Jump to content
Dogomania

Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!


Agula99

Recommended Posts

[quote name='Becia66']Jadwiniu _ Figa33 jest z nami od początku i nie tylko w Boguchwale ale jeszcze za czasów kiedy działałam w Orzechowcach.[/QUOTE]

jejciu, Beciu , to już przeszło 6 lat :lol:

[quote name='Jadwinia']Wiem Beciu, że to te [B]Laski[/B] :razz: robią ogłoszonka, od kiedy jestem na dogo (moment wzięcia Pysi-Kali) zawsze widzę Figę i Karolcię. [B]Obie[/B] odwalają mróweczkową robotę i dzięki [B]Nim[/B] u nas jest mnóstwo adopcji:multi:
Wielki uszanowanie dla tych [B]Dam[/B].[/QUOTE]

oj tam , oj tam :oops:
przeca ja tylko klikacz w klawisze ..

[quote name='karolciasz28']Figuś widzisz to znowu słodzą ;). Dziewczyny w kupie siła, gdyby nie Wy tam na miejscu, to my same też nic nie zdziałamy.
[/QUOTE]

święta racja Karolciu , tylko razem:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jadwiniu dzięki za wymiary ( nie mogłam odebrac, miałam drastyczny przypadek, robiłam do 22.30 psa ) w ramach podziękowań za opiekę nad Terciem, może Zinka do mnie przyjdzie na lifting:cool3::cool3:

Figus, karolciu, tak na prawdę dzięki Wam jest ostanio ( i nie tylko) tyle adopcji, przestańcie być takie skromne :mad::mad:...Muki, Wilma, Terry....

Wizyta PA jest chyba jutro, albo pojutrze najdalej ( bo Kejciu się Mazurowała ;) ;))

Link to comment
Share on other sites

oj to będę czekać na werdykt Kejciu

edit : a ja trochę prywaty , zostaliśmy rodzicami chrzestnymi bliźniaków mojej siostry
w sobotę był ślub rodziców , potem chrzest dzieciaków :cool3:
księdzu myliły się dzieci ..no było trochę stresu , ale jestem dumna jak paw :lilangel:,że Dominika wybrała właśnie mnie i mojego Tz
w każdym razie taka impreza to mega przeżycie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Figuniu gratulacje, zostaliście rodzicami i to od razu 2 naraz. A o jakim ślubie piszesz ? rodziców bliźniaków czy twoich rodziców ?
Nie wiem ale jakos o wizytę Kejciu jestem spokojna. Wydaje mi się, że ten dom to strzał w dziesiątkę. Albo przynajmniej w dziewiątkę. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']figuś gratulacje kochana!!!!! teraz spoczywa na Was nie lada obowiązek ;) jako rodzice chrzestni musicie wychować chrześniaków na prawdziwych dogomaniaków :)))[/QUOTE]
to prawda bo ja moje wnuki też wychowuję na dogomaniaków.Moja wnuczka poszła do kuzynki i powiedziała ...ciociu zmień wodę pieskom bo jak moja babcia zobaczy.Ha ha wie że babcia sprawdza czy psiaki mają wodę.

Link to comment
Share on other sites

dziękuję bardzo za gratulacje :lol:
no jasne ,że obowiązek
choć Matylda ( prawie 4-latka , jak mówi o sobie ) , jak się jej pytano jak ma na imię , mówiła - Matylda i mam psa i kota :D
więc czuję ,że 3/4 roboty mam za sobą
a ślub był mojej siostry , matki trojga dzieci :D ( Matyldy , i więcej niż rocznych bliźniaków Michaliny i Marcelego )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jadwinia']
mniemam, że jesteś dość młoda więc całe życie pełne radości z maluszkami i sierściuszkami.
[/QUOTE]

niestety Jadwiniu , moja młodość minęła jak sen złoty :cool3:
masz rację z odpowiedzialnością , mimo stresu nawet nie wiesz jak mnie to ucieszyło:multi:

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam że dopiero teraz dotarlam na wątek :)
Wizyta PA odbyła się dzisiaj :) była ze mną Nutusia oraz jej tymczasowiczka Alma :)
powiem tak - dom jaki można sobie wymarzyć - mega pozytywna energia, super podejście do zwierząt w rozmowie, ogromna wiedza o rasie i potrzebach psa, Państwo bywają również w schronisku w którym jestem wolontariuszką więc jest szansa że się spotkamy jeszcze nie raz :)
Jesli takich ludzi by klonowano to zacytuję Nutusię " takie osoby jak my nie miałyby co robić " :)
więc 3mam kciuki i życzę powodzenia zarówno nowym opiekunom jak i Terremu :):):)

ps. gdyby byla potrzebna wizyta po adopcyjna śmialo piszcie :)
kilkanaście lat temu mieszkalam w tym samym bloku i mam rzut beretem że tak powiem :)

ale domek naprawdę S*U*P*E*R :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']bardzo mnie ciekawi gdzie go Państwo wypaczyli, zapytaj majuska przy następnym kontakcie.[/QUOTE]

