Jump to content
Dogomania

Tuptuś - porzucony, ślepy staruszek - ma swój własny domek - już za TM...


gallegro

Recommended Posts

  • Replies 483
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Isadora7']Ludziska póki nie śpię, robić eventa na fejsie?
A jak tak to jakies dane kontaktowe potrzebne i ktoś jeszcze do adminowania.[/QUOTE]
Pewnie, że robić.
Dane kontaktowe mail i telefon, si ?
Myślę, że jako admina można znowu zrobić Agatkę, tak jak w przypadku Sylwusia, Aga, co Ty na to ?

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wielkie wszystkim za odwiedzenie staruszka.
Agata, wiem, że Ci ciężko, ale nie wolno się załamywać. Wiele osób oferuje pomoc i musimy wierzyć, że jakoś się to poukłada.
Cały czas myślimy jak mu pomóc i mamy cichą nadzieję, że się uda. Musi się udać!
Myślami jesteśmy z Wami...

P.S. Psiak nie powinien dłużej pozostawać bezimienny, bo ktoś przecież będzie musiał na niego jakoś wołać ;-). Nie widzi co prawda i słabiutko słyszy, ale przecież to nie może być powodem eutanazji... Czekamy zatem na propozycje imienia.

Edited by gallegro
Link to comment
Share on other sites

[quote name='gallegro'] Czekamy zatem na propozycje imienia.[/QUOTE]
Dzisiaj już jedno wymyśliłam, dla tymczasa mestudio ;) więc nie wiem, czy na drugie mi starczy umysłu :evil_lol: a tak poważnie, to zaraz cosik z cioteczkami się pomyśli rzecz jasna.

Link to comment
Share on other sites

Smutny bardzo,ale jeśli jest aż tak podobny do mojego podopiecznego z wyglądu i przypadłości(wzrok i słuch) to może też ma podobny charakter.Dzielny i silny wbrew pozorom,a gdy się już zorientuje w lepszym losie ,pewnie zacznie tuptać po kątach i zwiedzać .Może więc nazwać go Tuptuś?

Kto następny daje pomysł na imię? to pilne,bo pieski z imieniem jakoś lepiej się czują :)

ps.FB udostępniła też moja córcia starowince ( bo ja nie mam tam konta).

Isadoro - tytuł na FB cudny-wyciska łezkę na wstępie :(

Link to comment
Share on other sites

tak jak się spodziewałam piesek został wyżucony z samochodu złapały go dzieci sąsiadów i woziły biedaka na sankach poszły i zostawiły a dziaduncio doczłapał się pod moją bramkę a teraz siedzi w mojej łazience .W nocy o 4 szczekał poszłam do niego pogłaskalam uspokoił się nie nabrudził w łazience pomysłu brak psina ledwo chodzi widziałam jak się przekręcał nie miał sił

Link to comment
Share on other sites

[quote name='[email protected]']tak jak się spodziewałam piesek został wyżucony z samochodu złapały go dzieci sąsiadów i woziły biedaka na sankach poszły i zostawiły a dziaduncio doczłapał się pod moją bramkę a teraz siedzi w mojej łazience .W nocy o 4 szczekał poszłam do niego pogłaskalam uspokoił się nie nabrudził w łazience pomysłu brak psina ledwo chodzi widziałam jak się przekręcał nie miał sił[/QUOTE]

Biedaczyna....co za sk********! Agato, dziękuję, że się nim zaopiekowałaś!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...