Jump to content
Dogomania

KIEDYS MIELEC-Śliczna sunia collie-ADOPTOWANA PRZEZ NOBODY29-WAWA


Ulka18

Recommended Posts

  • Replies 318
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja jeszcze dodam w sprawie majtasów, bo miałam wczoraj konsultację na ten temat: sunia mojej koleżanki nie zgadzała się na inny kolor niż czarny (była w typie baaardzo dużego sznaucera) i po ubraniu tego sroju sprawdzała w lustrze, czy za bardzo nie rzucają się w oczy, jak raz dostała różowe to założyła bunt i nie chciała wyjść na spacer :diabloti: !

Link to comment
Share on other sites

1. Myślę, że nie będzie jej kupować bielizny, przeczekają tę cieczkę, sterylka i po sprawie.
2. Napisz do Modek, żeby przeniosły Tinkę do weselszego działu, bo tu tylko miejsce zajmujemy.
3. Te różowe majtki to była wpadka mamy mojej koleżanki, my od początku wiedziałyśmy, że czarna elegantka może nosić tylko czarne, ewntualnie czarne w jakiś gustowny wzorek :lol: !

Link to comment
Share on other sites

Witajcie
Prosze mi wybaczyc ze tak dlugo nie pisalam. Mialam sporo zajec i dosc duzo nauki. Tinka nie brudzi tak bardzo zeby musiala nosic majtasy ( na szczescie)
Aniu zdjecia misek zrobie w najblizszym czasie:) Rozmawialam z pania wet. odnosnie sterylizacji. Otoz jest jeden dzien w marcu chyba 24 o ile dobrze pamietam kiedy sterylizacje mozna zrobic za pol ceny czyli 150zl ( normalnie kosztuje 300) niestety Tinka nie bedzie mogla w marcu z tego skorzystac bo trzeba odczekac 1-2 miesiace po skonczeniu cieczki a poki co zapowiada sie cieczka do konca marca. Ale taka mozliwosc bedzie miala Sarka. Boje sie zabiegow ale mam zaufanie do swojej pani wet. Tince zrobimy sterylizacje gdy odczekamy miesiac badz 2 po zakonczeniu cieczki.
W weekend zrobie nowe zdjecia wiec obiecuje ze wysle:D

Link to comment
Share on other sites

Karolino,
jesli masz zaufanie do Twojej Pani wet, to nawet sie nie zastanawiaj, tylko zrob zabieg na 150 zl. To naprawde niewielka kwota. A spokoj z cieczkami i humorami suniek, ciazami urojonym, ropomaciczem, itd.
Wszystkiego sie wczesniej dowiedz nt. fartuszka, lekow, itd. Ja niby wczesniej wszystko czytalam, a jak przywiozlam swoja sunie po sterylce, to panika i dogomania forum ratuj ;) A to za dlugo spala, a to nie jadla, a to ranke chciala lizac :???: Dobrze, ze wzielam sobie urlop. Strasznie sie jednak to wszystko przezywa :oops:

W ostatnim numerze Mojego Psa jest wszystko o sterylizacji.

Link to comment
Share on other sites

Droga Aniu i Agnieszko:)
Chcialam Wam bardzo podziekowac za trzymanie reki na pulsie, zawsze mi szybko odpisujecie i czuje ze moge liczyc na Wasza pomoc i dobra rade za co bardzo serdecznie dziekuje:) Sunie sie polubily na tyle, ze...spia obok siebie, zadna nie warczy ani na siebie nie szczekaja, na spacerkach biegaja obok siebie i sikaja w tych samych miejscach:) bardzo sie ciesze ze sunie sie pokochaly. Oczywiscie na kazdym spacerku slysze pelne przekonania glosy przechodniow: "aaa to mama i corcia ale slodkie":)
Chce skorzystac z tego ze w marcu sterylizacja jest tansza o polowe, dlatego juz sie zdecydowalam i pojdziemy z Sarka na ten zabieg. Mam zaufanie do naszej pani wet ale i tak zawsze sie boje. Oczywiscie dopytam o wszystko zeby potem nie miec problemu i nie panikowac ze cos jest zle. Z Tinka pojdziemy pozniej gdy skonczy sie cieczka. :) Pozdrawiam Was:D

Link to comment
Share on other sites

My tez Cie pozdrawiamy Karolino. I przesylamy mizianka dla Saruni i Tinki.

Do sterylki trzeba sie solidnie przygotowac. Bo to naprawde jest wydarzenie i czlek sie denerwuje kazdym najmniejszym piskiem psiny.
Wiem po sobie, bo sterylizowalam 1 sunie, 1 kotke i 1 kocurka :cool3:
Za kazdym razem panika i nerwowe wyczekiwanie w gabinecie na odbior zwierzaka...potem w domu nastepna panika przez pierwsze 2-3 dni.
Ale to juz tak jest jak Pancie kochaja swoje stadko :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Karolino, bez paniki, na początku sunia będzie obolała, może nawet się trochę obrazić, ale to szybko minie. Ja miałam to szczęście, że Beza była sterylizowana jak byliśmy na działce i po prostu dwa dni leżała sobie w cieniu na trawce, a trzeciego dnia już była OK, poza tym przeżyłam sterylizację dwóch kotek i dwóch kocurków, ani razu nie było problemów!

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie Kochani bardzo wazne!
Moj znajomy zwrocil sie do mnie z ogromna prosba.
Otoz kilka tygodni temu zmarl jego kochany piesek.
Sebastian prosi o szczeniaka, plec - on, moze urosnac duzy:)
Mieszka w Warszawie i bardzo zalezy mu zeby piesek pojawil sie bardzo szybko.
Prosze wszystkich o kontakt do mnie w tej sprawie. Moj numer gg _ 5332679
Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

nobody - to co prawda nie maluszek maluśki,ale też większy szczenior - cyt:
dzisiaj byłam pod naszym II urzędem skarbowym - juz kiedyś o tym pisałam ile tam biednych psiaków krąży i ginie pod kołami samochodów i przez debili, którym te psiaki dokarmiane przez panią w sklepiku przeszkadzają. No i ..zobaczyłam psiaka, młodziutkiego,mix bokserka kłapiącego szczęką i kiwajacego główka. Dowiedziałam sie od pani,ze od wpadł pod samochód - dostał chyba w główkę i dlatego tak ma - w niczym mu to nie przeszkadza, jest młodziutki, chce się bawic...czy mozemy mu znalexc jakis domek??? Boje się,ze ktos mu zrobi krzywdę...widziałam też małego jamnisiowatego psiaka,ale zanim wyszłam z urzędu jego już nie było - ale pewnie też tam gdzieś koczuje
__________________
[IMG]http://img337.imageshack.us/img337/7769/ustr9.jpg[/IMG]

mam jeszcze inne zdjęcia, ale nie wiem czy się spodoba - on bardzo potrzebuje domu bo stanie mu się krzywda...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...