Jump to content
Dogomania

Holi i spółka! Czyli, jak 5 psów, 3 koty w jednym domu spali. 20.09.2020 r. żegnaj Holusiu :(


Istar19

Recommended Posts

^^
IMG_0341.JPG

grunt że szczęśliwa :)
IMG_0342.JPG

IMG_0345.JPG

ładnie jej na zielonym :)
IMG_0346.JPG

i portret Holusi :D
IMG_0347.JPG


A po chwili idyllę popsuła Masza naskakując na nadchodzącego Tajgera ... no i wróciliśmy do domu ...bo na spacer poszliśmy zaraz po mojej pracy i w sumie to byłam i zmęczona i głodna ;)

a teraz psiaki po wieczornym spacerze na Ligotę i spowrotem (ponad 7 km) poszły drzemać :)


też idę spać ...jutro szósty dzień w którym muszę wstawać o 5 rano ...

Link to comment
Share on other sites

dobra ..zdjęcia ..z poślizgiem bo poszłam do mamy na obiad ^^'

zacznę może od gości ...wpadli na chwilę, ale zorientowali się że dziś zamknięte i odpuścili ;)
IMG_0402.JPG

a teraz zasadniczo zdjęcia z przed wczoraj ..Masza na tropie
IMG_0405.JPG

a tu hmm ...Masza - żaba i Holi w nadprzestrzeni ^^
IMG_0409.JPG

i Holi powrót - w zwolnionym tempie
IMG_0412.JPG

i rzecz ciągle niezwykła - Masza i patyk!
IMG_0417.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

IMG_0543.JPG

Masza - pies myśliwy
IMG_0547.JPG



KONIEC :) nie było tak źle co?^^

nie wiem kiedy następne zdjęcia ...ale to dobrze chyba ..nie będę was nudzić :)

PS nie orientuje się ktoś ile teraz kosztuje czipowanie psów ?
bo ja tak myślę żeby całą trójce zaczipować (w sensie razem z Sol...) tylko wiadomo nie wszystkie na raz bo nas nie stać ..ale może się uda co miesiąc jeden zwierz ...ale nie wiem ile mam nazbierać, a do weta idę dopiero za dwa tygodnie :D znaczy z Holi na szczepienia ;)

Link to comment
Share on other sites

[url]https://lh3.googleusercontent.com/-NsWJ6IUnsr8/T7DE8otgiII/AAAAAAAAPsQ/3NyeRHpTDgY/s512/IMG_0465.JPG[/url] - genialne! Holi jest najlepszym lekko atletykiem na świecie :loveu:

[url]https://lh6.googleusercontent.com/-AY_1OHR-CEU/T7DFQxfimTI/AAAAAAAAPus/uSDyaExefVQ/s512/IMG_0489.JPG[/url] - czy to oczy mogą kłamać? I jeszcze ta ubłocona bródka :D Super :loveu:

U mnie chipowanie różnie kosztuje. Waha się pomiędzy 50 i 90zł. Dlatego najlepiej się popytać i wybrać tam, gdzie najtaniej :P

Link to comment
Share on other sites

maciaszku ja korzystam z programy picassa (od razu przesyła mi zdjęcia do mojego albumu z google

tam wchodzi się w "narzędzia" ->"opcje"->"albumy internetowe" -> i jest okienko dodaj znak wodny do wszystkich przesyłanych zdjęć ->i pisze się co się chce :)

ja dopiero to niedawno odkryłam ^^'

Ty$ka Holi jest po prostu tak nakręcona na piłeczki :D a ja nie mam serca jej nie dawać tej frajdy (według niektórych nie powinnam się z nią tyle bawić i pozwalać jej tak szaleć - bo potem szczeka ...) ale jak jej na to nie pozwalać ...i niech sobie szczeka :D

a Masia to robi zawsze taką minkę jak je każę na chwilę się zatrzymać i nie pozwalam jej wracać do kopania dołków :)

co do chipowania ..będę musiała popytać , dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

Masia ostatnio chciała się z NAMI bawić!! po raz pierwszy tak długo (jakieś 10 minut^^) ale zachowywała się jak normalny pies :D
powiedzmy^^
IMG_0608.JPG

a Holi biegała za frisbee :)
IMG_0612.JPG

torpeda!
IMG_0614.JPG

ale powróćmy do Maszy ...chodzenie na dwóch łapkach w celu dostania patyka:D
IMG_0676.JPG

IMG_0677.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...