Jump to content
Dogomania

Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).


toyota

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewcia09']Witam cioteczki!!!!Jak wiecie wspieram Nineczkę jak tylko mogę!!! Ale i ja mam od 2 dni problem z moją sunią!!! Wet stwierdził zerwane boczne więzadlo tylnej nóżki!!!!Jestem bardzo zasmucona!!!!![/QUOTE]
napisałam o mojej suni tak poprostu bo chcialam podzielić sie swoim smutkiem!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dbamy o nasze maluchy i robimy, co tylko możliwe, więc musi być dobrze!!!
U Nineczki-Farci rozważana jest kolejna operacja ze względu na ciągły przykurcz ścięgien w stawie nadgarstkowym :( Ale jestem pełna nadziei, że kiedy wyjmą drut, to ona przestanie się bać ruszania tą łapką, bo nic nie będzie już uwierało. Póki co rehabilitacja pełną parą.

Link to comment
Share on other sites

Zapytaj rehabilitantkę, co sądzi na temat zajęć w basenie ( oczywiście specjalnym basenie lub wannie). Pieska umieszcza się na pasach w wodzie lub podtrzymuje na rękach jak nie jest ciężki. Wówczas wykonuje on ruchy takie, jak przy pływaniu nie stając na łapce i nie obciążając jej. Może takie ćwiczenia by pomogły. Oczywiście jak łapka się wygoi i będzie można ją moczyć. Zawsze warto przeprowadzić takie ćwiczenia zanim podejmie się decyzje o kolejnej operacji, narkozie i bólu. Wiem, że takie ćwiczenia są skuteczne.

Link to comment
Share on other sites

Tak, tak, ćwiczenia w wannie będą na pewno, wczoraj o tym rozmawiałyśmy. Tylko najpierw trzeba pozbyć się druta, a to już niedługo, bo wszystko pięknie się goi. Wystający drut jest zabezpieczony takim specjalnym bandażem elastycznym - flexi coś tam ;) nikt nie wie jak się dokładnie nazywa :D

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy, że jesteście z nami!!!
U nas pomalutku, nie ma ogromnych postępów, ale przeszła 2 metry z misiem w pysku :D Kupiłam jej piszczącego jeża to przybiegła do niego i zaraz zwiała... Od jutra znów rehabilitacja, ciężko idzie z tą łapką - cały czas ograniczone ruchy w stawie nadgarstkowym i ani rusz dalej :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='prosiaczkowo']Dziękujemy, że jesteście z nami!!!
U nas pomalutku, nie ma ogromnych postępów, ale przeszła 2 metry z misiem w pysku :D Kupiłam jej piszczącego jeża to przybiegła do niego i zaraz zwiała... Od jutra znów rehabilitacja, ciężko idzie z tą łapką - cały czas ograniczone ruchy w stawie nadgarstkowym i ani rusz dalej :([/QUOTE]

dobrze będzie, trzeba czasu

Link to comment
Share on other sites

Proszę chociaż o zajrzenie na watek mojego tymczasowicza Grafita zgodnie z umowa mial opuscic moj DT w kwietniu , osoba za niego odpowiedzialna ma problemy prywatne i zostałam z tym wszytskim sama..na watku pustki :(
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/202032-M%C5%82ody-Grafit-prze%C5%BCy%C5%82-koszmar-bdt-do-kwietnia-a-potem-SCHRON?p=18818578#post18818578"]http://www.dogomania.pl/threads/202032-M%C5%82ody-Grafit-prze%C5%BCy%C5%82-koszmar-bdt-do-kwietnia-a-potem-SCHRON?p=18818578#post18818578[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia1974']Zrobiłam przelew dla Nineczki 20zł za marzec i kwiecień. Dajcie znać jak będzie można przerzucić deklarację na inną bidulę .
A KIEDY NOWE ZDJĘCIA NINECZKI:modla::Dog_run: ona taka śliczna[/QUOTE]

Dziękujemy bardzo za deklarację! Póki co czeka nas jeszcze sporo wydatków, ale natychmiast jak skończy się medycyna przerzucimy nasze pieniądze na inne biedactwo :)
01.04 będzie zdjęcie rtg nóżki, potem wyjęcie druta, suplementy na osteoporozę, odrobaczanie po miesiącu, opłaty zaległe za zużyte materiały (zastrzyki, bandaże) i możliwe że kolejna operacja ścięgien :( dlatego jeszcze nie rezygnuję z Waszej pomocy :(

Foteczki będą niedługo :) może nawet jutro, jeśli dzis uda mi sie ją trochę rozluźnić po rehabilitacji :) Boi się aparatu i niestety zdjecia nie oddają jej nastroju, czy wyglądu :) Ale wczoraj byłam bardzo dumna jak wpadł do przychodni facio z wielkim pięknym rasowym leonbergerem, a na widok uroczej Nineczki, która się ze wszystkimi wita i wszystkich zaczepia -rozczulił się - JAKI SŁODKI PIESEK :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...