Jump to content
Dogomania

Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???


dreag

Recommended Posts

[quote name='dreag']
. Może się nie odzywać:cool1:.[/QUOTE]

Czy mu to powiedziałaś? Czasem ludziska dziwne so ;) myślą, że oby tylko ktoś zechciał psa od nas -to od razu po rękach będziemy całować :/

A drugiej strony Aga - czy zapytałaś "pana" po co mu pies który będzie tylko w kojcu siedział? Zawsze mnie to zastanawia? PO CO?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maia']O rany ja tak czułam, że z tym znajomym to lipa będzie. On nawet go jeszcze nie widział a już by go wziął. Koniku bez obaw Dreag byle komu cię nie odda!!!;)[/QUOTE]
Spoko;).
Koniś ma jeszcze antybiotyk do końca tygodnia i w poniedziałek znowu badanie moczu. Dostał też Carprodyl, bo z łapką nie lepiej, dziś znowu trzymał ją w górze:shake:. Mam nadzieję, że mu się polepszy...

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na wątek Stefci, Stefanii lub Stefana..... Zaglądajcie prosze, może ktos bedzie chciał i mógł pomóc malutkiej Stefci.
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/222133-Stecia-ma%C5%82a-suczka-z-Podlasia-chce-kocha%C4%87-i-by%C4%87-kochana....?p=18522747#post18522747"]http://www.dogomania.pl/threads/222133-Stecia-ma%C5%82a-suczka-z-Podlasia-chce-kocha%C4%87-i-by%C4%87-kochana....?p=18522747#post18522747[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piove']Moja skromna wplata poszła:) Dpiero dziś usiadlam aby popatrzec na swojego nowego psiaka:) Uroczy psiak. Ostatnio zauważylam, że ogloszenia czynia cuda, więc mam nadzieję, że mały będzie mial szczęście:))[/QUOTE] Jak zwykle niezawodna [B]piove:).[/B] Pieska wybrałaś sobie naprawdę fajnego[B];).[/B]

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj zadzwoniła do mai kobieta, że to jej pies i chce go odebrać, była jakaś taka dziwnawa...:roll: W rozmowie z nią jasno wyklarowałam, że to nie może być on. Jak zapytałam czy szukała np. w schronisku, powiedziała, że nie... bo myślała, że sam wróci. Nie mogę się pohamować - debilka:angryy:!

Tamten zaginął 2 tygodnie temu na Słonecznym Stoku, miał ok. roku i cecha charakterystyczna - na tylnej łapie jeden pazur/palec mocno odstający..

Doszłyśmy z maią do wniosku, że dobrze, że to nie właścicielaka, bo miałybyśmy kolejne zmartwienie, jak takiej (...) babie oddać z powrotem psa:p.

Edited by dreag
Link to comment
Share on other sites

Byłam właśnie u Konika:lol:, chłopak dostał wór karmy, był zaciekawiaony, co tam przyniosłam;) Czekałam, że zaraz umyśli sobie zaznaczenie swojej własności, ale na szczęście nie wpadł na taki głupi pomysł jak ja:oops:.

Dziewczyny mówią, że zaczęły nazywać go Prince, bo on jest taki cudowny jak książę i mają nadzieję, że trafi też na takiego księcia - pana:).

Bardzo się przymilał, uwielbia jak się go przytula i głaszcze po pycholku:loveu:.

Mocz okazał się nadal nie do końca w porządku (jednak sprawa prostaty), antybiotyk do piątku, w sobotę kastracja o 9.00.
Z łapką trochę lepiej, ale nadal podnosi, dostał zastrzyk od siostry Agnieszki;).

Na szczęście TOZ opłaca leczenie:multi:, bo inaczej byłoby ciężko:roll:. Trochę kosztuje jego obsługa weterynaryjna;). Mamy tu niewiele deklaracji, trochę uzbiera się z bazarku, więc na luty mam nadzieję starczy na utrzymkę.

Maia ma podobno zdjęcie z dzisiaj, może pokaże;).

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki, bardzo proszę, zajrzyjcie na wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/222968-Szczeniak-wyrzucony-na-mr%C3%B3z!-Bardzo-potrzebna-pomoc-prosz%C4%99-zajrzyjcie!?p=18616704#post18616704[/url], może będziecie mogły jakoś pomóc?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...