Jump to content
Dogomania

Pies w typie Husky - Misio - we wspaniałym domku w Koszalinie :)


pola53

Recommended Posts

[quote name='cisowianka']Witam jestem na zaproszenie sylwija :* Jestem też w Klubie Wytrwałych Baloniarek :) mogę dokonać na razie jednorazowej niewielkiej wpłaty.[/QUOTE]

Za każdy grosz będę niezmiernie wdzięczna :loveu: Tym bardziej, że płacę stałe deklaracje na kilka piesków i utrzymuję niezłe stado własnych psów i kotów. Po prostu już nie wyrabiam, a żadnemu psiakowi nie umiem zawiesić, czy zabrać deklaracji, bo wszystkie potrzebują pomocy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='some']polu jestes wielka! wspaniala akcja! kamien spadl mi z serca, chociaz na jakis czas. ja tez poprosze na pw dane do konta, trzymaj sie Nuki ![/QUOTE]

Wysłałam PW, bardzo dziękuję :).

Dzwoniłam przed chwilą, piesek został sam na pół godziny i nic nie narozrabiał. Jest bardzo grzeczny. Moja szefowa zgodziła się, żeby psinka chodziła z tymczasowym Panem do pracy, więc będą z sobą długo i wzajemnie będą sobie umilać życie :).

Myślę, że zwierzę jest na tyle inteligentne, że nie zamieni spania na posłaniu w cieple na legowisko w trawie, pod gołym niebem. Będę go odwiedzać jak tylko będę mogła.

We wtorek zabiorę go do veta, na pewno ma pchły, bo się drapie i próbuje wygryzać, Muszę go też odrobaczyć. Zęby ma zdrowe, nie są starte, choć lekko zażółcone u nasady. No ale ja nie jestem specjalistą :).

Some, i ja będę spała spokojnie, bo myślałam o nim cały czas jak padał deszcz i było zimno. Moje grzały doopki pod dachem a on biedny leżał w tej trawie i patrzył na przejeżdżające auta z nadzieją, że 'państwo' (sz.........g by ich trafił) po niego wrócą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='uczeń czarnoksieżnika']Dzieki Sylwia za zaproszenie...niestety w tym miesiącu nie dam rady ale w lutym możecie ma mnie liczyć. Na pewno dołoże się do karmy czy weta, jak będzie trzeba ;)[/QUOTE]

Będziemy wdzięczni, ten miesiąc już się kończy. Jak córcia przyjedzie wystawimy jakiś bazarek, trochę może uda nam się uzbierać. Po feriach ściągnę może koleżanki .... . Wszystkie wpłaty i rozchody będę dokumentować w pierwszym poście.

Link to comment
Share on other sites

ech, to tylko literówka, bo myślę o tej husky, co zaginęła - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/221293-Vitanii-dzika-chora-sunia-zabrana-w-ostatniej-chwili%21-ZAGINELA%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/221293-Vitanii-dzika-chora-sunia-zabrana-w-ostatniej-chwili!-ZAGINELA!!![/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B]zapraszam na bazarek: Ciuchland do potęgi między innymi DIVERS, OLIVER, ORSEY i wiele innych w tym kiecki balowe !! Prosimy o podnoszenie, rozsyłanie i zakupy :smile:[/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/221438-Ciuszkowo-i-bucikowo-na-Mini-Rupiego-i-polamana-sunke-do-31.01-ZAPRASZAMY-"]http://www.dogomania.pl/threads/2214...01-ZAPRASZAMY-[/URL]!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paja']No to cioteczki potrzebny jest dobry tekst..,a fotki poszukam na watkach..no i na kogo tel..

Jak to będzie to zrobię mu ogłoszonka[/QUOTE]

Nowe, lepsze fotki będą w przyszłym tygodniu bo jutro i w niedzielę mam zajęcia i całe dnie nie będzie mnie w domku. Numer telefonu podam Ci na PW.

Edited by pola53
Link to comment
Share on other sites

Dowiedziałam się dzisiaj sporo nowych rzeczy o Nukim, który tak naprawdę był nazywany Misiem i na to imię reaguje. Pan Robert obiecał wejść na Dogo i opisać psiaka.

Dzwoniłam dziś do P. Tadzia. Piesek przespał ślicznie noc, był kilka razy na spacerku. Jest bardzo grzeczny, nie ciągnie na smyczy, staje, kiedy człowiek się zatrzymuje :). Dziś idzie do pracy na noc :). Nie chce uciekać a to najważniejsze. Idę się przygotować do zajęć i spać bo o 5.00 pobudka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...