Jump to content
Dogomania

Ineczka MA DOM !!! Zamieszkala RADOMIU :)


lula85

Recommended Posts

  • Replies 285
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zeby dluzej nie trzymac Was w niepewnosci oglaszam,ze psiaki sa juz BEZPIECZNE w hoteliku pod Łowiczem :) :) :)
Wszystko poszlo w miare sprawnie,pieski poczatkowo zdezorientowane, zaskoczone sytuacja...
Po wejsciu do samochodu psi przyjaciel Ineczki-Mieco- wtulil sie w moje kolanka i tak przelezal cala droge :) Ineczka byla troszke niespokojna, ale po przybyciu na miejsce docelowe do hoteliku i wypuszczeniu na teren , zobaczylismy zupelnie innego psa ! Usmiech od psiego ucha do ucha,skoki i merdanie ogonem...
UCZUCIE JAKIE WTEDY OGARNIA CZLOWIEKA JEST NIE DO OPISANIA...
Z zaleknionego zmarnowanego psiaka, nagle wyskoczyla pannica ktora wie do czego sluzy ogon i wie ze nawet mozna nim merdac ;)
Mietek jest psem bardzo spokojnym ,opanowanym, dziadzinkiem ktory nie potrzebuje wiele do szczescia...Razem z Ineczka oblecieli caly teren,dokladnie wszystko obwachujac,slyszelismy nawet jeden szczek w jego wykonaniu :) potem dorwal sie do michy z woda i pil pil pil...
Psiaki maja piekne budy wyslane kocykami pierzynkami i sloma,dostana kolacje i po dniu pelnym wrazen, wierze,ze pierwszy raz od dawna,spokojnie zasna ... :)

A teraz konkrety :)

Sunia potrzebuje wszystkiego ! Od deklaracji co miesiecznych na jej utrzymanie,poprzez pieniazki na jedzenie, badania (krwi itp)odrobaczenie i odpchlenie po sterylizacje i fryzjera...

Mietek potrzebuje tego samego, pieniazkow na utrzymanie,jedzenie i badania !!!
OGROMNIE WIEC PROSZE WAS O POMOC ! Psiaki sa w tej chwili bezpieczne tylko dlatego,ze dobra duszyczka pozwolila psiaki przyjac na ta chwile bez kosztow , ale trzeba je jak najszybciej zebrac i przeslac !Ona ma u siebie w hoteliku psiaki, ktore musi wykarmic .Jezeli nie zbierzemy kosztow na utrzymanie psiakow,bedzie trzeba ja stamtad zabrac...

TAK WIEC PROSZE WAS O POMOC ! To ze Inka & Miecio sa bezpieczni , nie oznacza ze beda bezpieczni zawsze...Musimy wspolnie zadbac o to,zeby po takiej ciezkiej przeszlosci, mogly z psim usmiechem na pyszczku spojrzec w przyszlosc...

PS.
Mam kilka zdjec z podrozy , komu moge podrzucic zeby wrzucil ?

Edited by lula85
Link to comment
Share on other sites

Dzień Dobry Kochane cioteczki witamy serdecznie z "lasku brzozowego":bye::bye:jesteśmy już po śniadanku psiaczki przesympatyczne powitały mnie dziś merdaniem ogonka,a Ineczka Wieeelkim uśmiechem:D:D!Bardzo się cieszę,że mam nowe wyzwanie i zrobię wszystko,aby były z ciotki zadowolone!Mam nadzieję,że niedługo z naszej Ineczki zrobi się piękna księżniczka!!Bardzo się cieszę,że mogłam poznać Kasię(lula85), Anię i wujka,którzy przywieżli psiaczki jesteście Wielcy:multi::loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

Wiecie że nie wiedziałam nawet że sunia taka ładna :)?
[IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/409161_2843588083728_1080139364_2747033_805395541_n.jpg[/IMG]

Tu jedzie po nowe życie.

Ale za to jej kolega z boksu to faktycznie brzydalek ;).

Link to comment
Share on other sites

na Mieeeciu napisalam, to i Ince wklejé:

[INDENT]to dziadkowi i suni jednooczkiej kupimy karmé z Kastora, jesli tego nie pisalam. A jak pisalam to nic, lepiej dwa razy jak wcale ;ppp

Poslijcie nam tylko maila z danymi: pies plus wátek, adresem i telefonem jak juz psy bédá mialy takowy poza schronem: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']na Mieeeciu napisalam, to i Ince wklejé:

[INDENT]to dziadkowi i suni jednooczkiej kupimy karmé z Kastora, jesli tego nie pisalam. A jak pisalam to nic, lepiej dwa razy jak wcale ;ppp

Poslijcie nam tylko maila z danymi: pies plus wátek, adresem i telefonem jak juz psy bédá mialy takowy poza schronem: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] [/INDENT][/QUOTE]

Emilio, wszystkie potrzebne info przeslane- DZIEKUJE :)

Link to comment
Share on other sites

Ineczka jest niesamowita ! W samochodzie nie moglam sie na nia napatrzec :) Jak tylko wyskoczyla z samochodu,pobiegla obwachac caly hotelikowy teren , potem szczelkiwie przywitala sie ze swoimi nowymi kumplami i kumpelami a potem zaczela skakac wokolo, uszy jej fruwaly a usmiech nie schodzil z pyszczka.
Jest piekna ,wdzieczna i nie ma w niej cienia agresji.Sama psia slodycz :) :) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaso']Psinki po kolacji,śpią już w swoich budkach!Są cudowne! Ineczka pełna życia,kochająca ludzi a Miecio dystyngowany spokojny Pan z Wielką klasą.[/QUOTE]
Aż mi się łezka zakręciła... a jeszcze przedwczoraj bidulki spały na zimnie,zapomniane gdzieś na końcu świata i nawet nie marzyły , nie śniły o tym że kiedyś będzie lepiej :)
Sylwio chyle czoła za wszystko ! ! ! DZIĘKUJĘ CI ŻE JESTEŚ !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...