Jump to content
Dogomania

4 kg 8-10 lat MALEŃKA ma chore serduszko.MA DOM


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jaguska']Inga.mm, ona już absolutnie nie może mieć dt musi już mieć ds i taki ma u mnie, jutro po nią jadę.[/QUOTE]
pytałam dlatego, że jako dsowemu psu nie przysługuje wspomaganie bazarkowe.
Tylko zrzutki.
Uprzedzam o tym, żeby nie było problemów, bo pisałaś o bazarkach.
Wprawdzie wprowadzili w regulaminie jakąś niewielka elastyczność, ale to wszystko trzeba załatwiać przez modów

Edited by inga.mm
Link to comment
Share on other sites

Dzięki Inga.mm za info, mam nadzieję że nie będzie mi potrzebne wsparcie, nadmieniłam o bazarku tak na wszelki wypadek, gdyby faktycznie zaistniała taka potrzeba to wtedy będę się martwić, na razie jest ok i jeszcze dla innych bidulków starcza na maleńką pomoc, dzięki za zainteresowanie, pozdrawiam.

Piękne są Twoje zwierzaczki :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAleczka_666']Tu jest wydarzenie Myszki: [url]http://www.facebook.com/events/223399074411571/[/url]
Z tego co widzę już nie jest potrzebne. :)
W wydarzeniu Aneta poradziła, żeby leczyć zapalenie oskrzeli Detoxem. Ona leczyła tak swojego psa, gdy antybiotyki nie działały. Może warto zapytać weta.[/QUOTE]

Odwiedziłam wątek Myszki na FB.

Link to comment
Share on other sites

Tak i mnie lekki stres dopada, pewnie się poryczę na bank. Jak byłam zabrać babkę Ziutę to tak ryczałam widząc te wszystkie psiaki że mnie przetrzymali w biurze i nie puścili do boksów, chcieli się szybko pozbyć starej zaryczanej baby. Teraz tylko się martwię żeby niunia się ogarnęła i zaczęła walczyć z chorobą, może coś będzie wiadomo wieczorkiem.

Link to comment
Share on other sites

Dopiero przed chwilą wróciliśmy od weterynarza, antybiotyk dostała dostaje go 3 dzień więc nie ma co go zmieniać, dostała też witaminy i coś na rozszerzenie oskrzeli. Zrobiliśmy też badanie krwi podwyzszona urea i gpt ale jak na psiaka w takim wieku to i tak nie jest aż tak źle. Przyda się w przyszłosci usg i powtórne badanie. Apetyt nadal niewielki przekupuję ją czym mogę.

jaguska tu nie ma co płakac Mysia jest u mnie w domu widok 350 psich bied masz zaoszczędzony, lepiej odebrać ja bezpośrednio ode mnie by nie musiała znów wracać do schroniska.

Obecnie malutka śpi, to dzielna dziewczynka tylko problem jest z podawaniem leków na serducho za zadne skarby nie chce sobie tabletek dać podawać.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki piękne za informacje, wiem że mała jest u Ciebie ale pewnie i tak będę buczeć chociaż postaram się trzymać, no tak mam i już. Z tabletkami jakoś damy radę. Myszunią zaopiekujemy się jak najlepiej, zrobimy wszystkie zalecone badania i będzie pod stałym nadzorem weta, jutro po 9 wyjadę od nas, jak będę dojeżdżać to przekręcę do Ciebie. Pozdrawiam. Dzięki za Myszkę.

Link to comment
Share on other sites

[U][URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=364092086950306&set=a.364091996950315.105075.317351318291050&type=3&theater"]Pozwoliłam sobie wstawić info o suni na facebooku:[/URL][/U]

[URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=364092086950306&set=a.364091996950315.105075.317351318291050&type=3&theater[/URL]

Jeśli potwierdzi się opcja DS, zaktualizuję informacje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isiak']Szerokiej drogi :)[/QUOTE]

Szerokiej, czarnej i uważaj na siebie.Powodzenia jaguska :multi:

Swoim psiurom tabletki oblepiam pasztetową, metką, a jak mam akurat surowe mięso to robię taką kieszonkę, tam wsadzam lek.Szczególnie Żaba lubi mięso, ale jej oblepiam mielonym, surowym i łyka na raz, szczególnie jak konkurencja, do żarcia, kręci się z tyłu :evil_lol:

Edited by Syla
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...