Jump to content
Dogomania

Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)


justysiek

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='magdabroy']A mierzysz go sama czy u lekarza tak miara pokazuje?
dziwne, żeby ciągle było 57, a ubrania "malały" :roll:

U mnie też jeszcze nie ma tych 92cm, ale ubranka na 80 są za małe, a na 86 idealne ;) Za to body musi mieć na 92, bo jak założę mniejsze, to 2x siknie w pampersa i już ma ciasno między nogami :D[/QUOTE]

U lekarza i sama też ją mierzyłam bo niedowierzałam i to samo wyszło D:
Może w brzuchu jest zbyt rozrośnięta :D
Hehe co do pampersów to ostatnio próbowalam większych (3) i się nam wszystko wylalo na zewnątrz. Nadawała się tylko do wanienki... masakra, ubranko, ręce nogi włosy, wszystko w g... :D


Justysiek dużo zdrowia!
Będzie ok :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']U lekarza i sama też ją mierzyłam bo niedowierzałam i to samo wyszło D:
Może w brzuchu jest zbyt rozrośnięta :D
Hehe co do pampersów to ostatnio próbowalam większych (3) i się nam wszystko wylalo na zewnątrz. Nadawała się tylko do wanienki... masakra, ubranko, ręce nogi włosy, wszystko w g... :D
[/QUOTE]

Może rzeczywiście rośnie teraz w szerz, a za jakiś czas wystrzeli wzdłuż ;)
3 kiedy to było :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Mam dobrego endokryologa, ktory prowadzil mnie cala ciaze i bylo ok, teraz w szpitalu zaczeli mi zmieniac i kombinowac z lekami i dlatego mi tak pomotali.
Mam wszystkie objawy nadczynnosci tarcztcy stad moje zle samopoczucie, ale moze jakos bedzie.
Moze jakos sie zbiore w sobie,dzieki za zyczenia zdrowia, ale mam h.... zdrowie. Nie wiem czy kiedys sie zdecyduje na 2 dziecko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']Mam dobrego endokryologa, ktory prowadzil mnie cala ciaze i bylo ok, teraz w szpitalu zaczeli mi zmieniac i kombinowac z lekami i dlatego mi tak pomotali.
Mam wszystkie objawy nadczynnosci tarcztcy stad moje zle samopoczucie, ale moze jakos bedzie.
Moze jakos sie zbiore w sobie,dzieki za zyczenia zdrowia, ale mam h.... zdrowie. Nie wiem czy kiedys sie zdecyduje na 2 dziecko.[/QUOTE]

ja dostałam zakaz na 2gie dziecko na wiele lat ...a potem się tak złożyło , że doszły kolejne choroby i kolejne i został 1 Kuba i wcale tego nie żałuję , zresztą i on nie ma żalu .....a tej tarczycy to pilnuj , bo rąbie po całym organizmie , w sumie do końca życia już się nie odczepi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']Mam dobrego endokryologa, ktory prowadzil mnie cala ciaze i bylo ok, teraz w szpitalu zaczeli mi zmieniac i kombinowac z lekami i dlatego mi tak pomotali.
Mam wszystkie objawy nadczynnosci tarcztcy stad moje zle samopoczucie, ale moze jakos bedzie.
Moze jakos sie zbiore w sobie,dzieki za zyczenia zdrowia, ale mam h.... zdrowie. Nie wiem czy kiedys sie zdecyduje na 2 dziecko.[/QUOTE]

Justyś, lepiej żebyś miała jedno dziecko, a ono będzie mieć matkę ;) niż dwójkę dzieci, które zostaną na tym świecie tylko z tatą :shake: Więc wracaj do zdrowia dla swojego synka i ciesz się z tego co masz i czego nikt Ci nie odbierze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']ja dostałam zakaz na 2gie dziecko na wiele lat ...a potem się tak złożyło , że doszły kolejne choroby i kolejne i został 1 Kuba i wcale tego nie żałuję , zresztą i on nie ma żalu .....a tej tarczycy to pilnuj , bo rąbie po całym organizmie , w sumie do końca życia już się nie odczepi[/QUOTE]

No wiem, ze rabie, juz mam tego skutki.... masakra, zeby w wieku 25 lat miec takie zdrowie... no powiem Ci, ze nie wiem czy nie zostane przy jednym dziecku, czas pokaze, w najblizszym czasie na pewno nie, musze wiasc sie teraz za swoje zdrowie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Justyś, lepiej żebyś miała jedno dziecko, a ono będzie mieć matkę ;) niż dwójkę dzieci, które zostaną na tym świecie tylko z tatą :shake: Więc wracaj do zdrowia dla swojego synka i ciesz się z tego co masz i czego nikt Ci nie odbierze :)[/QUOTE]

No ciesze sie, ze go mam i ze jak na razie zdrowy jest, byle zdrowie mial po Sebku.
Dzieki za pocieszenie :)

Link to comment
Share on other sites

żyję, choć słabo się czuje, wczoraj wróciłam do domu i powoli ogarniam dom, robie pranie i bede sprzatala, robila zakupy i w sobote przygotowywala impreze.

Cezior też żyje, Sebek go na szczescie nie odchudził za bardzo, ucieszyl sie, ze mnie widzi w sumie nie widzielismy sie 3 tyg! musze mu jeszcze zrobic zalegle szczepienie na wirusowki - mial miec na poczatku marca i zawsze cos wypada, najpierw moja juz wysoka ciaza, potem czas po porodzie, potem jego infekcja teraz znow moja choroba i tyle msc sie nam odwleklo, az mi wstyd :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...