Jump to content
Dogomania

Zahir - po 2 latach bezdomności trafił do raju :)


Ty$ka

Recommended Posts

[quote name='diana79']ja szukam na dogo i na FB
można też na innych forach psich ale ja się tam nie orientuję i nie jestem zalogowana
można tez na miau.pl

a jak się nic nie znajdzie to może mogłabyś np podjechać pociągiem po Zahirka do Lublina?
wtedy szybciej może by się udało znaleźć aby ktoś go przewiózł ze Szczebrzeszyna do Lublina i przekazałaby Ci psiaka na dworcu?


A może zmienisz temat z Zamościa na Lublin. Wydaję mi się, że prędzej będzie ktoś z Lublina jechał, a może uda się go właśnie jakoś do Lublina przetransportować też.
Sama nie wiem..
Cierpliwie poczekamy to na pewno ktoś się znajdzie, chociaż nie mogę się doczekać psiurka.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 226
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

znalazłam na transportowym
[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/223208-Transport-poci%C4%85giem-warszawa-lublin-i-lublin-warszawa-18.02-albo-19.02"]Transport pociągiem warszawa-lublin i lublin warszawa - 18.02 albo 19.02[/URL][/B]

mogę zabrać jakiegoś zwierzaka pociągiem - jeszcze dokładnie nie wiem, czy to sobota, czy niedziela - jakby co to mój tel [COLOR=#606060][FONT=&quot][B]501 490 868 [/B]
[/FONT][/COLOR]


[COLOR=#606060][FONT=&quot]dzwońcie ciotki!
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diana79']znalazłam na transportowym
[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/223208-Transport-poci%C4%85giem-warszawa-lublin-i-lublin-warszawa-18.02-albo-19.02"]Transport pociągiem warszawa-lublin i lublin warszawa - 18.02 albo 19.02[/URL][/B]

mogę zabrać jakiegoś zwierzaka pociągiem - jeszcze dokładnie nie wiem, czy to sobota, czy niedziela - jakby co to mój tel [COLOR=#606060][FONT=&quot][B]501 490 868 [/B]
[/FONT][/COLOR]


[COLOR=#606060][FONT=&quot]dzwońcie ciotki!
[/FONT][/COLOR][/QUOTE]





Już dzwoniłam, ale na razie nikt nie odbiera, nagrałam się na sekretarkę. Ale Wy też próbujcie!
Kurcze to by było coś, jakby się udało.
Tym bardziej, że Zahir dogaduje się z innymi psami. Oby ten drugi piesek też się dogadywał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Niestety ja nie mam pieniedzy,zeby go dowiezc do Lublina,do Zamoscia to jeszcze,jednak na Lublina to dla mnie za duzy koszt.
Zahirek jest w DT bez deklaracji...i niestety z dlugami.....gdyby tak trafil sie transport z Zamoscia do W-wy...[/QUOTE]


Czy Zahir jest zaszczepiony?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczęta:) Sprawa wygląda następująco:

Zahir ma transport w niedzielę z Lublina do Warszawy, ale opiekunka na ten czas zastrzega, że Zahirka trzeba odprowadzić na sam peron, więc teraz szukajmy proszę w jak najwięcej osób kogoś, kto podejmie się przetransportowania Zahirunia do Lublina z Zamościa.

Niech ten psiak nie czeka kolejnego tygodnia.

Link to comment
Share on other sites

Zamość - Lublin [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Spolecznosc-przejazdy-Doladunek-Zamosc-Lublin-Zamosc-W0QQAdIdZ347462500[/URL]

ale trzeba sie dowiedziec, czy jedzie w niedziele, czy wezmie psa, za ile, itp. I czy da sie zgrac z pociagiem. W pociagu TLK bilet dla psa 15,20 zl.

Poza tym jedna osoba moze przewozic w pociagu tylko jednego psa, chyba ze drugi maly w transporterku.

Edited by ludka
Link to comment
Share on other sites

Witamy nowy domek na forum. :)

Myślę, że Zahir ma w sobie coś z aussie, ale bardziej kelpie. Wystarczy się przyjrzeć nieco budowie, a również widziałam kilka psów właśnie po jednym z rodziców aussie i były podobne ;). No, ale mogę się mylić, znawcą nie jestem =).

Transport jeszcze poszukam wśród znajomych cioteczek, a tytuł zmieniam na prośbę diany :)

Link to comment
Share on other sites

Szukajcie dziewczyny, bo lunę udało się wstępnie namówić na opiekę w pociągu z Lublina w niedzielę. Z nią będzie już płochliwy 6 miesięczny szczeniak, więc bierze na siebie sporą odpowiedzialność. Myślę, że szczeniak się rozluźni przy obecności innego łagodnego psa. Oba powinny działać na siebie kojąco, ale to nie wiadomo. Mniejsza z tym, Szczebrzeszyn - Zamość = OK, Zamość - Lublin = ?, Lublin - Wawa = OK ;)

Link to comment
Share on other sites

Ok, to nie zapomnij książeczki dołożyć;)

No więc tak.. Zahirek może pojechać z opiekunką w niedzielę z peronu z Lublina, o której to jeszcze nie wiem, ale jak tylko będę wiedziała to dam znać.

Pan z ogłoszenia z gumtree, chce aż 250zł za odwiezienie psa na peron, więc zrezygnowałam, ale przekazał koledze wiadomość o Zahirze. Kolega zadzwonił do mnie, że on za 100 zł może psa dowieźć, ale to też jest niemała kwota dla DT, więc umówiliśmy się, że za te 20-30 złotych, jeśli nie znajdę do niedzieli transportu do Lublina on weźmie psa przy okazji w tygdoniu do Lublina, z tym, że na 10 musi być w pracy w Lublinie. Także opcji jest kilka.

Link to comment
Share on other sites

CHYBA SIĘ UDAŁO!!!!!:multi:

Do 2 w nocy szukałam i się okazało, że link, który podała ludka ( [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Spolecznosc-przejazdy-PItu-Pitu-W0QQAdIdZ355549064[/url] ) jest na poważnie;). Facet właśnie oddzwonił i skontaktowałam go z DORĄ.
Zabrałby Zahirka z Zamościa i chociaż mieszkam zupełnie po drugiej stronie Warszawy to mówi, że dowiezie mi psiaka do mnie!

Są jednak ludzie na tym świecie:).
Czekam więc na wieści, czy się DORA z nim dogadała.

3majcie kciuki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...