Jump to content
Dogomania

Iga, Roksia, Viki i reszta świata!


soboz4

Recommended Posts

[quote name='Jasza']Przy takim kawalerze, to bym je całkiem przestała odróżniać ;-):diabloti:

A z tym szczekaniem, to...widzisz Soboz, ja mam tak prawie codzień...ech...:p:roll:[/QUOTE]

to bardzo współczuję, miałam próbkę i więcej bym nie chciała...

Link to comment
Share on other sites

A duzo sie rozsypalo? bo tego sie balam ale w sumie mozna i proszek dawac :)

[url]http://www.cetylm.pl/page48ea.html?pageID=11&catID=4[/url]


[LIST]
[*]Początkowy okres stosowania: Zalecane jest podawanie 2 tabletek na dzień, na każde 11,5 kg wagi psa przez okres pierwszych 4-6 tygodni lub do momentu uzyskania pożądanych efektów. Można podawać połowę dawki rano i drugą połowę wieczorem.
[*]Utrzymanie efektów: Zalecane jest podawanie 1 tabletki na dzień, na każde 11,5 kg wagi psa. W przypadku psów będących w złej kondycji, starszych psów lub jeśli istnieje taka potrzeba, można pozostać przy podawaniu podwójnej dawki – 2 tabletki na dzień, na każde 11,5 kg wagi psa.
[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

wielkie dzięki, czyli Iga jak waży 13,35 kg to mniej więcej 2,5 tabletki?

Dziś już dałam jej jedną jak tylko wróciłam z pracy i zobaczyłam, że mąż odebrał przesyłkę.

Przy opisie tego leku pisze, że jest rewelacyjny! Oby Iga po nim zaczęła biegać!

Link to comment
Share on other sites

[B]Dziękuję za kciuki. [/B]

Już po wszystkim, Iga była nawet grzeczna i obyło się bez większych histerii. Wyniki za 2 tygodnie. Niestety pod drugą paszką tez jest guzek, mniejszy ale jest...

Wyniki jeżeli wyjdą bez zmian nie będą wiarygodne, bo podobno zależy gdzie się wkuje i na dwoje babka wróżyła, więc jak nic nie wyjdzie to nie ma się co za bardzo cieszyć, ale jak wyjdzie to lepiej zacząć płakać...

Dodałam firmówki do segregatorka, zabrałam Rokiego, mam nadzieję, że już nigdy firmówka mu nie będzie potrzebna, plakacik na korki pozwolono mi powiesić na środku ścianki działowej, więc każdemu rzuca się w oczy!!

Spotkałam tez panią od naszej Foxi adoptowanej w zeszłym roku, przyszła z 3 gekonami, nawet były śliczne, ale pani mówiła, że się nie oswajają, jedynie po czasie nie wariują jak się je bierze na ręce!

To już wolę cieplutkie futerkowce!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...