Państwo wypatrzyli ogloszenie na gratka.pl lub alegratka.pl :D są dwa portale ale napewno wyraz GRATKA był w tym który okazał się dla niego szczęśliwy :):):)

Link to comment
Share on other sites

jejciu jakie fajne wiadomości:loveu:
no to silna ekipa była :lol: , Kejciu i Natusia z Almą :lol:
w takim razie jestem zupełnie spokojna
wreszcie Terrutku uśmiechnęło się do ciebie szczęście :multi:
Kejciu , Nutusiu , bardzo dziękujemy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ale podekscytowana jestem, dziewczyny wielkie dzięki za sprawdzenie Terrkowego domku, o jejku jak ja się cieszę że trafia do takich ludzi, tyle sie biedak wysiedział bez sensu bo to wspaniały pies jest ale widać warto było skoro teraz ma być w raju...

Edited by Becia66
Link to comment
Share on other sites

[quote name='figa33']jejciu jakie fajne wiadomości:loveu:
no to silna ekipa była :lol: , Kejciu i Natusia z Almą :lol:
w takim razie jestem zupełnie spokojna
wreszcie Terrutku uśmiechnęło się do ciebie szczęście :multi:
Kejciu , Nutusiu , bardzo dziękujemy !!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

[quote name='Becia66']ale podekscytowana jestem, dziewczyny wielkie dzięki za sprawdzenie Terrkowego domku, o jejku jak ja się cieszę że trafia do takich ludzi, tyle sie biedak wysiedział bez sensu bo to wspaniały pies jest ale widać warto było skoro teraz ma być raj...[/QUOTE]
Boziu nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę.No chłopaku naczekałeś się ale wreszcie uśmiechnęło się do Ciebie szczęście.Ale cioteczki pewnie będą płakać za Terrutkiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Boziu nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę.No chłopaku naczekałeś się ale wreszcie uśmiechnęło się do Ciebie szczęście.Ale cioteczki pewnie będą płakać za Terrutkiem.[/QUOTE]

jasne że płakac będą. Dzisisaj jadę do Jadziowego hoteliku pożegnać sie z Terrutkiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kejciu']Najprawdopodobniej tym wielkim dniem ma być PIĄTEK :)[/QUOTE]

tak tak, piątek. Och [B]kejciu[/B] tak fajnie napisalas o tym domu, z tką radością i z takim optymizmem który i nam wszystkim sie udzielił. Jeszcze raz dziękujemy.

Link to comment
Share on other sites

To i ja dorzucę swoje trzy grosiki... i napiszę, że i tak od początku wszystko było zapisane w górze! :razz:

Z czego tak wnoszę?

Proszę bardzo - oto (za przeproszeniem) twarde dowody :eviltong::

- Pani jest alergiczką od dziecka, więc w domu nie może być innych piesków - tylko teriery - i zawsze takie były (teraz u Rodziców Pani jest sznaucer miniatura)
- 2 miesiące temu Państwo adoptowali Tinę ze schroniska w Nowym Dworze; gdy się zadomowiła, postanowili zaadoptować jeszcze jednego terierowatego psiaka do towarzystwa
- zamierzali adoptować z tego samego schroniska i mieli już nawet psiaczka na oku, ale ktoś ich [B]ubiegł dosłownie o sekundy[/B]!!!
- odwiedzali kolejnego, ale nie zaiskrzyło ani między nim a Tinką ani między nim a Państwem
- mieli czekać na kolejnego, ale Pani coś sprawdzała w internecie na temat umaszczenia terierów (bo Tina się okazała być całkiem rasowa, jak stwierdził weterynarz) i... na ekranie [B]wyskoczyło[/B] jej ogłoszenie Terriego - [B]ZUPEŁNIE NIESPODZIEWANIE![/B]
- dzwoniąc pod podany w ogłoszeniu numer była przekonana, że ogłoszenie już dawno jest nieaktualne, bo przecież taki piękny psiak i taki superowy z opisu do adopcji idzie "na pniu"
[B]WNIOSEK[/B]: Terri i ten akurat domek [B]byli sobie przeznaczeni[/B] i dlatego biduś musiał się tyle wyczekać. Teraz przynajmniej wiemy na co/na kogo czekał i jak bardzo było warto! :loveu:

Świadomość, odpowiedzialność, znajomość potrzeb, wychowanie, kontrole lekarskie - matko, takie domy mogę wizytować 5 razy dziennie. A wczorajsza wizyta ucieszyła mnie podwójnie, bo wcześniej byłam na innej, która okazała się totalną porażką - takiego dna jeszcze w życiu nie widziałam...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...