Jump to content
Dogomania

szczeniaczek Farcik już w swoim cudownym domku !


diana79

Recommended Posts

  • Replies 988
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wspaniale wiadomosci! To taki kochany, bystry piesek, na pewno bedzie sie szybko wszystkiego uczyc w cierpliwym domu.
Klaudiam, wspaniale, ze go wybralas :loveu:
Przez dluzszy czas nie ryzykuj puszczania luzem, raczej na dlugiej lince, zeby sie wybiegal. Duzo psiakow ginie zaraz po przeprowadzkach w nieznanym dla nich terenie.

Link to comment
Share on other sites

Od tygodnia sunie z nuzencem i sunia z dredami,a takze inne psie tragedie,ktore czekaja w kolejce na pomoc....:-( zaprzataja mi mysli
wchodze na watek Farcika i oczom nie wierze.....tak sie ciesze:lol:
Farcik bedzie mial wspanialy domek:lol:
kochany piesio:lol:i kochana jego nowa pancia:lol:

Link to comment
Share on other sites

Na koncie jest suma podana w 1 poscie,pomiejszona o kwote 25zl za prowadzenie rachunku.
Viva odeslala pieniadze do mnie.
Yolanovi,jesli jest cos do uregolowania,to ja wysle Ci, pieniadze.
Chyba numer konta ,na ktory wysylalam ostatnio... skasowalam,wiec bardzo prosze wyslij mi jeszcze raz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Na koncie jest suma podana w 1 poscie,pomiejszona o kwote 25zl za prowadzenie rachunku.
Viva odeslala pieniadze do mnie.
Yolanovi,jesli jest cos do uregolowania,to ja wysle Ci, pieniadze.
Chyba numer konta ,na ktory wysylalam ostatnio... skasowalam,wiec bardzo prosze wyslij mi jeszcze raz.[/QUOTE]

Dora, po dzisiejszej wizycie u weta podam Ci kwote i nr konta. :)

Link to comment
Share on other sites

:loveu::modla::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:ale wiesci cudneeeeeo matenkoooooooooooooo, nowa pancie witamy[IMG]http://img11.imageshack.us/img11/1848/2de59271f547dfdbd22254c.jpg[/IMG]:loveu::loveu::loveu:niechaj sie wam razem z tym cydnym dzieckiem Farciuniem- niechaj wam sie kochani szczesci co dnia :iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::tree1:

Link to comment
Share on other sites

Maluszek pojechał z Państwem do nowego domku. Wypatrzyli go FB i zakochali się bo bardzo im przypomina ich poprzedniego pieska, który odszedł za TM. Maluszek ma przygotowaną wyprawkę w nowym domku, a Pan wziął kilka dni urlopu żeby te pierwsze chwile być z Farcikiem. Fajny domek trafił się piesiowi. Fotkę z nowym Państwem wysłałam do Diana79, bo ja sierota nie umiem wstawić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']Maluszek pojechał z Państwem do nowego domku. Wypatrzyli go FB i zakochali się bo bardzo im przypomina ich poprzedniego pieska, który odszedł za TM. Maluszek ma przygotowaną wyprawkę w nowym domku, a Pan wziął kilka dni urlopu żeby te pierwsze chwile być z Farcikiem. Fajny domek trafił się piesiowi. Fotkę z nowym Państwem wysłałam do Diana79, bo ja sierota nie umiem wstawić[/QUOTE]

mój poprzedni post był nim przeczytałam ten...

więc nie pozostaje nic innego jak się cieszyć że mały "miał farta" ;)

Link to comment
Share on other sites

tak jakoś faktycznie równo:evil_lol:. Antiocha serdeczne dzięki za zaoferowanie małemu DT i za przemiłe spotkanie w ostatnią niedzielę :). A to, że z Twojej oferty mały nie zdążył skorzystać tylko odnalazł DS to z pewnością dla niego lepiej. Już może się przyzwyczajać na dobre bo jest u siebie:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...