Jump to content
Dogomania

Falco - piękny, ZDROWY i silny husky JUŻ W DS!!


Milka__

Recommended Posts

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny ustalcie to między sobą - kto, kiedy.
Sprawa wygląda tak - im szybciej będę wiedziała więcej tym lepiej.
Muszę mieć stały kontakt z kimś kto z kolei zna psa bo inaczej nie mogę prowadzić jego adopcji, nie wiedząc co u psa sie dzieje - bo niby jak - mieszkam w woj, śląskim...
Prawda jest taka, że trzeba tego psa wyciągnąc na DT i rozkręcić jego wątek - bo cisza tu straszna.
Jeśli macie kontakty, znajomości na dogo proszę o rozsyłanie wątku i szukanie DT.

Link to comment
Share on other sites

Anita - niestety ja w najbliższym czasie nie będę miała jak zajechać do schronu ..... a niestety dt jest jak na lekarstwo :-( Ja nie znam nikogo kto wziąłby Falko na dt nawet płatny :-( nie mówiąc o darmowym. I jak też ci pisałam - haszczakami nikt się specjalnie nie zajmuje :-(

Link to comment
Share on other sites

Ok pierwsza wizytka niech będzie obfita w wiadomości, potem naprawdę czasem chodzimy raz w mesiącu...
U Falco wypadałoby czesciej...z uwagi na tą trzustkę ale jak sięnie da to trudno - pewnych rzeczy nie przeskoczymy.
A może jakiś pracownik schroniska jest kumaty? Zagadajcie dziewczyny, ja czasem więcej informacji miałam od pracowników właśnie i z nimi trzymałam kontakt a oni doglądali mi psiaka, robili fotki jak prosiłam - wszystko zależy od ludzi.
Zapomniałam w informacjach które mnie interesują o badaniach - jakieś info od weta, no nie wiem - wyniki jak miał badania - cokolwiek do czego mogłabym zerknąć , podrzucić innemu wetowi.
No i to co najważniejsze - jak on sie czuje...czy wszystko jest ok..
Z DT jest masakra - wiem, bo inaczej zabrałabym go już, choćby na ŚLąsk - tu miałabym go pod kontrolą. Tylko DT (To co miała iśc DOrcia zajęte) i inne miejsca...też niestety... Szukam, pytam ale realia mnie przerażają... A on nie może zostać w schronisku!!!

Link to comment
Share on other sites

Jak rozmawiałam z wetem, to mówił, że obecnie Falco jest całkiem normalny, nie potrzebuje leków czy jakiegoś specjalnego traktowania oprócz diety czyli karmy typu indestigal. dokładnej diagnozy nie pamiętam, ale mysle, że wet może napisać taką opinię - co mu dolega i jakie są zalecenia i rokowania.

Link to comment
Share on other sites

Podnoszę psiaczka.

Kajusza wiem, że on teraz nie ma leków. Z tą karmą - nie jestem przekonana co do warunków schroniskowych, że na pewno ją dostanie a nie będzie mieszana albo i "zniknie".
Przepraszam, że piszę tak dosadnie ale realia schroniskowe i stosunek pracowników do psów jest mi znany niestety. Czesto pracownicy dorabiają sobie i polega to na tym by jak najmniej dać z siebie i zarobić na czym sietylko da...Są wyjątki co do ludzi pracujących w schroniskach i do samych schronisk oczywiście nie chcę wszystkich wrzucać do jednego worka.



Jeśli jest taka możliwość to trzeba mu zrobić kastrację - to też działa pozytywnie przy schorzeniach trzustki.
Zapytajcie dziewczyny o możliwośc zrobienia w schronisku.

Psiak potrzebuje DT - proszę o intensywne myślenie:)

Edited by nira13
Link to comment
Share on other sites

Witam nowe cioteczki:)
Na razie poczekamy na wieści ze schroniska a potem zobaczymy - może czas przyniesię nam jakieś super rozwiązanie - oby:)
Kajusza dziękuje za checi odwiedzania go w hoteliku:)
No i na górę chłopaczku:)

A i foteczek dużo poproszę takich ładniutkich i duuuużo pychola - bo on ma "chwytiwy" ten pysiorek:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...