Jump to content
Dogomania

Dora już szczęśliwa w Swoim Domu


Juldan

Recommended Posts

  • Replies 246
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lecznica w Bolewicach już powiadomiona - póki co nikt tam nie dał znaku, że szuka zaginionej suni.

za to już wiemy, że około dwa tygodnie temu ktoś dzwonił do przytuliska i szukał zaginionej husky, może to o tą chodziło?... niestety nie mamy nr do tych ludzi, ale akcja plakaty już jest rozpoczęta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pyrdka']Dzwoniłam do przytuliska. Suka o która pytano pochodzi z okolic Miedzichowa.Kurde trzeba i tam dotrzeć. Szkoda Dory.[/QUOTE]

Jutro pojadę tam z Juldanem... a jeśli właściciel to pseudo? chyba mu twarz wtedy przyozdobię:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pyrdka']Wykastruj gada na dzień dobry! Tępym narzędziem. Niech cierpi jak Dora.[/QUOTE]

Nawet nie zdajesz sobie sprawy jaka ze mnie sadystka... myślałam o czyms dużo gorszym

Odnalazłam dziewczynę, o której mówiła Joasia, pamiętasz? Dokładne namiary dała mi Isadora- za co bardzo jestem Jej bardzo wdzięczna:)

Im nas więcej, tym więcej da się dla Dory zrobić...

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do koleżanki mieszkającej w Pradówce. Jej znajomej 4 miesiące temu zginęła suka husky. Rozmawiałam z Panią. Jej suka przed ucieczką była po cieczce, ale mimo to wysłałam na maila zdjęcia Dorki. Cholera czemu Paweł nie wziął numeru telefonu od osoby szukającej suki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pyrdka']Dzwoniłam do koleżanki mieszkającej w Pradówce. Jej znajomej 4 miesiące temu zginęła suka husky. Rozmawiałam z Panią. Jej suka przed ucieczką była po cieczce, ale mimo to wysłałam na maila zdjęcia Dorki. Cholera czemu Paweł nie wziął numeru telefonu od osoby szukającej suki?[/QUOTE]
No przecież to cały Paweł!!!

Link to comment
Share on other sites

Właśnie rozmawiałam z dziewczyną z S.O.S Husky i opowiedziałam dokładnie w jaki sposób Dora trafiła pod naszą opiekę...
Szczegóły ustalę jak dziewczyny wyznaczą konkretnego koordynatora, współpracującego z nami...
Dora będzie miała swoje konto, na którym będą gromadzone pieniążki na hotel, sterylkę czy ewentualne leczenie

Link to comment
Share on other sites

Musi być dobrze, nie ma innej opcji...

Jutro jadę do hoteliku wytulić mordę kochaną... a zaraz później musimy wracać do siebie:placz: strasznie żałuję, że nie będę miała Jej blisko siebie... ale wiem, że póki co, w lepsze miejsce trafić nie mogła.

Maciek i Joasia będą mieli minie powyżej dziurek w nosie, zamęczę ich telefonami:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Plicha']Wyściskaj ją z całych sił :) I na spacerek zabierz :)[/QUOTE]

Oj to, to na pewno zrobię... i wyleję morze łez jak będę odjeżdżać:placz::placz::placz:

Akrum, czy te krople Bacha działają na ludzi:lol:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj poznałem Dorę. Jest po prostu piękna:p Na razie jeszcze nie ma apetytu, ale to normalne. Do tego jeszcze śpiewa:-) Tyle, że raczej smutne piosenki:shake: Niech się biedna przyzwyczai jak najszybciej do hotelowego pokoiku bo żal tak na nią patrzeć. Czy zamiast ciepłego posłania i dobrego jedzenia, wolałaby się gdzieś błąkać?:roll: Trzeba dać jej trochę czasu...
Z okazji Nowego Roku przesyłam wszystkim najlepsze życzenia:multi:

Link to comment
Share on other sites

Zgłaszam i tu swą obecność:)
Ja będę prowadziła jej adopcję na SOS Husky dlatego proszę, by wszelkie odzewy z ogłoszeń były przekierowane na mnie i wszelkie nowe ogłoszenia były juz pisane z kontaktem na mnie:
[email][email protected][/email]
tel: 660 532 331

Sunia jest cudna i na pewno szybko znajdzie dom.

Na razie ma pakiecik ogłoszeń na mnie. Jurto porobię ogłoszenia na portalach zaginionych psiaków.
Czekam na super foteczki -Juldan wie o co chodzi:)

Jutro postaram sie dać nr konta dla DORY , by zbierać pieniążki na jej hotelik.

Link to comment
Share on other sites

nira jeszcze raz dziękuję Ci za pomoc.

Jutro, jak będę miała inne fotki to Podeślę je od razu.
Ja zrobiłam już kilkanaście ogłoszeń więc, podmienię i zdjęcia i kontakt (na Twój).

Maciek, mam nadzieję, że się jutro spotkamy... kurde... najchętniej zabrałabym Dorę ze sobą... serce mi pęka...

Link to comment
Share on other sites

nira13 - witaj na wątku naszej Dorci :)

Dzięki, że jako SOS Husky, wzięliście Dorę pod swoje skrzydła.
Jestem ciekawa czy po ogłoszeniu w gazecie właściciel się znajdzie?

A co jeśli właściciel okaże się pseudo hodowcom? czy w świetle nowej ustawy mającej na celu likwidację wszystkich pseudo - macie prawo jako organizacja nie oddać psa właścicielowi jeśli nie zobowiąże się jej wysterylizować?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...