Jump to content
Dogomania

Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)


justysiek

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Madzia dzięki.

Agatko no wiem, już teraz chce, żeby go nosić, już nie chce leżeć.
a ten strój dostał od mojej siostry:)
no teraz już chodzi w rozmiarze 68/74 i waży coś koło 7 kg, w nast tyg idziemy na szczepienie to dowiem się dokładnie ile cm i ile kg :)

no wiem, że widać Alu, że nie w pełni sił.
od porodu już z wagi zleciałam 20 kg choć się nie odchudzam, ale ta tarczyca robi takie wahania...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Też bym chciała zjechać z wagi :roll:

Kubuś goni Theosia :D Ja jutro jadę kupić kombinezon w rozmiarze 86/92, więc Kubulek też duży chłopak jak Theoś :)[/QUOTE]

ja przed ciaza wazylam 69 kg w ciazy przytylam do 84kg a teraz waze 65 kg


no Kubek duzy jest, juz mam cala wielka torbe odlozonych rzeczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Żeby mieć płatne wychowawcze przez rok czasu, to muszę wcześniej przepracować rok ;)
Teraz jestem na bezrobotnym, potem powrót do pracy i będzie można myśleć ;)[/QUOTE]

achas.
no ja to jeszcze nie wiem jak to bedzie ze mna.
teraz mam roczny macierzynski a potem do pracy raczej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']
teraz mam roczny macierzynski a potem do pracy raczej.[/QUOTE]

W początkowych planach też tak miałam: rok w domu z małym ,a potem powrót do pracy, a młody do niańki ;)
Ale potem doszłam do wniosku, że mam przepracowane 8 lat i mogę iść na rok na bezrobotne. Jak tak wszystko przemyślałam, to że będę widzieć dzieciaka tylko w weekendy i albo trochę rano albo trochę wieczorem, że część pensji będę musiała oddać opiekunce...to wybrałam bezrobotne ;) Jestem z Theosiem, żadna obca osoba nie musi mi go wychowywać, a finansowo wyszło na to samo co jakbym wróciła do pracy ;) No i Bogdan ma zawsze ciepły obiadek na stole :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']W początkowych planach też tak miałam: rok w domu z małym ,a potem powrót do pracy, a młody do niańki ;)
Ale potem doszłam do wniosku, że mam przepracowane 8 lat i mogę iść na rok na bezrobotne. Jak tak wszystko przemyślałam, to że będę widzieć dzieciaka tylko w weekendy i albo trochę rano albo trochę wieczorem, że część pensji będę musiała oddać opiekunce...to wybrałam bezrobotne ;) Jestem z Theosiem, żadna obca osoba nie musi mi go wychowywać, a finansowo wyszło na to samo co jakbym wróciła do pracy ;) No i Bogdan ma zawsze ciepły obiadek na stole :evil_lol:[/QUOTE]

różnie w życiu bywa ale ja jestem szczęśliwa, że mogę pierwsze 3 lata być z dzieckiem w domu. co prawda w takiej sytuacji jestem totalnie od męża finansowo zależna bo nie mam żadnych dochodów ale za to nie przegapiam tych najfajniejszych momentów, gdy dziecko rośnie, rozwija się i uczy tych wszystkich "pierwszych" rzeczy :) tak było gdy miałam pierwsze dziecko i tak jest przy drugim i za nic na świecie bym tego nie zmieniła :) wręcz jestem przerażona, że już tylko rok mi został.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']Madzia dzięki.

