Jump to content
Dogomania

SYLWEK - po wielu perypetiach, aklimatyzuje się w kolejnym DS - powodzenia piesku !!!


Tigraa

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sylwija']gorzej jak oddała i temu komuś uciekł, np. zupełnie gdzie indziej :([/QUOTE]

Miejmy nadzieję, że nie. Tylko jak ona go oddała o 13, a temu komuś uciekł o 19, to miałoby to sens. Bo jak na razie to sensu nie ma w tym co ten babiszon napisał w smsach.

Link to comment
Share on other sites

Dla uzmysłowienia z jaką personą mamy do czynienia, poniżej zacytuję kilka znamiennych wiadomości, jakie wysłała do Ani, zachowując ich oryginalną pisownię.

1. "Straszy mnie kara, a sama P trzymała go w ciemnej komorce"
2. "To proszę czekać na informacje bo ja ze swoiej strony zrobila wystarczająco"
3. "Niech P nie przesadza i nie zgaduje. A takie słowa to prosze sobie zachować dla siebie" - w odpowiedzi na informację, żeby łaskawie zlazła na dół i zobaczyła czy pies nie wrócił.
4. "Jak P chandluje dzikimi psami to tez prosze sie ruszyc przyjechac i szukac nie ma P takiego prawa komus rozkazywac"
5. "Straszys??? czekam przyjedz z policja" - tutaj uwidoczniła się już pewna zażyłość ;-)
6. "Ja w tej chwili ide na policje i zglosze odgrazywanie sie mi przez pania i prosze mi nie ublirzac bo nie przypominam sobie bysmy byly na ty!" - zażyłość prysła jak bańka mydlana...
7. "Ani z pania ani mezem sie nie spotkam i nikt mnie do tego nie zmusi"
8. "Wystarczy ze ma pani moje dane i pani mnie straszy a ja tez opowiem jak pani trzymala psa w komorce a wiem ze takie trzymanie tez jest karane wiec niech pani nie bedzie taka pewna siebie"
9. "Mowi pani to o sobie hehe pasuje to do pani bo normalna osoba rozumnie ucieczke psa i probuje pomuc a nie straszyc"
10. "Pies tez pogryzl drzwi i co? tez moja wina?"
11. "I bardzo dobrze bo ja z chamka zewsi tez nie bede rozmawiala" - Ania została zdemaskowana...
12. "Haha wielka opiekunka zwierzat chycelko psow ja z toba juz rozmawiac nie bede i niepisz mi tu wiecej. bo z toba umowy nie podpisywalam a z oszustami z internetu nie bede sie spotykala" - tutaj oboje jesteśmy na cenzurowanym. Dodam, że Ania od pewnego czasu przestała sobie nią zawracać głowę, ale i tak co chwile otrzymuje kolejną "perełke" w postaci jej wypocin.
13. "Tyle osob zatrudnila pani do szukania psa i nic dobra sciema" - po informacji, że Sylwka szukaja wolontariusze osoby postronne itp.
14. "Dotarlo to do pani? czy zamienila sie pani teraz w aniolka?"
15. "Gdzie są P ludzie? jestesmy na chodzimy ulicami za Sylwkiem" - tutaj z kolei oberwało się leniwym wolontariuszom i osobom, które rzekomo szukały Sylwka. Dopiero pani, pod nieobecność obiboków, stanęła na wysokości zadania.

No cóż, tylko pozazdrościć inwencji i błyskotliwości...

Edited by gallegro
Link to comment
Share on other sites

odgrazywanie sie
przepraszam, ale musze to zapożyczyć od niej, bo nawet przy mojej elokwencji i inwencji, nie wymyśliłabym takiego cuda

Gallegro wysłałam pdfa poprawionego ogłoszenia.
Wrzuć proszę tu.
I komu jutro mam przekazać dobra?
O której?
Najlepiej, żeby ktoś podjechał do mnie do pracy

Link to comment
Share on other sites

Równie dobrze mogła go wywalić wcześniej, wtedy, gdy pogryzł jej te nieszczęsne drzwi... A skoro dowiedziała się, że po niego przyjeżdżacie, mogła wymyślić wczorajszą ucieczkę. Wersji może być 1500, tylko co stało się naprawdę?....... Obrzydliwa persona:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Jak to nie widziala wolontariuszy? Sama przecież mówiła Ci, że odda rzeczy Pani, która myszkuje po podwórku i zagląda po kątach w poszukiwaniu Sylwka? Prawdopodobniew okolicy 14 to byłam ja, bo kilkakrotnie dzisiaj wchodziłam na jej podwórko w nadziei, że może psiulek przycupnął tam.

Link to comment
Share on other sites

Plakat w pdf-ie do pobrania:
[url]http://img846.imageshack.us/img846/8905/sylwek.pdf[/url]

@mshume, jeśli możesz, bardzo prosimy o wydrukowanie i powieszenie na Paluchu

@inga.mm, w jakiej okolicy pracujesz? Ania dojedzie do Wa-wy ok. godz. 9:30, ale będzie mało mobilna, bo jedzie pociągiem. Może się zdzwonicie rano (tel. na plakacie ;-))?
Może wysiąść na każdym przystanku między Wschodnią i Zachodnią. Potem przesiada się na pociąg w kier. Radomia, żeby dojechać do przystanku Służewiec. Dalej pieszo Hynka w kierunku Al. Krakowskiej.
Tak mniej więcej wygląda jej jutrzejsza marszruta.

Edited by gallegro
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...