Jump to content
Dogomania

Malutki Miodzio o bursztynowych oczkach już w cudownym DS


ewu

Recommended Posts

  • Replies 327
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lobaria']Szukałam w necie [I]transport zwierząt[/I], znalazłam firmę, ale nie robią tego na terenie Polski tylko Polska - Irlandia.
Koles powiedział, że ciężko będzie znaleźć coś na samą Polskę[/QUOTE]
[B]Ja mam transport!!!!!!! tylko KASA , czekam na info ile..[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu'][B]Dają 100 zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mamy więc 320 zł !!!! Musze lecieć , dam znać i zbieramy.
[/B][/QUOTE]
[B][COLOR=red] 320 zł ma już Miodzio na transport Hura ,hura , damy radę...

[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Napisałam na fb o ten transport, tylko tyle mogę :(.
A ile w sumie potrzeba ?
Macie już kogoś kto będzie psiaka wiózł ?[/QUOTE

[B]Tak wszystko załatwiłam ,tylko czekam ile to wyniesie a tamci ludzie usiłują zrobić trasport łączony.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati851']Witam! Jestem na zaproszenie ewu.
Pieseczek może pojechać ze mną w ten weekend z Radomia do Ostródy.
Koszt całkowity to 370 zł.[/QUOTE]
Rozmawiałam z domkiem. Pani Iwona wyjechałaby nawet do Olsztynka Podam telefony na pw i Panie sobie ustalą.
370 zł to koszt z Radomia, do Radomia dowiezie dt. Nie wiem ile to wyjdzie ale damy radę. Miodzio ma teraz 220 zł od Lusi i 100 zł z domku. Ja wyłożę na transport brakującą kwotę-[B] jeśli nikt nie zechce wesprzeć Miodzia[/B]. [B]Tylko błagam pomóżcie mi potem odzyskać te pieniądze bo na ratowanie Lusi i Miodzia wydałam już 400 zł i zaczynam kwiczeć:([/B]

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati851']Witam! Jestem na zaproszenie ewu.
Pieseczek może pojechać ze mną w ten weekend z Radomia do Ostródy.
Koszt całkowity to 370 zł.[/QUOTE]
Za połowę drogi to trochę dużo... Z Rybnika do Warszawy i z powrotem koszt dojazdu oscyluje w granicach 280-300zł, a to wychodzi ok 700km.

Jeżeli będziecie mieli już osobę, która przewiezie Miodka z Pacanowa na miejsce a przede wszystkim - oszacowany koszt transportu - dajcie znać.
Jako, że Miodek to Ślązak a w dodatku mikrus - [B]Mikro-Bank-Śląski[/B] dorzuci jakiś grosik.
Pamiętajcie o fakturze/rachunku za paliwo.

Zapraszam osobę decyzyjną na wątek. Regulamin w 1# ;)
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/189227-mikro-bank-%C5%9Bl%C4%85ski"]http://www.dogomania.pl/threads/189227-mikro-bank-%C5%9Bl%C4%85ski[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Za połowę drogi to trochę dużo... Z Rybnika do Warszawy i z powrotem koszt dojazdu oscyluje w granicach 280-300zł, a to wychodzi ok 700km.

Jeżeli będziecie mieli już osobę, która przewiezie Miodka z Pacanowa na miejsce a przede wszystkim - oszacowany koszt transportu - dajcie znać.
Jako, że Miodek to Ślązak a w dodatku mikrus - [B]Mikro-Bank-Śląski[/B] dorzuci jakiś grosik.
Pamiętajcie o fakturze/rachunku za paliwo.

Zapraszam osobę decyzyjną na wątek. Regulamin w 1# ;)
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/189227-mikro-bank-%C5%9Bl%C4%85ski"]http://www.dogomania.pl/threads/189227-mikro-bank-%C5%9Bl%C4%85ski[/URL][/QUOTE]
Koszt transportu wyniesie 500 zł.
Miodzio ma 220 zł, domek da 100 , to razem 320 zł. Brakuje 180 zł. Wyłożę je ale liczę na to ,że jakoś mi się je uda odzyskać.
Mam prośbę, czy ktoś może pomóc mi z tą skarbonką , zarejestrować Miodzia i powiedzieć jakie są procedury. Uratowałam go,wykładam cały czas pieniądze, załatwiłam jak umiałam transport.Niestety pojutrze wyjeżdżam , mam masę spraw , jutro jadę do Krakowa z moim psem i nie mam już czasu na rejestracje i formularze.[B]Kto ma wziąć faktury z transport , na czyje nazwisko?[/B]
[B]Proszę niech mi ktoś pomoże[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...