Agatko no wiem, już teraz chce, żeby go nosić, już nie chce leżeć.
a ten strój dostał od mojej siostry:)
no teraz już chodzi w rozmiarze 68/74 i waży coś koło 7 kg, w nast tyg idziemy na szczepienie to dowiem się dokładnie ile cm i ile kg :)

no wiem, że widać Alu, że nie w pełni sił.
od porodu już z wagi zleciałam 20 kg choć się nie odchudzam, ale ta tarczyca robi takie wahania...[/QUOTE]

czyli już masz co nosić , jak 7 kg :)

No nie da się ukryć , ze choróbsko widać na człowieku ...a już jak ktoś miał podobne przejścia to wyczulony jest ;)

Justyś ja w 2 tygodnie zjechałam 14 kg i prawie wybrałam się na tamten świat , a mi się akcja serca zatrzymywała taką miałam arytmię , lekarka w naszym mieście śmiała się , ze wymyślam , zrobili mi EKG a ja z nim do niej już nie poszłam tylko pojechałam do Bytomia do profesora do którego z całej Polski ludzie przyjeżdżali , czekałam na wejście z 12 godzin , wróciłam do domu po 23 ...ale z pakietem badań , recept i zaświadczeniem , ze jeśli sie coś będzie działo mają mnie wieść do Kliniki do Bytomia , bo zwykły szpital mi nie da rady pomóc ... no ale to było 19 lat temu , nie było tak źle ze szpitalami jak teraz . Dzięki prof. Skrzypkowi i lekarzom pracującym w Bytomiu żyję .

Zatem zdróweczka życzę i na foty Kubulka czekam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']czyli już masz co nosić , jak 7 kg :)

No nie da się ukryć , ze choróbsko widać na człowieku ...a już jak ktoś miał podobne przejścia to wyczulony jest ;)

Justyś ja w 2 tygodnie zjechałam 14 kg i prawie wybrałam się na tamten świat , a mi się akcja serca zatrzymywała taką miałam arytmię , lekarka w naszym mieście śmiała się , ze wymyślam , zrobili mi EKG a ja z nim do niej już nie poszłam tylko pojechałam do Bytomia do profesora do którego z całej Polski ludzie przyjeżdżali , czekałam na wejście z 12 godzin , wróciłam do domu po 23 ...ale z pakietem badań , recept i zaświadczeniem , ze jeśli sie coś będzie działo mają mnie wieść do Kliniki do Bytomia , bo zwykły szpital mi nie da rady pomóc ... no ale to było 19 lat temu , nie było tak źle ze szpitalami jak teraz . Dzięki prof. Skrzypkowi i lekarzom pracującym w Bytomiu żyję .

Zatem zdróweczka życzę i na foty Kubulka czekam :)[/QUOTE]

czasem mi tez tak serce sie waha i strasznie spada cisnienie do 80/50...
no wiem co tarczyca potrafi - najpierw leci sie z wagi a za chwile znow sie wzrasta i to bez zmiany zywienia czy sposobu zycia, te cholerne hormony tak daja po tylku...

teraz nie ma dobrych lekarzy, mi tez w szpitalu nie wierzyli, ze sie tak czuje, baba z pogotowia kazala mi jesc przeciwbolowe i o malo sie tej nocy nie przekrecilam, bo rano juz bylo ze mna bardzo zle, bylam odwodniona z temp 41 stopni, z dreszczami co jakis czas i wymiotami i biegunka, tak mi dalo w kosc, ze mimo, iz porod mialam ciezki to nie nameczylam sie tak... w sumie to bylo tydzien czasu takich zawirowan - bo w szpitalu nie poznali sie, ze to przelom tarczycowy. Bo powinnam byla dostac hormon, jod, albo powinni mi wyciac tarczyce i po problemie.

no postaram sie wrzucic jakies foty Kubulka:)


dziewczyny ja tez bym chciala byc jak najwiecej z Kubkiem w domu, a jak bedzie - życie pokaze.

Link to comment
Share on other sites

ale pantera :loveu::loveu::loveu:
Ja osatnio mojej młodej kupiłam stroik szkielecika :D Ale jeszcze za duży :D

To ten problem ci się zaczął po porodzie?
Cholera, zaczynam się bać, bo tez po porodzie mam różne powikłania...

