Jump to content
Dogomania

Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)


justysiek

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='magdabroy']Tego to nie wiem, ale już dawno minęły czasy, że spałam do 8-9 rano :p Teraz jak śpię do 6, to jest super :diabloti:[/QUOTE]

kuba ostatni raz je zazwyczaj 22,30 potem spi do 4, znow zje i spi do 7 czasem 8:lol: takze nie jest zle,
czasem tylko zdarza mu sie ze w nocy pogada:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Justys masz cuuuudownego syncia :)

Wiele bym dala by pamietac twarz matki pochylona nade mna :loveu: Szkoda ze ludzie nie sa w stanie pamietac takich chwil ;)[/QUOTE]

cześć kochana:loveu:

no masz racje takie rzeczy powinno się pamietać i dzięki:oops:

dziś przypomniał mi się Fuks:-( aż doła mam:placz: codziennie rano jak wstaje z lóżka patrzę na niego wisi na jego zdjęcie wisi na ścianie... ehhh niesprawiedliwe życie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Jak tam ucho Cezarra?[/QUOTE]


lepiej, caly czas zakladamy masc, pod koniec tyg pojedziemy na sprawdzenie, choc juz wyglada o niebo lepiej i przy masowaniu nie boli.
wczoraj tyle sie nameczylam zeby mu zaaplikowac ze szok, dopoki nie zobaczy tubki to jest ok, a jak juz zobaczy to trzepie glowa i bryka jak kon:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Jak sobie radzicie w te upały ?[/QUOTE]
'
siedzimy w domu, wychodzimy dopiero kolo 19-20 jak komary nie atakuja ... :(
a Cezara leje z weza zimna woda, strasznie ma ostatnio bzika na punkcie lapania wody z weza i zabawa jest przednia :) dzis kupilismy mu piszczaca kostke, spodobala mu sie boega z nia i podrzuca do gory.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...