Jump to content
Dogomania

Foks i zwierzyna - czyli Jupi, Milka i Łatek :)


dog193

Recommended Posts

[CENTER]:loveu::loveu:

[IMG]http://img213.imageshack.us/img213/69/dsc8100l.jpg[/IMG]

[IMG]http://img201.imageshack.us/img201/4267/dsc8101j.jpg[/IMG]

[IMG]http://img72.imageshack.us/img72/1739/dsc8102n.jpg[/IMG]

[IMG]http://img528.imageshack.us/img528/142/dsc8103.jpg[/IMG]

[IMG]http://img441.imageshack.us/img441/3122/dsc8104.jpg[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Pati za foty :D

Mały już zawładnął całą rodziną, a ja teraz boję się, że go rozpuszczą jak dziadowski bicz :mad: Wychodzę z pokoju, mały piszczy "o jejku jejku, jaki biedaczek" - i cała moja praca idzie sobie na spacer :diabloti:
Więc, kto mnie przyjmie z psem i dwoma królikami, jak mnie wyrzucą z domu? :evil_lol:


Jupi już rozumie, po co wychodzimy na dwór i ładnie się załatwia :) Zdarzy mu się oczywiście nasiusiać w domu, ale większość ląduje na dworze.
Najgorzej jest z tym szczekaniem. No ale jakoś trzeba dać radę.


Jak z królikami. Mały jest nimi zainteresowany, ale jak go przywiozłam, to Łatek, ten chojrak schował się do tunelu i udawał, że go nie było, a Milka małego atakowała, na co on uciekał z podkulonym ogonem :diabloti: Więc króliki póki co siedzą w zagrodzie, już się trochę uspokoiły, ale jeszcze nie będzie bezpośredniego kontaktu, mały się nimi interesuje jak zaczynają biegać ;)
Jak mi się będzie chciało, to dodam dzisiaj króliki do pierwszego posta, w końcu zwierzynę też trzeba przedstawić :evil_lol:


Mnie imię też się podoba i przede wszystkim jest proste do wymówienia i genialnie można je wymówić z entuzjazmem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Zroooobi mi ktoś banerek, proszę :oops::cool3:

Tylko taki, żeby się przynajmniej króle do adopcji zmieściły I ONki najlepiej też :D

Ooo, i żeby króle moje też na nim były (dodałam do pierwszego postu).
Baaardzo będę wdzięczna :)[/QUOTE]
Można mieć tylko dwa obrazki w podpisie, nawet jak są małe. Najlepiej sobie zamów na jakimś wątku do tego, chociaż daawno temu, jak Krów był podrostkiem to taka jedna o nicku SmallPati robiła banery :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki :)

Jupson się dzisiaj popisał - prosto jak wróciliśmy ze spaceru, zrobił kupę w domu :diabloti:
Póki co nie chce spać w klatce - zobaczymy, jak to z tym będzie dalej. Ćwiczymy cały czas.

I chyba ma uczulenie - ciągle się drapie, skórę ma czerwoną.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kawalier']A jaką karmę mu serwujecie?[/QUOTE]

na razie Bosha, później będzie jadł inną



Ewa to nei koniecznie może być pokarmowa alergia, bo on przecież żył w dość sterylnym środowisku tzn. na wsi, w mieście jest więcej czynników, może musi się przyzwyczaić do otoczenia.
A w których miejscach się drapie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Drapie się wszędzie.

Niestety szczekał jak mnie nie było non stop. Moja mama ma dość... Ja nie wiem, co robić.[/QUOTE]

ja na poczatku mialam z Duluxem problem bo mi w drzwi drapal i skakal po nich jak wychodzilam i w ogole. Na szczescie mu przeszlo wsystko, moze Szczyl tez sie przyzwyczai. Jesli jednak mu nie przejdzie to ja nie wiem co zrobic, nie mialam doczynienia z takim psem jeszcze.
Bylas juz u weta ?

Link to comment
Share on other sites

PO miejsca w których się drapie można rozpoznać co go podrażnia, czy drapie się w okolicach głowy i i pyska - to najczęściej jest pokarmowa, czy w innych miejscach.


Ewa dasz rade to szczyl, myśli że go opuszczasz na zawszę i płacze. Jak masz czas teraz to wychodź z pokoju na chwile i nie wracaj jeśli on będzie jojczał, a wtedy gdy jest cisza, wiem że to nużące jest, ale wyjścia nie masz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Czy jak czeka na mnie pod drzwiami to też nagradzać, gdy wrócę?
Docelowo ma być w kennelu pod moją nieobecność.[/QUOTE]
jak czeka pod drzwiami ale sie nie wydziera to chyba tak. Jesli chodzi o to uczulenie to Dulux sie drapie po pysku, przy oczach a nie ma pokarmowego uczulenia tylko jakies bakterie (nazwa mi uciekla z glowy), ktore wystepuja u wielu psow tylko nie daja objawów. Swoja droga od tych bakterii mam rozowego psa bo siersc na pysku i lapkach po zetknieciu z woda robi sie rozowa. Wet na pewno szybko okresli co mu dolega :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Czy jak czeka na mnie pod drzwiami to też nagradzać, gdy wrócę?
Docelowo ma być w kennelu pod moją nieobecność.[/QUOTE]

Ja bym to zrobiła tak że nagradzałabym psa jeśli będzie cicho, nawet jak nie będzie w kenelu, ale np. gdy siedzisz w pokoju i młody sam do niego wchodzi to też go nagradzaj. Natomiast nie rezygnuj z nagrody za to że siedzi po drzwiami, bo dłużej zejdzie czasu aż załapie o co chodzi.

Link to comment
Share on other sites

To Ci dopiero niespodzianka :cool3::lol:
Widze, że doczekałaś się tego małego stworka spragnionego któremu to już szykowałaś wyprawkę od ho ho :evil_lol:

Życzę Ci więc żeby miał taki fajny uroczy charrakterek jak Daktyl :loveu:
Cudności z neigo no :multi: i dopiero teraz się dowiaduję :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...