Jump to content
Dogomania

Foks i zwierzyna - czyli Jupi, Milka i Łatek :)


dog193

Recommended Posts

[quote name='dog193']Mamy WhiteWolfa - teraz je Young Life, który jest na bazie kurczaka, a mam w domu jeszcze worek Nord Salmon.


Kirinna, dzięki ;) A króle są dwa :D

Pati, aha, bo myślałam, że już za szczeniaka zaczynałaś. W takim razie mamy jeszcze czas. Musimy popracować nad siad, potem nad zostawaniem w siadzie.[/QUOTE]

Ślepota ze mnie:)
Ja z moim ćwiczyłam siad i lezeć a pózniej zostawianie raczej w leżeniu bo troche mu wygodniej niz w siadzie. Jak wychodzisz z domu zostawiasz mu jakiegos gryzaka? mojemu to pomogło nie nudzic się, po prostu czyms sie zajął:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Kupy ogólnie są OK, tylko się drapie? [/QUOTE]
Zgadza się.
No nic, w takim razie spróbuję z Nord Salmon.
Tyle kasy w błoto :evil_lol:


Na gryzaki nie zwraca w ogóle uwagi, kiedy wychodzę.


Pati, póki co, to musimy porządnie się komend nauczyć ;)

Link to comment
Share on other sites

Hehe nie chce ci nic pisać, ale ja po roku dopiero dobrałam karmę dla swojego psa :p Tylko on miał biegunki, nie drapał się. Przerobiłam baaardzo dużo karm, wszystkie WW między innymi stąd znam firmę... Jeden worek "stratny" to mało, oj baaardzo mało :lol: Z drugiej strony ja mam jeszcze 2 jamnice, które te worki bardzo chętnie dokańczały :lol:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=blue]jaka ta pierdoła jest urocza:loveu::loveu:[/COLOR]

[img] http://img15.imageshack.us/img15/3162/dogow.jpg[/img]

[img] http://img7.imageshack.us/img7/6513/dogo1m.jpg[/img]

[img] http://img833.imageshack.us/img833/7650/dogo2.jpg[/img]

[img] http://img859.imageshack.us/img859/407/dogo3.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Ucz tego co najpilniej jest ci potrzebne. Wiesz ja miałam M. od 5 tygodnia życia więc to też jest inaczej, w wieku 3 miesięcy to ona już praktycznie nie załatwiała się w domu, potrafiła siadać, dawać łapę i zostawać na komendę, chodziła już bez smyczy i wracała na zawołanie, ale jak mówię, ja miałam ją dużo wcześniej i budowanie więzi zaczęło się wcześniej, ty musisz się też nad tym skupić.


A kąpałaś go już? spróbuj, może to pomoże

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FredziaFredzia']Ale on wygląda na takiego zadziorę! ;)[/QUOTE]
Dużo się nie pomyliłaś z tą oceną :evil_lol:

[quote name='anetta'] Mógłby już nie rosnąć :evil_lol:
[/QUOTE]
O nie nie nie! Niech już urośnie, jak najszybciej, zanim mnie doprowadzi do stanu niepoczytalności :diabloti:

[quote name='NightQueen']
A kąpałaś go już? spróbuj, może to pomoże[/QUOTE]
Kąpałam zaraz na drugi dzień, jak był w domu.

Nie smakuje mu karma Nor Salmon, nie chce jej jeść. Burczy mu w brzuchu, ale karmy nie zje. Zrobił dzisiaj paskudną kupę, taki jakby śluz. Drapie się jak oszalały. Nie wiem już, co mam robić :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']będzie wybierał filety i zostawiał suchą :diabloti: to on tylko rybę dostawał?[/QUOTE]

nie rybę, tylko mięso gotowane z mrachewką i ryżem w hodowli z tego co pamiętam.

Najpierw trzeba przyzwyczaić żełądek, a później można się bawić w głodzenie

Link to comment
Share on other sites

Przywyczaić do suchej karmy, bo mówisz ze jak dostanie fileta to nie będzie chciał jeść suchej, a wg. mnie ważniejsze w tym momencie jest by przestał się drapać i kupa była normalna, a tym że nie je sychej to można się martwić ale na samym końcu.
Mały przez 3 miesiące jechał na gotowanym więc taka zmiana może być przyczyną drapania i miękkiej kupy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']Przywyczaić do suchej karmy, bo mówisz ze jak dostanie fileta to nie będzie chciał jeść suchej, a wg. mnie ważniejsze w tym momencie jest by przestał się drapać i kupa była normalna, a tym że nie je sychej to można się martwić ale na samym końcu.
Mały przez 3 miesiące jechał na gotowanym więc taka zmiana może być przyczyną drapania i miękkiej kupy[/QUOTE]

w sumie może i to racja, ale Ewa pisze że kupy są normalne(chyba że ja coś źle przeczytałam)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']w sumie może i to racja, ale Ewa pisze że kupy są normalne(chyba że ja coś źle przeczytałam)[/QUOTE]


[quote name='dog193']
Nie smakuje mu karma Nor Salmon, nie chce jej jeść. Burczy mu w brzuchu, ale karmy nie zje. [B]Zrobił dzisiaj paskudną kupę, taki jakby śluz[/B]. Drapie się jak oszalały. Nie wiem już, co mam robić :shake:[/QUOTE]


nie czytasz dokładnie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...