Jump to content
Dogomania

Roxy-3letnia boksia, milosc mieszka w Poznaniu.Dziekuje wszystkim za akcje:)


giselle4

Recommended Posts

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='giselle4']Edytko byla dwa super telefony
Wrclaw i Katowice
bez dzieci ,bez innych zwierzat
chcemy aby byla jedyna do kochania
Katowice maja telefonowac w sobote
Wroclaw ma w sobote przyjachac w odwiedziny do michelle i zobaczyc dziewczynke...czekamy[/QUOTE]

................... :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Czekamy na domek:)

Byli pnstwo ,bylo spotkanie
ale to nie jest domek Roxy:(
przykre ze ludzie przez telefon nie postawili wszystkich swoich warunkow
bo bym powiedziala od razu ze to nie jest pies dla nich...
a tak zmarnowali moj i swoj i Roxy czas :(:(

a tak na marginesie
Roxy nie potrzebuje 2 domow,plazy , wycieczek zagranicznych i skorzanej kanapy

Roxy potrzebuje milosci do konca jej dni
Amen

Link to comment
Share on other sites

Roxy potrzebuje ludzi dynamicznych
ludzi ktorzy nie tylko pozwola jej polezec na kanapie
ale wybiegac sie i poszalec w parku czy ogrodzie.
Musi mieszkac w domku
Roxy jest mloda i szaleje ,biega ,daje buziaki,łapki obie i zna wszystkie komendy
kocha ludzi szalenie
oglada swiat i jest zdziwiona smakiem parowki
rosołku czy frolika.
Jest smutna kiedy zostaje sama
ale nie jest demolantem
mozna wszystko zostawic
i po powrocie bedzie na swoim miejscu
oprocz koca na lozku.
Wiec czekam na telefon i mysle ze szukamy jej domku dalej

Edited by giselle4
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes_de']Zaglodam tez cichutko do Roxy;) Jestes przesliczna i z pewnoscia przesympatyczna znajdzie sie i dla niej domeczek .W sumie sie dziwie ze jeszcze sie nie znalazl. Pozdrawiam Roxy i Cioteczki cieplutko w ten mrozny wieczor:)[/QUOTE]

mam tez taka nadzieje
bo to mloda dziewczynka:0

Link to comment
Share on other sites

Nawet mi się nie chce domyślać dlaczego to nie byli ludzie dla Roxy. Już raz miała falstart z ludźmi bez wyobraźni - wystarczy.
Roxy i moja Lili jak siostry, ale Lili to demolantka pierwszej wody. M.in. dlatego z DT zrobił się DS - nie mogłabym spać spokojnie z myślą kiedy ludzie stracą cierpliwość ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Nawet mi się nie chce domyślać dlaczego to nie byli ludzie dla Roxy. Już raz miała falstart z ludźmi bez wyobraźni - wystarczy.
Roxy i moja Lili jak siostry, ale Lili to demolantka pierwszej wody. M.in. dlatego z DT zrobił się DS - nie mogłabym spać spokojnie z myślą kiedy ludzie stracą cierpliwość ;)[/QUOTE]
I za to Nutusiu Cię Kochamy :iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Nawet mi się nie chce domyślać dlaczego to nie byli ludzie dla Roxy. Już raz miała falstart z ludźmi bez wyobraźni - wystarczy.
Roxy i moja Lili jak siostry, ale Lili to demolantka pierwszej wody. M.in. dlatego z DT zrobił się DS - nie mogłabym spać spokojnie z myślą kiedy ludzie stracą cierpliwość ;)[/QUOTE]
Dziekuje
ze rozumiecie
Aby spac spokonie nalezy dziecko oddac do domu
ktory ja pokocha i wybaczy ze ma dlugi ogonek
ze chce biegac itd:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']Dziekuje, ze rozumiecie
Aby spac spokonie nalezy dziecko oddac do domu
ktory ja pokocha i wybaczy ze ma dlugi ogonek
ze chce biegac itd:([/QUOTE]
Graziu, świetnie rozumiemy, a dla Roxi nie chcemy powtórki z rozrywki, tylko domu który ją weźmie z całym dobrodziejstwem inwentarza i problemami, które generuje wszystko co jest żywe a nie pluszowe:)

Link to comment
Share on other sites

Trzymajcie Cioteczki kciuki! Jutro wizyta Państwa z Poznania, którzy mieli już boksera i zakochali się w Roxy!
Pan zmartwił się, gdy powiedziałam Jemu o wizycie poadpocyjnej, gdyż mają tylko małe mieszkanko i bał się, że to ich zdyskwalifikuje.Zapewniłam Jego, że nie to się liczy w tym materialistycznym świecie. Muszą ja tylko/aż pokochać. To najważniejsze!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michelle04']Trzymajcie Cioteczki kciuki! Jutro wizyta Państwa z Poznania, którzy mieli już boksera i zakochali się w Roxy!
Pan zmartwił się, gdy powiedziałam Jemu o wizycie poadpocyjnej, gdyż mają tylko małe mieszkanko i bał się, że to ich zdyskwalifikuje.Zapewniłam Jego, że nie to się liczy w tym materialistycznym świecie. Muszą ja tylko/aż pokochać. To najważniejsze!!![/QUOTE]
W takim razie już zaciskam kciuki i nie puszczam. Oby to był ten właściwy domek:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michelle04']Pan zmartwił się, gdy powiedziałam Jemu o wizycie poadpocyjnej, gdyż mają tylko małe mieszkanko i bał się, że to ich zdyskwalifikuje.Zapewniłam Jego, że nie to się liczy w tym materialistycznym świecie. Muszą ja tylko/aż pokochać. To najważniejsze!!![/QUOTE]
Michelle, na tych samych falach nadajemy :loveu::loveu::loveu::loveu:
Trzymam kciuki:):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...