myślę, że nie będzie tego zbyt wiele.[/QUOTE]
[B]Elik[/B] tak tak, tak było z BDT gdzie były "moje" Psiaki, jeśli Pani Magda może zrobić scany rachunków i przesłać do wstawienia,
możemy też kupić karmę na allegro dla Maluchów:)
Ważne jest odnotowanie wpływu kasy i wydatków - ale damy radę:)

[B]Ewu[/B] dzięki, że będziesz skarbnikiem:) z wpłatami z Dogo nie ma problemu, a wpłaty z FB to piszemy np. Pani Renata H. z FB (lub z poza Dogo, jesli ktoś nie jest na żadnym portalu).

[B]Ewu[/B] prześlij mi nr swojego konta, jest zapytanie na FB od Pani Renaty H. "[I]czy trzeba jakos pomoc DT? chetnie dorzuce grosz do karmy albo szczepien?[/I]"
Na FB przesyłamy nr konta na PW? tak jak na Dogo?
zaczynam dopiero na FB i tak się o wszystko pytam, czy jeśli to pytanie jest do mnie - to ja przesyłam nr konta?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']...
Na FB przesyłamy nr konta na PW? tak jak na Dogo?
zaczynam dopiero na FB i tak się o wszystko pytam, czy jeśli to pytanie jest do mnie - to ja przesyłam nr konta?[/QUOTE]
Konto prywatne tylko na PW. Jeśli ewu upoważni nas do podawania Jej konta, to myślę, że można to zrobić. Co Ty na to ewu ?

Link to comment
Share on other sites

Kochani wklejam z drugiego wątku zapytanie Maady:)
Iwonia zajrzysz tam:) proszę

[quote name='Maada']Mam chętną do wzięcia na tymczas (z mozliwą opcją DS) małej, młodej suni, znajdziecie jeszcze jedną taką? Ona ma już starego kota i młodą niewielką ale bardzo żywiołową sunię (jeszcze niewysterylizowaną), chodzi o to, żeby się z tymi zwierzakami jakoś zgrała

Czy ta mikro niby-dalmatynka jest młodziutka?

Czy możliwe jest jakieś w miarę dokładne określenie wieku puchatego pieska? (czarny podpalany) Robię mu PR na facebooku, mam nadzieję, że to coś da.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']wojtus i wazna sprawa - wejdz koniecznie i przeczytaj wpis ze swojego linku-podpisu.
Twoje maluchy jadą do domu !
Kumpel odnalazł właścicieli - właściwie oni jego, a Gutel za 1.5 tyg jedzie do domciu ![/QUOTE]
Dzięki już zajrzałem :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Konto prywatne tylko na PW. Jeśli ewu upoważni nas do podawania Jej konta, to myślę, że można to zrobić. Co Ty na to ewu ?[/QUOTE]
Tak ale na pw albo maila. Nie wiem czy wolno podawać konto osób prywatnych do zbiórek...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']No , po cichu , po wielkiemu cichu....:)))[/QUOTE]
Basiu, nie mogłam odpowiedzieć na Twoje PW, bo masz zapchaną skrzynkę. Skopiowałam więc swoją odpowiedź. Jak zwolnisz choć 2 miejsca, to zaraz Ci poślę wiadomość. Będzie jak na poczcie polskiej - z duuuuuużym poślizgiem :evil_lol:

Edit
No, tom razom pooo szło

Miłej nocy, kolorowych snów. Ja idę spać. jutro też jest dzień.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...