Lekarze tak naprawdę są do d.... Do mnie jak w nocy przyjechalo pogotowie bo miałam taki skręt żoładka że myślałam że umrę to mi gosć oznajmił że mogłam sobie podejść do kliniki.... Walić wszystko, nagle wstanę , zostawię dziecko w domu, i pełna sił witalnych będę zasuwać do kliniki w środku nocy:roll:

A ile godzin pracujecie?
Prawdę mówiąc ja też jestem na tym przełomie zastanawiania się czy wrócić bo prace miałam 12,5 h... Nie chciałabym żeby dziecko zaczęło do mnie mówić " pani"...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']
A ile godzin pracujecie?
Prawdę mówiąc ja też jestem na tym przełomie zastanawiania się czy wrócić bo prace miałam 12,5 h... Nie chciałabym żeby dziecko zaczęło do mnie mówić " pani"...[/QUOTE]

Ja powiem tak: jeśli dacie radę finansowo, to nie wracaj do pracy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']ale pantera :loveu::loveu::loveu:
Ja osatnio mojej młodej kupiłam stroik szkielecika :D Ale jeszcze za duży :D

To ten problem ci się zaczął po porodzie?
Cholera, zaczynam się bać, bo tez po porodzie mam różne powikłania...

Lekarze tak naprawdę są do d.... Do mnie jak w nocy przyjechalo pogotowie bo miałam taki skręt żoładka że myślałam że umrę to mi gosć oznajmił że mogłam sobie podejść do kliniki.... Walić wszystko, nagle wstanę , zostawię dziecko w domu, i pełna sił witalnych będę zasuwać do kliniki w środku nocy:roll:

A ile godzin pracujecie?
Prawdę mówiąc ja też jestem na tym przełomie zastanawiania się czy wrócić bo prace miałam 12,5 h... Nie chciałabym żeby dziecko zaczęło do mnie mówić " pani"...[/QUOTE]


ja te problemy z tarczycą i zespołem Raynauda mam od 2000 r kiedy to zaczełam się rozwijać, cholerstwo się przyplątało i nie chce sie odczepic. Tarczyca nie leczona jest groźna, aczkowiek jak jest się ustawionym ok lekami to da się żyć, gorzej z tym drugim - bo to jest objaw jakiejś poważniejszej choroby - kolagenozy a ona dzieli się na jeszcze inne "milsze" :( jak ktoś ma ochotę moze poczytać w necie.

w ciązy było ok, po też w miare a jak było blisko 3 msc po porodzie to mnie tak wzielo z tym przelomem... w życiu bym się nie spodziewala, ze to moze byc to, serio, myslalam, ze sie przeziebilam przy malowaniu i myciu okien, ale te objawy byly ciut inne i bardziej nasilone.

czasem po ciazy moga sie uaktywnic choroby na ktore jest sie podatnym, wiec jak cos sie nie najlepiej czujesz to sie badaj i lecz.


ja tez bym chciala byc z nim jak najdluzej w domu, ale mamy kredyt, ogrzewanie gazem tez ladnie daje po dupie, wiec nie wiem czy damy rade z jednej pensji, zobaczymy, na razie jestem 3 msc na macierzynskim zostalo mi jeszcze 9 msc a potem moze troche wychowawczego...


czesc Aga:)

Link to comment
Share on other sites

Pomagam szukać domu dla kota Norweskiego Leśnego z rodowodem bo koleżanka jest w ciąży... nie komentuje, ale szkoda, żeby źle trafił, bo to piękny kot.

pomózcie dziewczyny!


[IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/65247_419632044786558_601007183_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aganela']Daj ogłoszenie na tablica.pl i napisz do hodowcy kota,może pomoże szukać domu? Jest też forum kocie coś jak dogo... miau.pl ?Najlepiej byłoby go poddać kastracji przed adopcją,bo różni są ludzie...[/QUOTE]


jest wykastrowany, szukam domu wsrod zaufanych ludzi, jest wyskastrowany, zostanie oddany ze wszystkimi rzeeczami, dziewczyna strasznie rozpacza, ale jej facet dla jej ultimatum i kot wont!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...