Jump to content
Dogomania

BINGO z meliny szuka lepszego jutra, dasz mu dom??


bora1

Recommended Posts

A gdzie można zobaczyć jakieś video z Bingusiem? Jeśli jest to dajcie też na fb, to zaraz zacznę udostępniać, niech się wydarzenie rozrasta.
Na wydarzeniu fb można też mianować inne osoby administratorami, ale muszą być w uczestniczących w wydarzeniu.

Może jednak poszukać domku tymczasowego, w którym finasowane przez zbiórki, bazarki itd będzie leczenie Bingo.Pewnie są ludzie o dobrych sercach, kochający psy, ale nie zawsze ich stać na wydatki u weterynarza. To byłby jakiś początek. Nie popieram dt, które pobierają pieniądze za sam pobyt psa i opiekę nad nim.Napiszcie proszę czy stan jego skóry się troszkę poprawił po tych lekach czy trzeba jeszcze odczekać na pierwsze pozytywne zmiany?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzis znow jade z Bingiem na zastrzyki. tak skora juz lepsza, nie swiedzi go, ostatnio ściągłyśmy mega warstwe martwego naskorka z grzbietu, ale po lekach ladnie schodzilo i widac bylo ze mu ulge to sprawia.
pisalam w sparwie Binga do Fundacji z Chrzanowa, ale zero odzewu :(
moze Wy znacie jakies Fundacje niedaleko, gdzie mozna by go zabrac zeby sobie dozyl ?? a w międzyczasie szukac DS?? mozna by sie bylo zrzucic na pobyt.

dostalam dzis [SIZE=5][B]150zl[/B][/SIZE] na Binga od Pani Małgorzaty !!! Serdecznie Pani dziekuje, nie wiem w sumie kto to ale na pewno bardzo dobra osoba !!

Edited by bora1
Link to comment
Share on other sites

materiał na fb już dodaję, oto on:
[URL]http://www.jaw.pl/video/show/12596[/URL]
może też do pierwszego postu dać??
co do administrowania wydarzeniem to jak ktoś jeszcze chce to tylko zaproście mnie do znajomych i dodam;)
co do wsparcia w leczeniu i utrzymaniu to jest to zadeklarowane dla osoby chcącej pomóc
Bora1 a co się stało, że go musisz zabrać??
jak na gwałt to może do hoteliku w Sarnowie będzie miejsce? ile mamy czasu? będziemy najwyżej czegoś płatnego szukać, a potem mozna do bdt przenieść albo ds....

Link to comment
Share on other sites

dzis wieczorem sie wszystkiego dowiem, chyba, bo nie wiem czy mnie wpuszcza :/ brak mi slow poprostu, kasy troche jest, napisalam do kilku fundacji, moze kogos sumienie ruszy, a dzis uslyszalam ze trzeba Binga otruć i bedzie spokoj :/ :/ tragedia, zaczynam juz calkiem watpic w ludzi, KOSZMAR !!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bora1']dzis wieczorem sie wszystkiego dowiem, chyba, bo nie wiem czy mnie wpuszcza :/ brak mi slow poprostu, kasy troche jest, napisalam do kilku fundacji, moze kogos sumienie ruszy, a dzis uslyszalam ze trzeba Binga otruć i bedzie spokoj :/ :/ tragedia, zaczynam juz calkiem watpic w ludzi, KOSZMAR !!!!!!!![/QUOTE]

otruć? ja p.......! bora trza go zabrać, nawet do płatnego. niech papier podpiszą że się psa zrzekają. miałam nikłą nadzieję że choć to melina to może jakoś to będzie ale jednak nie ma szans.
A może zobaczyli że Ci zależy na psiaku i dają Ci jasny przekaz że chcą się go pozbyć, abyś go zabrała?

Link to comment
Share on other sites

udalo mi sie jakos zalagodzic sprawe ;)
Bingo dostal dzis kolejny zastrzyk, a Pani Doktor zaoferowala, ze jak wyleczymy Bingz z nurzycy to bezplatnie wypali mu te brodawczaki.

Leczenie w ew. DT/DS wygladalo by nastepujaco:
2-3 tyg. leczenie nurzycy w postaci cotygoniowego zastrzyku
podawanie codziennie witamin doustnie na poprawe ogolnej kondycji + odbudowy cebulek wlosow

[B]kochane czy znacie moze jakas dobra cioteczke z Częstochowy lub okolic ??[/B] ;)

a o tym otruciu nie uslyszalam od wlascicieli tylko od pana, ktory ogladal Bina w tv, takze same widzicie jakie ludzie maja podejscie :/

Link to comment
Share on other sites

Pozdrowienia dla bora1 i wszystkich, którym los Bingo nie jest obojętny.Pani doktor też bardzo fajną jest osobą.Filmik to bardzo potrzebna inicjatywa, która może Bingusiowi dać szansę i tylko jakiś zwyrodnialec wypowiada się tak na temat chorego psa i grozi mu otruciem. Niech ten pan lepiej uważa co mówi, bo są świadkowie na jego podłe słowa. Udostępniajcie filmik na fb, również na swoich tablicach....
Macie namiary na jakiś płatny dt znim znajdzie się bdt lub ds?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bora1'][URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=2109894976[/URL] nie wiem czy jest sens, ale zawsze to wieksza szansa[/QUOTE]
Super zrobiłaś, ale za 2 dni już aukcji nie będzie...
lepiej zrobić cegiełkową, tych nie usuwają. Selenga robi świetne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...