Jump to content
Dogomania

Podhalanka Jula z guzami- już w swoim własnym domu! :)


mc_mother

Recommended Posts

W czasie jednego zabiegu była sterylizowana i usunięto guz. Narkozę zniosła dobrze ale bardzo mocno krwawiła i doktor musiał szybko kończyć operację.
Wysłałam smsa z wynikiem ale niestety nie dosrałam żadnej odpowiedzi: Wynik guza to adenocaricinoma G3 więc mogą być przerzuty.
Wpisu w książeczce nie ma bo wydana była na szybko ponieważ sunia na życzenie fundacji została zaszczepiona przed samym wyjazdem, a wcześniej była wpisana tylko do książki klinicznej.
Według byłych opiekunów ma 4 lata ale zęby są na pewno mocno zniszczone mechanicznie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 475
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z tym wiekiem , to trudna sprawa-ona nie ma zębów pozdzieranych mocno, po dziąsłach widać zaczątki parodontozy , no na pewno nie jest to uzębienie 4latka;)- słowa opiekunów jakoś mało do mnie trafiają skoro nawet suka nie ma udokumentowanych szczepień aby to potwierdzić. Ale jako pannę 6 letnią chyba mozna by ją ogłaszać.
Ile wyniesie operacja- nie wiem, wet w tamtym roku robił mi taką , ale u mniejszej suki i zamknęło się to w 400zł wraz z kubrakiem i antybiotykiem. Ile będzie tu nie jestem w stanie na razie powiedziec.

Dzięki Madi za info !!!:)

Dzisiaj rano Jula zapoznała się z Misiem- ale była radocha, gonili się . Jula bez problemów, Misio taki był podekscytowany, że siku nie dawał jej zrobić:)
W weekend porobie fotki:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...