Jump to content
Dogomania

Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)


justysiek

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1240554_584078368305074_1325179122_n.jpg[/IMG]
[IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1157678_584078711638373_1326688416_n.jpg[/IMG]
[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1176135_584078868305024_1977194344_n.jpg[/IMG]
[IMG]https://sphotos-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1150997_584078884971689_543022834_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

W sumie to nie pytałam Justyny czy mogę coś pisać, ale...

Dziewczyny trzymajcie kciuki za zdrowie Justyny :kciuki: Justyś jest w szpitalu i jej stan jest poważny :(:(:( Potrzebuje teraz naszych ciepłych myśli, żeby mogła szybko wrócić do zdrowia ;)
Nie znam szczegółów, a nie chciałam Justyny wypytywać w sms'ach, bo biedna źle się czuje :( i nie chciałam być wścibska ;)

Mam nadzieję, że mogę liczyć na kciuki wszystkich, którzy tu zaglądają ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']no :)

i ile mierzy i waży Twoja mała?
mój chodzi już w ubrankach 68/74 a wazy 6 kg no teraz juz może ciut więcej :)[/QUOTE]

Moja mała jakoś o dziwo na centymetrze nie rośnie bo cały czas ma 57, ale za to w kg przybiera i ma już 5kg :)
Ja tam na ubranka nie patrzę jaki rozmiar tylko wkładam. Zresztą mam ich taką masę że niektórych nie założyłam ani raz i już sa za małe :(

A bucik jaki nr ? :lol:



ja też trzymam kciuki.
Mam nadzieję że wszytko ok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']O rozmiarach, to Wy mi nawet nie piszcie :roll: Ja już dzisiaj młodemu ubrałam body 92 :mdleje: Kiedy to tak urosło :hmmmm:[/QUOTE]
To powiedz mi jak się to dzieje że moje dziecko ma cały czas 57 a ubranka które jej wkładaliśmy na początku nie pasują...
Ostatnio dałam tżtowi przy przebieraniu nasze ulubione body, które zawsze było ok i poszłam do kuchni. Wróciłam, a tż mnie pyta czemu to body ma taki ogromny dekolt... Oczy mi wyszły z orbit bo się okazalo że tak małej naciągnął że faktycznie dekolt wyszedł jej w pasie :D Ale za diabła nie wyobrażam sobie jak on ją w to wcisnął:lol:

Link to comment
Share on other sites

Jestem juz od poniedzialku w domu wypisalam sie na wlasne zadanie. Czuje sie kiepsko, ale bylo ze mna przez tydzien zle' podejrzewali sepse, zabralo mnie od mamy pogotowie, bylam odwodniona i z mega goraczka i niskim cisnieniem- przez ponad tydz mama byla z Kuba dzien i noc bo ja w szpitalu a Sebek z Cezarem w domu bo szef nie chcial mu dac wolnego. Serio dziewczyny myslslam, ze umre juz dawno sie tak fatalnie nie czulam... mam zle wyniki i tarczyca mi sie tak rozbujala, ze ledwo zyje mam 0.005 nigdy nie mislam tak niskiej grozi mi teraz przelom tarczycowy wiec trzymajcie kciuki, zebym nie wykitowala. Za 2 tyg mamy miec chrzciny mam nazieje, ze sie zbiore jakos w obie. Dzieki za kciuki to ieke znaczy. Kubulek na szczescie ok :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']To powiedz mi jak się to dzieje że moje dziecko ma cały czas 57 a ubranka które jej wkładaliśmy na początku nie pasują...
Ostatnio dałam tżtowi przy przebieraniu nasze ulubione body, które zawsze było ok i poszłam do kuchni. Wróciłam, a tż mnie pyta czemu to body ma taki ogromny dekolt... Oczy mi wyszły z orbit bo się okazalo że tak małej naciągnął że faktycznie dekolt wyszedł jej w pasie :D Ale za diabła nie wyobrażam sobie jak on ją w to wcisnął:lol:[/QUOTE]

A mierzysz go sama czy u lekarza tak miara pokazuje?
dziwne, żeby ciągle było 57, a ubrania "malały" :roll:

U mnie też jeszcze nie ma tych 92cm, ale ubranka na 80 są za małe, a na 86 idealne ;) Za to body musi mieć na 92, bo jak założę mniejsze, to 2x siknie w pampersa i już ma ciasno między nogami :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...