Jump to content
Dogomania

Mikro sunia w SWOIM DOMKU, dług 140zł,POMÓŻCIE..


tusinka22

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

o hej rewelacja - tutaj teraz przyszłaś pouczać.....wiesz co to łatwo tak powiedzieć bierz - szczóęlnmie jak sie ma swoich psów 9, wiec jak taka jesteś skora do pomocy to weż tego pieska na tymczas, a jak tnie tego to są 10000 innych, których nitk nie zauważył nawet

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luna007']o hej rewelacja - tutaj teraz przyszłaś pouczać.....wiesz co to łatwo tak powiedzieć bierz - szczóęlnmie jak sie ma swoich psów 9, wiec jak taka jesteś skora do pomocy to weż tego pieska na tymczas, a jak tnie tego to są 10000 innych, których nitk nie zauważył nawet[/QUOTE]
o hej luna. masz dzisiaj niedzielę to naucz się proszę czytać i przy okazji otrzeźwiej zanim zaczniesz coś pisać bo Ci się z deka literki mylą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rewelacja']Nie potrafię sobie wyobrazić jak można zobaczyć malutkiego psiaka na ulicy z podkulonym ogonem, przejść koło niego kilkukrotnie, zostawić go, żeby zamarzał, wejść do ciepłego mieszkania i załozyć wątek na dogomanii...[/QUOTE]

najwidoczniej jestem okrutna, może powinnam ją zabrać od razu i dostarczyć do schroniska.....do siebie nie mam opcji, 10 pies nie wchodzi w grę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia3a']Może ktoś ją tak wyprowadza na spacer, kopa i za drzwi, jak zmarzniesz to przyjdziesz.[/QUOTE]

chyba by mnie to nie zdziwiło, ludzie trzymają małe psiaki na krowich łańcuchach......

podejrzewam też taką ewentualność, że może jest czyjaś, stoi na łańcuchu, może ,,DOBRY,, pan się ,,ulitował,, że mróz i puścił żeby pobiegała......

sama nie wiem, ale na pewno będę dalej szukać, myślę że koło 13-14.

Przed chwilą wróciłam z miasta, małej nie znalazłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tusinka22']najwidoczniej jestem okrutna, może powinnam ją zabrać od razu i dostarczyć do schroniska.....do siebie nie mam opcji, 10 pies nie wchodzi w grę.[/QUOTE]

Natalia daj spokój z odpowiadaniem na durne komentarze. Nie po to założyłaś ten wątek. Gdybyśmy nie potrzebowały pomocy w szukaniu jej schronienia to tego wątku i wydarzenia na FB by nie było przecież. A każdy ma swoje powody i nikomu nic do tego dlaczego zrobił tak a nie inaczej. Najważniejsze, że próbujesz coś zrobić, pomagasz.

I wiadomość z ostatniej chwili. Sunia już złapana :). Gdy tylko Tusinka wypuściła ją z rąk u mnie w domu to od razu skubana wlazła do legowiska mojego kota, ktore stoi koło ciepłego komina!!!!! I tylko tam siedziała. Dziewczyny i malutka troszkę się ugrzały i pojechały z nią do tymczasowego schronienia. Ma tam czas do jutra maksymalnie!!!! Dlatego pilnie szukamy DT.

Zaraz wstawię zdjęcia suni. I przepraszam, ale chyba dzisiaj tu już więcej nie będę, bo właśnie się dowiedziałam, że kot którego próbowałam ratować również z ulicy z Mszczonowa umarł. Nie mogę z tym światem....

Link to comment
Share on other sites

no to super, że udało się ja złapać :) pewnie strasznie zmarźnięta biedna - to piesek, czy sunia? Co do kotka to strasnzie przyko:-(:-(:-( ale nie da się ich wszystkich uratować niestety................. jak się uratuje choćby jednego to tak jaby wszystkich, więc nie trzeba ustawać w tym ratowaniu........................

Edited by Luna007
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Motylek502']Witam dziewczyny... wpadłam tu z fb. to ja proponowałam wspólne łapanie. Bardzo się cieszę ze sunia już w cieple.
Mogę pomóc w transporcie i wizycie u weta. widziałam że dt jakiś ale zawsze jest.
pozdrawiam[/QUOTE]

bardzo dziękujemy, zapewne skorzystamy z pomocy...pewnie trzeba będzie podjechać z małą do weta na przegląd itp....

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że dopiero teraz wstawiam zdjęcia. Trauma ze śmiercią kotka Kumpla i oskarżenia wobec mojej osoby na miau spowodowała, że musiałam odejść od komputera.

[img]http://images39.fotosik.pl/1297/1137898194b66ea4gen.jpg[/img]
[img]http://images38.fotosik.pl/1340/19179a8f307b4467gen.jpg[/img]
[img]http://images50.fotosik.pl/1360/6f815795658eb8fegen.jpg[/img]

Edited by magdajedral
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Piesiak']Sunieczka jest śliczna i wygląda na bardzo młodziutką.Dobrze,że są zdjęcia.Daliście też na fb?[/QUOTE]

Nie widziałąm na fb fotek, ale jak jeszcze tam jesteś to przerzuć:) Idę ogarniać chałupę, bo kolejny gość kudłaty jutro zjeżdża:D
Ale nie przebije pod kątem kudełków i dredów Abiego, którego miałam dopiero co:))) Pan Dred grzeje się teraz na tymczasie i ładuje do łóżka;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']a jakie imię w końcu?
na pewno będzie potrzebowała wsparcia na "psiego stomatologa", pierwszy raz coś takiego widziałam nawet mleczaki, ktróre nie wypadły same u mojego psa inaczej wyglądały.
Za to jest piękna :)[/QUOTE]

imię jeszcze nie wybrane.....może jakieś propozycje....a może bazarek imieninowy?? Kto takie robi?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...