Jump to content
Dogomania

Labradory retrievery


anndzia

Recommended Posts

[quote name='menduran']A czy labkowi odpowiadały by takie warunki?
Duży dom na przedmieściach, podwórko duże ale nieogrodzone, mam czas na spacery i wogóle na psa, ale przeczytałem że dobrze się czują na ogrodzonych podwórkach a ja moge zapewnić mu dom i spacery , tak sam by sobie nie pobiegał. Co myślicie ?[/quote]

Moje zdanie jest takie,że jeśli lab miał by mieszkać w mieszkaniu i chodził na długie spacery niż mieszkać w domku i jego wyjścia na dwór miały by ograniczać się do końca ogrodzenia to pies w mieszkaniu będzie o wiele szczęśliwszy.One potrzebują kontaktów z właścicielem i możliwości odkrywania i poznawaniu wielu ciekawych miejsc właśnie z przewodnikiem.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Żeczywiście =] Są szczęśliwe i to bardzo w otoczeniu ludzi . Labradory moga mieszkać nawet w małych mieszkaniach , ale może by było im wtedy trochę niewygodnie ...
Mam pytanko .
Z tych potraw domowych oprócz ryżu z mięsem i sosem jest coś jeszczę ? Od czasu do czasu daję mu takie potrawy . Normalnie je Royal Canin .
[IMG]http://www.tiershop.de/media/images/produkte/labrador_retriever/labrador-gr.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jeśli się pytasz , czy to wystarczy dla labradora , to myślę , że tak =] Chyba nie przeskakują przez płoty , a jeśli mieszkasz w domu to raczej w tam byłoby mu wygodniej . Lubi towarzystwo osób i nie cierpi zostawać sam w domu , a jeśli zostanie sam w ogródku to z nodów może coś przeskrobać . Nie mówię , że to pewne , ze coś może zniszczyć , ale mój pies kiedyś pogryzł ławę w domu , gdy był sam ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ligea']Pytanie do mieszkających w domach: jakiego rodzaju macie ogrodzenie? Ja mam jeden bok z siatki, co prawda na podmurówce i obawiam się, że dla takiego psa to tak, jakby ogrodzenia nie było...
Jak to u Was wyglada?[/quote]
Ja mieszkam w domu, na wsi. Ogrodzenia nie mam zadnego wiec jak najszybciej musialam nauczyc psa przywolania. Tak znowu najszybciej mi sie nie udalo ale w koncu mam poslusznego psa ktory moze wyjsc ze mna do ogrodka, rozwiesic pranie czy swobodnie przebywac z nami gdy latem np.grilujemy. Po podworku spaceruja kury sasiadek, tu i tam kot sie pokaze ale moja sunka juz jest grzeczna i bardzo do mnie przywiazana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ligea']Pytanie do mieszkających w domach: jakiego rodzaju macie ogrodzenie? Ja mam jeden bok z siatki, co prawda na podmurówce i obawiam się, że dla takiego psa to tak, jakby ogrodzenia nie było...
[/QUOTE]
Labradory to bardzo madre psy . Jakbyś go nauczyła , albo dobrze wytresowała labka to by napewno wiedział co mu wolno , a co nie =]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anndzia']Labradory to bardzo madre psy . Jakbyś go nauczyła , albo dobrze wytresowała labka to by napewno wiedział co mu wolno , a co nie =][/quote]
Ja dopiero będę miała labradora i się przygotowuję na przyjęcie. Uczyć jak najbardziej mam zamiar...

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanko ! Widziałam blog Cucioli i chciałabym się zapytać , gdzie mozna nauczyć labradora pływać . Mój labradorek z wodą głępoką kontakt miał tylko raz i wtedy się trochę bał i chciałam go zapisać na jakieś lekcje oswajania z wodą . A można uczyć je pływać w jeziorach ?

Link to comment
Share on other sites

[b]andzia[/b] u nas w Polsce niestety nie ma takich fajnych basenów jak we Włoszech :( ale w jeziorach jak najbardziej można uczyć labka pływać :)
Gdy będzie lato ja też ze swoimi labusiami będę jeździła nad stawy ;)

Link to comment
Share on other sites

Labradory mają takie okresy , że lubią uciekać . Mój Sajgon zawsze ucieka w to samo miejsce , gdzie mieszka jego psia przyjaciółka =] To trochę daleko od miejsca , gdzie go puszczamy ze smyczy , żeby sobie pobiekał .
Czy w te okresy mam go spuszczać ze smyczy , czy raczej nie ? Niektórzy mają małe pretensie , że samotny labrador biega sobie po okolicy . On jest bardzo towarzyski i może podbiec nawet do amstafa , a kiedyś jeden z tej rasy go ugryzł .
Proszę o radę !
____________________
[url]www.anndzia.fbl.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

I Twoja Hermiona nie jest inna ! Po prostu wcześniej miała kontakt w głeboka wodą i lubi to . Mój Sajgon jak narazie był tylko kapany tylko w wannie i od szczeniaka nie chodzil nad jeziorko albo rzeczkę . Muszę go jak najszybciej nauczyć plywać !!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...